Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrystianR Faktycznie, jaka mina hahhaa, wyskoczył jak z katapulty :D
49
Szkoda, za szybko rzucony do pierwszego składu. Coś czuję że gdyby poszedł do Borussii, to tam zrobią z niego piłkarza który za kilka lat będzie sporo wart.
19
Pomimo porażki, jestem bardzo dumny z naszych zawodników, walczyli jak równy z równym! Oby tak dalej Barca się rozwijała. Na zawsze tylko Barca! VeB!!
0
Gdyby mu to siadło...
1
@GeneralXavi Powiedz to jego agentowi.
2
Jak będzie tutaj 3:3 i karne, to serio uwierzę że ten mecz jest dla widowiska, za coś w końcu zapłacą 7 melonów :D
0
@DonVincenzo Oj tam, ważne że on się w tym czuje dobrze :)
0
@Ptasior Można zauważyć... Masakra jakaś.
0
Tam było 5 na 3 :(
1
Nie no, czemu :(
4
Żeby nasi tak grali z takim zaangażowaniem jak dziś z takimi zespołami jak np. Granada to punkty by pewnie nam wpadały.
0
Xavi spokojnie bo osiwiejesz :)
5
Pisałem że Ansu strzeli gola :)
0
Ansuuuuuuuuuuuuuuuuu tak jest!!!
2
Goooooooooooooooooooooooool!!!!
2
Busquets dla każdego trenera jest TOP i tyle.
15
Ansu wszedł 10 min temu po kontuzji, i komentarze że strasznie słabo gra. Ja pierdziele, nie wierzę.
0
Kurde, nie, nie, nie!!!
0
Było groźnie teraz.
0
Ansu strzeli :)
0
I kolejny powrót, Ansu wejdzie :)
1
Dobrze, dobrze cisnąć ich!
2
Pedri już czaruje.
3
Strzał za 100 mln.
4
Jak dobrze doczekać się powrotu Pedriego :)
0
@regatta52 Ee tam, nie jestem jeszcze długo :D
0
@robsons23 Pisałem że został rzucony na głęboką wodę.
5
Co Wy oczekiwaliście po Ferranie? Chłop odbył jeden trening, dopiero co do nas dołączył i w ostatniej chwili wyleciał na ten Superpuchar. Już go może wywalcie z klubu.
0
Gooooooooool Luuk :D
0
Ehh zajebiście :(