11

Andres wszedł na tyle minut, by pokazać ile znaczy dla Barcelony. Znaczy bardzo dużo.

0

De Bruyne też mógł dziś zamknąć mecz, wiadomo jak się skończyło, oby nie było powtórki z rozrywki.

0

Bożeeeeeeeee, niee, dlaczego>?

11

Myślę, że zagrał przyzwoicie jak na pierwszy klasyk.

0

Lucho im chyba w przerwie pokazał gołe zdjęcia każdego z graczy Barcy, bo grają o 180 stopni inaczej... powinno już być ze 2-0, niestety skuteczność ;/

0

Nieeeeeeee ;///// to jest bramka przecież.....

0

Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

0

Mecz jest jaki jest, bo Real ma sporą przewagę w lidze i nie musi zbytnio atakować, niestety szkoda dla widowiska.

15

Pod względem emocji trzeba przyznać, że hit Premier League zjada póki co klasyk. Średnia połowa, nam remis kompletnie nic nie daje.

5

Bardzo słaba połowa Neymara i Suareza

0

Typowy Neymar, głupia żółta ;/

0

Pierwszy raz w tym sezonie włączę telewizornie, dla takiego meczu warto zrezygnowac ze streamu xd

7

0

Po meczu, ale ich skontrowali :D

0

Chelsea na prowadzeniu! Co za mecz!

0

De Bruyne frajer roku XDDDD

26

"Ma dzisiaj takiego pecha, że jakby poszedł do drewnianego kościoła, to i tak by mu cegła spadła na głowę"

XDD

0

Nie, jak wygra Barca to będzie bardzo dobrze, jak przegra to nie będzie dobrze, ale chociaż hajsy na pocieszenie dostane, to logiczne :D

1

Granada prowadzi z Sevilla 2:0..... aha,ok.

0

No każdy ma inaczej, ja u buka nie kieruje się sercem tylko zdrowym rozsądkiem i portfelem :D Tak czy inaczej w trakcie meczu kupon odkładam i kibicuję naszym, proste

0

Cahil XDDDD

2

głupoty piszesz, nie bede stawiał na druzyne tylko dlatego ze jej kibicuje, bo kurs na Real był ciekawy, także zluzuj majty.

2

na 2 kuponie mam Real/X, spokojna twoja głowa ;d

0

W sercu Barca, ale na kuponie Real, więc tak czy inaczej coś dziś ugram :D

3

Ale meczycho w Manchesterze :D

8

Zieliński bramka i asysta, Lewy 2 gole, ładnie ładnie :P

1

A kto miałby za Rakiticia zagrać? Nawet w słabej formie Chorwata nikt nie prezentuje takiego poziomu i przede wszystkim spokoju, do tego Rakieta dosyć dobrze radzi sobie przy odbiorze, co będzie ważne w klasyku.

11

32

12.04.2005 mecz Milanu z Interem i jedno z najlepszych zdjęć w historii piłki :D



http://i2.wp.com/rfbl.pl/wp-content/uploads/2015/06/Flare.jpg?resize=580%2C380

0

W końcu coś...siedzi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?