Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Kurna jak słyszę te lukające syreny to za każdym razem mam wrażenie że jedzie coś u mnie hahha :D
0
1 wrzutka na 50 wyjdzie :D
0
Gooooooooooooool Luuk :D
3
Brawo Mats za obronę.
0
Haha co za żenada.
0
@MiGzi A no możliwe...
0
Hahah gdzie tam był spalony.
0
Jaki spalony? Dziwne.
2
Dobry skład, jazda Barca po 3 pkt. Vamooos!!
0
Wreszcie coś rusza jeśli chodzi o transfery z klubu.
0
@lukaszbarca15 Takie to już życie Brazylijczyków :D
4
@AxelF A może chodzi o podeszły wiek jako piłkarza? ;) Bo jak wiemy piłkarze 40-stka to już kończą kariery :) Sam się zdziwiłem jak to przeczytałem, bo to śmieszne uznawać 38-latka jako podeszły wiek :P
1
@Cariones Może zrobi jakieś foto z pociągu i wstawi na media haha :D
2
Ten pociąg już odjechał :D
2
Ehh po co tak na siłę.
1
W 30 minucie ten ich bramkarz grał na czas, teraz mu się bardzo śpieszy :D
0
Gooool :D Ładnie.
1
Gdyby to uznano to z Neto beka.
0
Bombelek gra o kontrakt :P
1
Ja wiem że są kontuzje, ale mimo wszystko taki skład a my gramy padake.
0
Ani bramek, ani rożnych, idź w wuj z takim czymś :P
0
Nasza gra nie wskazuje na to byśmy grali o wygraną :D
0
Xavi chyba dostał mandat za brak maski w przerwie :D
0
Dobra Barca, dawać po wygraną i 9 rogów :D
0
30 minuta a typ gra już na czas hahaha :D
6
Co ten Puć robi.
0
Brawo Riki Puć :D
0
Hahah brawo, brawo.
0
@lukaszbarca15 To już jego sprawa ;D
0
@PatrychoO To tak samo jak Ronaldinho, on nadal śpi na forsie i będzie ją miał do końca życia mimo tego jaki prowadzi tryb życia :)