5

Yeaaa Ivan trafia i puchar sołtysa nasz :D

0

Gooooooooollllllll :)

0

hahahahahah pudło

0

Halilovic brawo :)

0

hahaha Masip !!!!

0

Sandrooo...... eehhh

0

Generał gol !!!!

0

No to mamy loterie ! karne !

0

Masip co zrobil o ja prd !!!! szacun !!

0

Juz widzialem bramke...

0

Wyczuwam karne :P

0

jest Halilovic !

0

Adama co dzis robi to palce lizac !!!

0

łoo co Barta teraz poszedł

0

heheheh Adama niezle

0

Szkoda ze Halilovic nie gra...

0

No to teraz jazda po zwyćiestwo

0

Ale mielismy farta.. oo General wejdzie

0

Dobra niewazne juz , trzeba mecz ogladac.

0

Ale przeciwnik nie jest wymagający

0

ale bramka pikna trzeba przyznac...

0

ja prd... i 1-1 ...

0

Zmęczony ? po takim meczu ? a wez ze daj spokoj ...

0

Lucho przegiął pałę , jak tak to Suarez musi sie ogrywac a teraz go zdjal co przeciwnik nie wymagający i mecz nie na wyskokim poziomie ... a potem bedzie ze brakuje mu ogrania , ja prd i wez tu być spokojnym bez nerwów , no za uja nie da rady !

0

W koncu jest Montoya...

0

hahahaha ja prd :D

1

Widzieliście może sołtysa gdzies na widowni ? :D

1

no to zegnamy ...

7

waka waka hahahaha

0

Po przerwie dawac mi tu Halilovicia , Adame i Martina i Sandro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?