0

no i wszystko jasne, wiosna nasza

2

http://iv.pl/images/99814951054253596637.png



zaprawdę powiadam wam, to nie będzie kolejny ogórek, który strzelał w Holandii a nigdzie indziej nie da rady :D on zrobi karierę, rocznik 97

0

zalezy jakiego, nie ma uniwersalnego rozwiązania wszystkiego... xd każdą sprawe rozwiązuje sie indywidualnie

1

ale ich gwałcą haha...

11

-4 w Barcelonie, cóż za genialna Sobota :D :D :D

1

Real dobrze broni, ciężko nawet strzał oddać, żeby on zblokowany nie był

2

Griezmann to jakaś prowokacja dzisiaj XD

4

Jak dzieci we mgle dziś wyglądają przy Realu, kompletnie wyłączeni z gry, oby pranie mózgów dostali w szatni

2

Fatalna wiadomość dla nas... gorzej chyba to się nie mogło ułożyć.

0

myslalem ze to u mnie cos sie popsuło, ależ wtopa to niszczy cały mecz

0

albo zwolenników Smudy XDd

1

ja go lubię akurat :D

7

Bartre znowu obiegają xD Czy w Dortmundzie czy Barcelonie

20

już nie ma kogo sprzedawać po meczu z City

0

Tak rzeczywiście, jeszcze Seville i może Bilbao bym dołączył, ale mimo wszystko tam prawie 90 minut non stop ryja drą :D Coś pięknego

6

W Bundeslidze te stadiony żyją, szkoda że w Hiszpanii tylko kibice Atleti trzymają poziom

2

Aubaaaa!!!!! Borussia jeden!

23

przed chwilą z Malagą

0


#piłkarska_frajerska_sobota

0

Jak Real dziś wygra to będzie katastrofa xd Sfrajerzyliśmy mimo wszystko, nie pierwszy i ostatni raz

4

złodziejstwo.... to jest czyste złodziejstwo

0

Koszmar... każdy wiedział, że to może tak wyglądać, ale były nadzieje, że coś wpadnie :// jeszcze 10 minut, moze się uda

5

Toure 2 bramka XD City 2-1

15

pies ogrodnika, sam nie strzeli i Denisowi nie da

0

fatalna połowa Neymara, nie spodziewałem się czegoś takiego

3

żałosne to są nasze ataku póki co

12

Najlepsi bramkarze świata:
3. De Gea
2.Neuer
1. Kameni w meczach z Barceloną...

4

Bez Leo i Suareza, w czarnych barwach się ten mecz rysuje

1

Mata gol. United 1:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?