Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i wszystko jasne, wiosna nasza
19
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15055658_1296862777031527_5826359026059024389_n.jpg?oh=b740eb97edcbfae000687dd1bcb6e393&oe=588BD82C
hehe
2
http://iv.pl/images/99814951054253596637.png
zaprawdę powiadam wam, to nie będzie kolejny ogórek, który strzelał w Holandii a nigdzie indziej nie da rady :D on zrobi karierę, rocznik 97
0
zalezy jakiego, nie ma uniwersalnego rozwiązania wszystkiego... xd każdą sprawe rozwiązuje sie indywidualnie
1
ale ich gwałcą haha...
11
-4 w Barcelonie, cóż za genialna Sobota :D :D :D
1
Real dobrze broni, ciężko nawet strzał oddać, żeby on zblokowany nie był
2
Griezmann to jakaś prowokacja dzisiaj XD
4
Jak dzieci we mgle dziś wyglądają przy Realu, kompletnie wyłączeni z gry, oby pranie mózgów dostali w szatni
2
Fatalna wiadomość dla nas... gorzej chyba to się nie mogło ułożyć.
0
myslalem ze to u mnie cos sie popsuło, ależ wtopa to niszczy cały mecz
0
albo zwolenników Smudy XDd
1
ja go lubię akurat :D
7
Bartre znowu obiegają xD Czy w Dortmundzie czy Barcelonie
20
już nie ma kogo sprzedawać po meczu z City
0
Tak rzeczywiście, jeszcze Seville i może Bilbao bym dołączył, ale mimo wszystko tam prawie 90 minut non stop ryja drą :D Coś pięknego
6
W Bundeslidze te stadiony żyją, szkoda że w Hiszpanii tylko kibice Atleti trzymają poziom
2
Aubaaaa!!!!! Borussia jeden!
23
przed chwilą z Malagą
0
#piłkarska_frajerska_sobota
0
Jak Real dziś wygra to będzie katastrofa xd Sfrajerzyliśmy mimo wszystko, nie pierwszy i ostatni raz
4
złodziejstwo.... to jest czyste złodziejstwo
0
Koszmar... każdy wiedział, że to może tak wyglądać, ale były nadzieje, że coś wpadnie :// jeszcze 10 minut, moze się uda
5
Toure 2 bramka XD City 2-1
15
pies ogrodnika, sam nie strzeli i Denisowi nie da
0
fatalna połowa Neymara, nie spodziewałem się czegoś takiego
3
żałosne to są nasze ataku póki co
12
Najlepsi bramkarze świata:
3. De Gea
2.Neuer
1. Kameni w meczach z Barceloną...
4
Bez Leo i Suareza, w czarnych barwach się ten mecz rysuje
1
Mata gol. United 1:0