Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jeszcze Sevilla-Valencia na dziś ;p
5
albo "on jest za słaby na polską ligę"
3
Jak ten Cahil wygląda z tą tęczową opaską.... taki 2-metrowy misio pysio
1
Eriksen!!! Ależ gol
0
Derby Londynu czy Bayern vs Bayer? :D Ja chyba Anglia dziś
0
Nie no rzeczywiście męczą się przy tych wynikach niesamowicie...
8
Ja już to pisałem i to powtórzę, to że oni wygrywają tyle meczów niewielką przewagą i niewielkim nakładem sił to tylko działa na ich korzyść, 3 punkty to 3 punkty, po sezonie nikt nie będzie pytał jak efektowne to były zwycięstwa.
6
Liverpool na prowadzeniu :P
1
Borussia wyrównuje.
Frankfurt strzela na 2-1, po zawodach.
0
Ronaldo gol, odskakuje na 2 bramki ;d
1
Ronaldo prowadzi w klasyfikacji strzelców, ma 9 bramek z tego co widzę.
3
On tylko uświadomił wiele osób, które mają głowę w chmurach, że nie jesteśmy w najlepszej sytuacji.
7
Arsenal zaktualizował(a) swoje zdjęcie profilowe.
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15241334_10154425314162713_8943506591467490877_n.jpg?oh=43c72f0268e945ab9fc9bfab235f5af8&oe=58CD3C97
"Gayners"
0
ta, kopiowałem z jakiejs strony i nie zauwazylem ;D
0
24 gole - BATE Borysów (2014/15), Legia Warszawa (2015/16)
Legia wyrównała a został im 1 mecz. :D
0
Rostov karny, over 2.5 siedzi? XD
0
juz widze te over 2.5 w meczu Bayernu, błąd w analizie zrobilem xd
1
co xdd
http://i.posted.pl/RzkBSdt.jpg
0
tez tak postawilem, powinno wejsc
16
Orłowski komentuje mecz CSK-Bayer, miło tego wariata usłyszeć czasami
1
James Warren „Jim” Jones znany również jako Wielebny Jones, założyciel i lider apokaliptycznej sekty Świątynia Ludu.
W założonym przez niego miasteczku- Jonestown, w nocy z 18-19 listopada 1978 r. 909 członków jego sekty popełniło samobójstwo, omotani rodzice dzieciom aplikowali truciznę, dożylnie lub doustnie by po jakimś czasie samemu popełnić samobójstwo.
Zachęcam do poczytania, bardzo ciekawa i tragiczna historia a niektórym mało znana.
2
http://estaticos.marca.com/imagenes/2013/10/28/en/football/barcelona/1382978329_extras_noticia_foton_7_0.jpg
pewnie większosc widziala, ale.. co tam :D f5
0
Tak, też to czytałem, jego liczby robią wrażenie.
0
będzie tsunami ?
0
A Szydło to komunistka? Uzasadnij. On gada co mu ślina na język przyniesie a potem 4.9% i eldo.
0
Logika Korwina, jednych komunistów od władzy odsunąć, żeby inni doszli do koryta...
3
To że Simeone, Guardiola i Klopp są od niego lepsi to nie znaczy, że to zły trener, bo wymieniłeś akurat top topów. Jak ktoś umie pogodzić ze sobą takie 3 gwiazdy jak Messi, Neymar i Suarez to już znaczy, że nie jest trenerem z przypadku, poza tym samograjów nie ma, trzeba wszystko poukładać, widać to było jak nie mieliśmy trenera w meczach np. z Bayernem w LM, pogrom 0-7 w dwumeczu.
5
Pedro Valdesa, kolumbijski pisarz, poeta :D
0
Chelsea liderem na ten moment.
0
Pedro Valdesa skasował XD Co tam się dzieje
edit: Jednak Fabio, Pedro czysty xd