Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Andres wszedł na tyle minut, by pokazać ile znaczy dla Barcelony. Znaczy bardzo dużo.
0
De Bruyne też mógł dziś zamknąć mecz, wiadomo jak się skończyło, oby nie było powtórki z rozrywki.
0
Bożeeeeeeeee, niee, dlaczego>?
11
Myślę, że zagrał przyzwoicie jak na pierwszy klasyk.
0
Lucho im chyba w przerwie pokazał gołe zdjęcia każdego z graczy Barcy, bo grają o 180 stopni inaczej... powinno już być ze 2-0, niestety skuteczność ;/
0
Nieeeeeeee ;///// to jest bramka przecież.....
0
Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
0
Mecz jest jaki jest, bo Real ma sporą przewagę w lidze i nie musi zbytnio atakować, niestety szkoda dla widowiska.
15
Pod względem emocji trzeba przyznać, że hit Premier League zjada póki co klasyk. Średnia połowa, nam remis kompletnie nic nie daje.
5
Bardzo słaba połowa Neymara i Suareza
0
Typowy Neymar, głupia żółta ;/
0
Pierwszy raz w tym sezonie włączę telewizornie, dla takiego meczu warto zrezygnowac ze streamu xd
7
Janusz już wie!!! :D
http://iv.pl/images/32799814152432381000.png
0
Po meczu, ale ich skontrowali :D
0
Chelsea na prowadzeniu! Co za mecz!
0
De Bruyne frajer roku XDDDD
26
"Ma dzisiaj takiego pecha, że jakby poszedł do drewnianego kościoła, to i tak by mu cegła spadła na głowę"
XDD
0
Nie, jak wygra Barca to będzie bardzo dobrze, jak przegra to nie będzie dobrze, ale chociaż hajsy na pocieszenie dostane, to logiczne :D
1
Granada prowadzi z Sevilla 2:0..... aha,ok.
0
No każdy ma inaczej, ja u buka nie kieruje się sercem tylko zdrowym rozsądkiem i portfelem :D Tak czy inaczej w trakcie meczu kupon odkładam i kibicuję naszym, proste
0
Cahil XDDDD
2
głupoty piszesz, nie bede stawiał na druzyne tylko dlatego ze jej kibicuje, bo kurs na Real był ciekawy, także zluzuj majty.
2
na 2 kuponie mam Real/X, spokojna twoja głowa ;d
0
W sercu Barca, ale na kuponie Real, więc tak czy inaczej coś dziś ugram :D
3
Ale meczycho w Manchesterze :D
8
Zieliński bramka i asysta, Lewy 2 gole, ładnie ładnie :P
1
A kto miałby za Rakiticia zagrać? Nawet w słabej formie Chorwata nikt nie prezentuje takiego poziomu i przede wszystkim spokoju, do tego Rakieta dosyć dobrze radzi sobie przy odbiorze, co będzie ważne w klasyku.
11
Kto oglądał ?! :D
http://iv.pl/images/42213288524059248398.jpg
32
12.04.2005 mecz Milanu z Interem i jedno z najlepszych zdjęć w historii piłki :D
http://i2.wp.com/rfbl.pl/wp-content/uploads/2015/06/Flare.jpg?resize=580%2C380
0
W końcu coś...siedzi!