2

I tak Montoya nie zagra więc lipa , pewnie Enrique na 100 % wepcha na jego miejsce Adriano , nic do niego nie mam ale lewa strona to jego lepsza pozycja . No chyba że LE postawi na nasz nowy nabytek : Douglas.

0

Jak to mówi szwagier : o skur**** :D brawo Messi :)

0

Prezydent Cypru : " No popatrz bede śmigał w koszulce Barcy " :D

2

Kapitalny tytuł newsa !!

0

Coś pieknego to co wyprawia Messi !!! :)

2

Co tu mówić , piekny mecz w wykonaniu Barcy ! :) Messi best ever ! VeB !

1

hahahah ale akcja !! Messi hat-trick drugi w ciągu 3 dni !!!!

0

Brawo dla sedziego nalezało mu sie !

3

Dobry mecz Rafy.

1

Ter Stegen pieknie !

0

I mamy gola Messi :)

0

A ja widziałem bramke ...

0

Messi na własnej połowie kolo naroznika :D

0

Messi rekord Raula pobity !!!!!!!!!!!!

1

To teraz otworzył worek z bramkami , czekać tylko na jego kolejne gole w następnych meczach :)

0

Nareszcie Luis Suarez ! :)

0

Powiem Wam że jak po meczu z takim przeciwnikiem jak Sevilla a dzis Apoel to narazie nic wielkiego nie pokazuje Barca...

0

Alves wyśmienity strzał.

0

Alves co to było...

0

No to zaczynamy !

0

Nareszcie Enrique dobra decyzja !

0

Messi 2 sezon i 7 goli , teraz 27 lat 253 bramki , niesamowite to co on robi. Geniusz pod kazdym względem.

3

Jak LE wystawi Mascherano na obronę to mnie szl** trafi .Powinien grać Pique z Bartra lub ewentualnie Mathieu.

0

Oby udało się to dzis Leo , zasługuje na to .

0

Można było ale tak sie nie stało..

0

Oby Messi dzis trafił do sitaki ! :)

5

Jeśli chodzi o Mou i CR7 ma racje, popieram go.

3

I tu Pep ma całkowita rację , miejsce Leo jest w Barcelonie.

1

Wydaje sie że 3 pkt są łatwością i nie powinno być problemów , ale piłka bywa nieprzewidywalna . Trzeba zagrać na 200 %.

0

Ha ha człowieku czy ja mówie o nich ? Zastanów sie a potem pisz , chodzi mi o : Dmytro Czyhrynski , Martin Caceres bo na nich poszły spore sumy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?