Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapowada sie ciekawy mecz.
0
Ney w tym wieku i z taka przyszlosciaa moze wszystko.
2
Montoya powiem tyle : uciekaj chłopie...
1
Mascherano kolejny raz na obronie i humor przed meczem zepsuty... oj Lucho nadal nie przejrzałeś na oczy i wystawiasz Busiego aktualnie bez formy...
0
Trzeba uważac bo fakt Celta moze czyms zaskoczyc , ale jesli zagramy pewnie we wszystkich formacjach to 3 pkt powinny być nasze bez problemu.
0
Taa wyleczy na ostatni mecz sezonu.
0
Dziwne te decyzje z ich strony jesli chodzi o te nominacje .
1
Mogliby dac temu juz sobie siana...
0
Pique i tak zostanie , ciągle wierze ze odzyska formę i bedzie mniej waka waka a więcej kopa kopa...
1
Bojan a taki talent sie z niego wydawał .. za wczesnie wprowadzony do 1 druzyny i potem juz było tylko gorzej. Niech mu sie tam wiedzie.
0
Respect ! prawdziwe przywiązanie do barw Barcy !
1
haha :D Wardega lepszyy wymiata jego zombiee :D
1
To było i tak wiadome , czołowy zawodnik robiący furorę w ataku. Brazylia bez niego duzo by traciła.
0
Vermaelen i Douglas najgorsza pomyłka transferowa.
0
No to sie szykuje niezła beka kolejny raz.
1
Osobiscie uważam że moze i ten plan by wypalił , jak Lucho tak nie zrobic to sie nie dowie czy to ma sens jakiś. Choc i sam Mascherano na DP to dobra opcja. PS na zdjęciu : Mascherano do Busqetsa: gdzie to sie wybierasz , zapomnij pozycja DP jest moja :D
0
Eric wracaj mistrzu ! prawdziwy przyklad do walki !
1
Ten mecz trzeba obowiązkowo wygrac , bo inne druzyny nie spia i tez sa za plecami Barcy , które rowniez maja ochote na 1 miejsce w tabeli.
0
Tylko Munir nie zmarnuj tej szansy i swojego talentu..
0
Leo był i jest wierny tylko Barcelonie !
0
Oby zagrał , to dobry zawodnik i zycze mu jak najlepiej w Celcie :)
0
Kazdy mecz dla niego to dobra okazja by nabrac rytmu.
0
Jak myślicie Vermaelen by sie sprawdził u nas ? warto sie nim zainteresowac ? ;) ( ciekaw jestem czy kontuzje go nie trapią... ) ; >
3
Laporta , kandyduj , wygraj i zrób porządek z tym wszystkim ! bo ten zarząd to kpina.
1
Mnie równiez zaskoczyło. I tak samo to że Bartra nie jest ustalany jako podstawowy zawodnik wychodzącej na mecz 11. Bo nalezy mu się.
0
Ja tak nie uważam , i jestem pewien ze Bartra dałby radę z mocniejszym przeciwnikiem .
0
Co jak co ale Ney a ten sezon wszedł jak rakieta. Potrzebował czasu , w 1 sezonie jak wiemy nie szło mu za dobrze . Zawodnik klasy światowej Barca na długie długie lata. Oby tylko utrzymywał formę a jestem pewien ze bedzie sprawiał nam kibicom i Barcelonie wiele radości.
0
Młody Ty musisz grac na srodku obrony bo z Tobą jest o wiele spokojniej ! a obok Ciebie Mathieu nie Mascherano , on to na DP i tyle w temacie .
3
Adama to jest koks :D będzie wielki , juz teraz zasługuje aby dac mu pograc w meczu o punkty z niżej notowanym przeciwnikiem. Na chwile obecna zasługuje na to bardziej niz Munir.
1
I dobrze że Neymar sądzi że bedzie grał jeszcze lepiej , bardzo go potrzebujemy ale i także pozostałych zawodników w formie.