Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
pewnie, po co dobrze grać i wygrywać :D
1
Denis na 5-metrowym spalonym xd
1
Hasper? xd
1
To miałeś szczęście o takich tematach chętnie bym porozmawiał i z chęcią chodził na lekcję religii. Zazdroszczę.
2
Przez cala edukacje nie mialem ani godziny NORMALNEJ lekcji religii, same glupoty xx powinni to wgl wycofac
0
Mistrz. Świata U20 kobiet
Korea PÓŁNOCNA - USA
kurs na Koreę 1.7, wtf? XD Coś przeoczyłem? Oni wgl jakieś ośrodki treningowe mają?
1
W 1 połowie 0 celnych strzałów xD
6
Nie wiem po co RSSS gra na czas jak to oni byli bliżej zdobycia gola xdd
5
Powinniśmy przegrywać, w dodatku wydaje mi się, że piłka przekroczyła linię przy strzale
0
Biegnie sobie Denis z piłką i nikt kompletnie mu się do podania nie pokazuje, co to za sabotaż d
0
nie, kur.... to się nie dzieje
1
Ten sezon jest tak spier... że trzeba obawiać się najgorszego
8
a widzisz jak my gramy? tzn. "gramy" XD
0
Weronika, nie chrzań głupot :D To słabszy okres po prostu
0
siedli na nas jak szpak na czereśnie xd
0
Wiem, że dopiero 14 minuta, ale taką padake gramy, ze szok xd
1
Sorry, myślałem że z Busquetsem5 piszę :D Ale masz w sumie odpowiedź skąd mój wierszyk
1
Nie wiem, ale wierszyk zapodałeś to i ja cos wrzuciłem xD
10
Leo i spółka zgaszą ich jak peta, Barca dziś wygra na Anoeta.
4
tyle w temacie :D larwa jedna
25
z Francji rzut beretem do Hiszpanii, jak teraz wyjdziesz to jeszcze może zdążysz
4
ta reklama jest zayebista :D
25
Teraz czytam, że 2 bramki Juventusowi strzelił dziś syn Diego Simeone- Giovanni :D
1
napisałeś jakbyś ty go wystawiał i pytał nas o zgodę xD
4
Co XDDDD Oblak, hahaha
0
Atletico co formę trzyma :D
9
Jak ja kupony obstawiam to dzieją się rzeczy niespotykane w historii futbolu... Juve XD
0
bierze Ci jakąś prowizje za transakcje?
0
jak przelewacie hajsy na sts, płatność kartą, to bierze Wam prowizje ? bo dziś Millenium nie księguje i nie wiem czy kartą nie spróbować, ale nie wiem czy mi nie utnie troche :D
0
Milan gooool :D
1;1 -.- Jakbym Borussie oglądał