0

@KrystianR Faktycznie, jaka mina hahhaa, wyskoczył jak z katapulty :D

49

Szkoda, za szybko rzucony do pierwszego składu. Coś czuję że gdyby poszedł do Borussii, to tam zrobią z niego piłkarza który za kilka lat będzie sporo wart.

19

Pomimo porażki, jestem bardzo dumny z naszych zawodników, walczyli jak równy z równym! Oby tak dalej Barca się rozwijała. Na zawsze tylko Barca! VeB!!

0

Gdyby mu to siadło...

1

@GeneralXavi Powiedz to jego agentowi.

2

Jak będzie tutaj 3:3 i karne, to serio uwierzę że ten mecz jest dla widowiska, za coś w końcu zapłacą 7 melonów :D

0

@DonVincenzo Oj tam, ważne że on się w tym czuje dobrze :)

0

@Ptasior Można zauważyć... Masakra jakaś.

0

Tam było 5 na 3 :(

1

Nie no, czemu :(

4

Żeby nasi tak grali z takim zaangażowaniem jak dziś z takimi zespołami jak np. Granada to punkty by pewnie nam wpadały.

0

Xavi spokojnie bo osiwiejesz :)

5

Pisałem że Ansu strzeli gola :)

0

Ansuuuuuuuuuuuuuuuuu tak jest!!!

2

Goooooooooooooooooooooooool!!!!

2

Busquets dla każdego trenera jest TOP i tyle.

15

Ansu wszedł 10 min temu po kontuzji, i komentarze że strasznie słabo gra. Ja pierdziele, nie wierzę.

0

Kurde, nie, nie, nie!!!

0

Było groźnie teraz.

0

Ansu strzeli :)

0

I kolejny powrót, Ansu wejdzie :)

1

Dobrze, dobrze cisnąć ich!

2

Pedri już czaruje.

3

Strzał za 100 mln.

4

Jak dobrze doczekać się powrotu Pedriego :)

0

@regatta52 Ee tam, nie jestem jeszcze długo :D

0

@robsons23 Pisałem że został rzucony na głęboką wodę.

5

Co Wy oczekiwaliście po Ferranie? Chłop odbył jeden trening, dopiero co do nas dołączył i w ostatniej chwili wyleciał na ten Superpuchar. Już go może wywalcie z klubu.

0

Gooooooooool Luuk :D

0

Ehh zajebiście :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?