Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Yeaaa Ivan trafia i puchar sołtysa nasz :D
0
Gooooooooollllllll :)
0
hahahahahah pudło
0
Halilovic brawo :)
0
hahaha Masip !!!!
0
Sandrooo...... eehhh
0
Generał gol !!!!
0
No to mamy loterie ! karne !
0
Masip co zrobil o ja prd !!!! szacun !!
0
Juz widzialem bramke...
0
Wyczuwam karne :P
0
jest Halilovic !
0
Adama co dzis robi to palce lizac !!!
0
łoo co Barta teraz poszedł
0
heheheh Adama niezle
0
Szkoda ze Halilovic nie gra...
0
No to teraz jazda po zwyćiestwo
0
Ale mielismy farta.. oo General wejdzie
0
Dobra niewazne juz , trzeba mecz ogladac.
0
Ale przeciwnik nie jest wymagający
0
ale bramka pikna trzeba przyznac...
0
ja prd... i 1-1 ...
0
Zmęczony ? po takim meczu ? a wez ze daj spokoj ...
0
Lucho przegiął pałę , jak tak to Suarez musi sie ogrywac a teraz go zdjal co przeciwnik nie wymagający i mecz nie na wyskokim poziomie ... a potem bedzie ze brakuje mu ogrania , ja prd i wez tu być spokojnym bez nerwów , no za uja nie da rady !
0
W koncu jest Montoya...
0
hahahaha ja prd :D
1
Widzieliście może sołtysa gdzies na widowni ? :D
1
no to zegnamy ...
7
waka waka hahahaha
0
Po przerwie dawac mi tu Halilovicia , Adame i Martina i Sandro