15

Czym Denis zawinił, że przegrywa z nim rywalizacje :/

0

Aleszandre*

3

Aleszandree*

0

Jak Granada jeszcze z tej ligi nie spadła to pytanie dla mnie nawet istotniejsze od tego czy Bóg istnieje...

4

Przecież kiedyś trzeba zacząć kibicować. Co z tego, że akurat teraz jak nam dobrze idzie :D

0

hahaha, mamy toooo! :D

1

Brawo, brawoo :D

0

Paco co noge dostawił hahahahahahah

0

Super. Jak zacząć rok to tylko tak! :)

1

Bramka, ale ta dobitka potem.... nie idzie kompletnie dziś i to widać.

0

Kartek nałapaliśmy a kontry będą szły jedna po drugiej.... nieźle

1

No sorry, ale gramy jak Torpeda Rożental a nie mistrz Hiszpanii, ile dobrych akcji w 1 połowie mieliśmy, jedną?

0

Powtórka z rozrywki.....

0

Będzie bicie głową w mur? ;x

0

Dobra, derby Londynu czas zacząć xd

16

pytasz dzika czy sra w lesie?

3

"do osob obeznanych z komputerami"
XDDDDDDDD

2

Interesuje się ktoś średniowieczem? Jak tam polecam serie filmów "Jędrek o historii". Ten pan nie jest historykiem, ale bez wątpienia dysponuje dużą wiedzą. Na temat średniowiecza jest tyle stereotypów i przekłamań, że naprawdę polecam. ;d

8

Taaaak! To ten dzień!

18:30 Liverpool FC - Manchester City

0

Brawo Kamil !!

0

Kraft, łooooo xD

8

żadna zawiść i zazdrość :D młody jest, przyda mu sie taka lekcja życia

1

ta, 20 miejsce xD

0

115 metrów, no nieźle

18

George Michael np. spoko śpiewał :D Zapewne lepiej od nas

0

też czekam :D czas umilam sobie pisaniem na La Rambli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?