5

pewnie, po co dobrze grać i wygrywać :D

1

Denis na 5-metrowym spalonym xd

1

Hasper? xd

1

To miałeś szczęście o takich tematach chętnie bym porozmawiał i z chęcią chodził na lekcję religii. Zazdroszczę.

2

Przez cala edukacje nie mialem ani godziny NORMALNEJ lekcji religii, same glupoty xx powinni to wgl wycofac

0

Mistrz. Świata U20 kobiet

Korea PÓŁNOCNA - USA

kurs na Koreę 1.7, wtf? XD Coś przeoczyłem? Oni wgl jakieś ośrodki treningowe mają?

1

W 1 połowie 0 celnych strzałów xD

6

Nie wiem po co RSSS gra na czas jak to oni byli bliżej zdobycia gola xdd

5

Powinniśmy przegrywać, w dodatku wydaje mi się, że piłka przekroczyła linię przy strzale

0

Biegnie sobie Denis z piłką i nikt kompletnie mu się do podania nie pokazuje, co to za sabotaż d

0

nie, kur.... to się nie dzieje

1

Ten sezon jest tak spier... że trzeba obawiać się najgorszego

8

a widzisz jak my gramy? tzn. "gramy" XD

0

Weronika, nie chrzań głupot :D To słabszy okres po prostu

0

siedli na nas jak szpak na czereśnie xd

0

Wiem, że dopiero 14 minuta, ale taką padake gramy, ze szok xd

1

Sorry, myślałem że z Busquetsem5 piszę :D Ale masz w sumie odpowiedź skąd mój wierszyk

1

Nie wiem, ale wierszyk zapodałeś to i ja cos wrzuciłem xD

10

Leo i spółka zgaszą ich jak peta, Barca dziś wygra na Anoeta.

4



tyle w temacie :D larwa jedna

25

z Francji rzut beretem do Hiszpanii, jak teraz wyjdziesz to jeszcze może zdążysz

4

ta reklama jest zayebista :D

25

Teraz czytam, że 2 bramki Juventusowi strzelił dziś syn Diego Simeone- Giovanni :D

1

napisałeś jakbyś ty go wystawiał i pytał nas o zgodę xD

4

Co XDDDD Oblak, hahaha

0

Atletico co formę trzyma :D

9

Jak ja kupony obstawiam to dzieją się rzeczy niespotykane w historii futbolu... Juve XD

0

bierze Ci jakąś prowizje za transakcje?

0

jak przelewacie hajsy na sts, płatność kartą, to bierze Wam prowizje ? bo dziś Millenium nie księguje i nie wiem czy kartą nie spróbować, ale nie wiem czy mi nie utnie troche :D

0

Milan gooool :D

1;1 -.- Jakbym Borussie oglądał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?