9

Chodzi chyba o tolerancje dla osób innej orientacji, które często nie ujawniają jej, bo boją się konsekwencji. (przynajmniej tak wyczytałem na jakiejś stronie na fb). Ja tam jakimś wielkim przeciwnikiem osób homoseksualnych nie jestem, ale po co mieszać piłkę z tak kontrowersyjnymi sprawami światopoglądowymi itd. xD

2

Rozwalić przewagę 0;4 u siebie, to trzeba chyba chcieć, nie widzę innej opcji xD Co za frajerzy

1

4-0, to jest jakaś masakra

0

Jak dla mojego kuponu +2.5 ;D

1

BVB gol, pięknie się zaczyna
e: Już 2;0 :)
3-0, hhaha +2.5 po 20 minutach ++++

0

1

Zielona mila :D
Jak byłem mały oglądałem też film " Święty z fortu Waszyngtona" również mnie zdołował

2

Jeśli ktoś się interesuje to dziś na TVP Sport o 23:00 mecz NHL. Aktualny lider Tampa Bay Lightning zagra z 6 w tabeli konferencji wschodniej Washington Capitals.
Polski komentarz, Laskowski prawdopodobnie :D

0

Leicester 02 fajny kurs, dałem też Paderborn z 3 niemieckiej i kilka propozycji od obstawiamy.info na cs.go i hokeja, to tak ode mnie :D

0

O kurde, mama niezły negocjator :D

27

Flaszke z Kiszczakiem co najwyżej obalił xD

0

Mnie to zastanawia ile oni mandatów zapłacili przy kręceniu tego xD Ale to tak na marginesie

0

Bez otwierania linku wiedziałem co wkleiłeś, teledysk co najmniej stulecia. ;d

0



uwielbiam takie klasyki
PS teledysk niszczy

0

A gdzie ja napisałem że to moje typy? xD Poza tym nie ma czegoś takiego jak "kogoś typ". Wszystkie są dostępne na stronie, trzeba je tylko znaleźć :)

1

Jak zobacze, że jest w wyjściowej to wjeżdżam xD

0

Ktoś dziś musi sie wykartkować, żeby nie być zagrożonym absencją później?
Wczoraj postawiłem na kartki Carvajala i De Bruyne i obie siadły xD

0

Co za mecz :D

0

Ja to wycofalem w ostatniej chwili, zamieniłem na BVB z Tottkami, na szczęście :P

5

Zieluuuu gol, Napoli 2-0 :D

0

Cóż... nikt przecież nie będzie sprawdzał z kim kto bramki strzelał, król strzelców LM to król strzelców, liczy się tytuł :D
PS Totki na prowadzeniu, Son.

5

KIller, Chłopaki nie płaczą, Poranek Kojota - trylogia godna Władcy Pierścieni :D

0


f5, aż łezka się kręci

4

https://www.cda.pl/video/20370051

Znalazłem bramkę, którą szukałem :D Najbardziej nieudolna akcja w historii piłki nożnej.

0

To był dosyć znany filmik i krążył po meczykach i różnych facebookach, niestety nie udało mi się znaleźć tej bramki, szkoda;/

0

Szukam jednej akcji z meczu, może ktoś pamięta
Najpierw piłka odbijają się przypadkowo od piłkarzy potem poszła kontra i wrzuta, bramkarz mija się z piłką w locie i potem piłka odbila się przypadkowo od zawodnika i padł gol xd może ktoś to znajdzie

25

Dobra decyzja arbitra, nie należał się karny absolutnie.

0

29 punktów w Fantasy i wszyscy już zagrali, ktoś przebije taki "wyczyn" ?
xDDDD Pozdrawiam z dna Pacyfiku.

1

Taa, również o tym słyszałem :D No cóż, takie mają potrzeby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?