0

11 punktów da się odrobić, bez przesady :D

0

Podrzuci ktoś jakis stream na priv? :d Polski

0

Ale mi chodziło o wklejenie linku na fcb a nie wrzucenie na YT xD Fakt, mogłem to dopisać
z resztą mniejsza już, nie było tematu :D

0

Szkoda, nie będę ryzykował.

0

Jak dam film na YT z tytułem, który zawiera przekleństwo to mnie zbanują? xD

0

Szanuję za otwarty umysł, takich ludzi potrzeba :)))

2

Nie ma żadnego ocieplenia :D To zmowa rządów państw z producentami sandałów

6

Co Wy z tą polityką ostatnio :D Są ważniejsze rzeczy, zima stulecia idzie, łopaty i igloo budować

18

I 75 występów w wieku 25 lat, masakra ;D

0

Drafty są też świetne pod innym względem. Na przykład kolejność wybierania zawodników w NHL powoduje to, że nie ma takiej przepaści między zespołami, bo pierwszeństwo mają najsłabsze w poprzednim sezonie, także spoko spoko :D
Ale to tak na marginesie

0

Oja, Bob Ross. Oglądałem jak miałem problemy z zaśnięciem, haha :D

3

Co ciekawe prawo do wolności słowa i poglądów jest spisane w dokumentach, w których zakazuje się dyskryminacji m.in. ze względu na kolor skóry. Są granice.

2

Na razie bez choinki, ale jeden pewniaczek i cały las kupisz, spokojnie :D

0

Już nawet nie mecz tylko gol, wyższy poziom frajerstwa XDD

21

Jak to mówią:
Takie pewniaczki, że już szukam ziemi w Teksasie xD

20

Pewnie Realem mu kazał grać xD

63

Mam nadzieję, że na awatarze to nie Twoja fota, bo w innym razie odpuściłbym xD

0

Ja również wyżej cenię Eriksena. Oglądam Liverpool od dosyć dawna, wszyscy wiemy widzimy świetne strzały i podania Coutinho, ale rzuca się w oczy jego nieregularność, może to wynika z postawy The Reds, którzy grają w kratkę- tego nie wiem, ale Brazylijczyk gra strasznie nierówno, potrafi zrobić coś genialnego a następnie cały mecz być niewidoczny.

0

De Bruyne to tak, ale Hazard raczej z innych rzeczy słynie xD

0

Eriksen, już chyba po ptakach :D

0

Jeśli oni o stawkę zagrają tak jak w kwalifikacjach do tego mundialu to dobrze im nie wróżę, no ale zobaczymy.

0

Nigeryjczyków chyba

0

Nigeria 4-2 XDDD

1

Też odnoszę takie wrażenie. Lubi być na świeczniku, a przez głupoty które pieprzy udaje mu się to często.

8

Taka rozkmina na noc. Co myślicie o Hajcie?
Dla mnie to arogancki, zadufany w sobie buc, który powinien siedzieć w więzieniu, tylko we mnie budzi on takie emocje? Nie mówię, pośmiałem się z kilku jego tekstów, ale bez przesady :D

6

Z dedykacją bramki może być problem w najbliższym czasie... xD

3

La Decima :D

0

Haha, w sumie chłopacy też puszczają się z kim popadnie, ciężko to dobrą zabawą nazwać xDD

2

Tam im płacą za bycie kretynami, chociaż jak patrzę na te dziewczyny to nie wiem czy one udają, mam spore wątpliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?