Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stanęliśmy w końcówce, lipa ;/
0
https://iv.pl/images/41248439620298541528.png
Tymczasem na WP. "Na żywo" XD
19
"Błąd murawy"
xDDDDDDDDDDDDDDDDd
7
za Burkina Faso ;p
0
na MŚ na pewno się nie liczą, na baraże nie wiem, raczej tak
3
już pograne, już losowanie wygrali
0
https://iv.pl/images/27646739061144837380.png
Chyba siedzi, co? xD
27
Jeszcze Lis na avatarze, mamy do czynienia ze specjalistą :D
0
Jakie baraże xD Musieliby 7 golami przewagi wygrać, szanse mają więc zerowe.
0
A jednak, chociaż gra na to nie wskazywała.
0
Ja domyślałem się, żeby na nich nie dawać, o nic już nie grają w dodatku są masakrycznie słabi, bez pomysłu na gre :D
0
Oglądam ten mecz akurat, prędzej Białoruś bramkę strzeli, bo okazje mają lepsze :D
12
Brawo Holandia! Grają jak równy z równym z... Białorusią xDDD
0
Ależ ten skład Holandii mizerny na papierze, aż przykro patrzeć.
0
Mi się wydaje, że boisko by to zweryfikowało i pisać to sobie mogą jedni i drudzy :D
0
Ktoś dał na Grecję dziś? Opłaca się? Sam nie wiem :D
8
Pulisic bramka, świetny jest ten chłopak, prawdziwy talent.
Jeszcze asystę dołożył xD
0
Ostatnia wygrana z Kolumbią - gol Pratto i Di Marii. Inni też strzelali :D Po prostu mniej.
6
Nie słucham rapu raczej, ale zauważyłem jedną ciekawą rzecz. Kogo bym nie pytał to ma kompletnie inne zdanie na temat "najlepszego rapera" w Polsce. Jeśli chodzi o inne gatunki to generalnie da się wybrać tzw. "elitę" artystów, cenionych, uważanych za najlepszych przez większość słuchaczy. W polskim rapie każdy ma inne zdanie i zarzeka się że jego artysta jest najlepszy a reszta to "szit". Takie moje spostrzeżenia.
1
Z Ekwadorem na wyjeździe...
0
Chile 2-1.... katastrofa xD
0
Argentyna na 5 miejscu na ten moment, Chile remisuje.
1
Nie wiem kto dziś gorszy Benedetto czy Sampaoli...
0
Rigoni i Gago przy siedzących na łatwe Dybali i Icardim, ciekawy ruch :D
1
W tej reprze nic się nie klei, kompletnie :D Jakaś indywidualna akcja to jedyna nadzieja chyba.
0
Nie takiej łatwej, Holandia Van Gaala była wtedy bardzo mocna.
0
Chile gol, Argentyna w wirtualnej tabeli 6 miejsce.
0
Romero S. (B)
Acuna M.
Banega E.
Benedetto D.
Biglia L.
Di Maria A.
Gomez A.
Mascherano J.
Mercado G.
Messi L.
Otamendi N.
Dziwny skład, ale tonący brzytwy się chwyta. Ocenimy po spotkaniu.
0
Nie wiem czy ktoś ogląda Gadowskiego, ale poruszył sprawę Katalonii i wyjawił kilka bardzo ciekawych rzeczy, od 10:20 jeśli kogoś to interesuje.
24
1;0, idę wyjąc kupon ze śmietnika xd