8

Kurna jak słyszę te lukające syreny to za każdym razem mam wrażenie że jedzie coś u mnie hahha :D

0

1 wrzutka na 50 wyjdzie :D

0

Gooooooooooooool Luuk :D

3

Brawo Mats za obronę.

0

Haha co za żenada.

0

@MiGzi A no możliwe...

0

Hahah gdzie tam był spalony.

0

Jaki spalony? Dziwne.

2

Dobry skład, jazda Barca po 3 pkt. Vamooos!!

0

Wreszcie coś rusza jeśli chodzi o transfery z klubu.

0

@lukaszbarca15 Takie to już życie Brazylijczyków :D

4

@AxelF A może chodzi o podeszły wiek jako piłkarza? ;) Bo jak wiemy piłkarze 40-stka to już kończą kariery :) Sam się zdziwiłem jak to przeczytałem, bo to śmieszne uznawać 38-latka jako podeszły wiek :P

1

@Cariones Może zrobi jakieś foto z pociągu i wstawi na media haha :D

2

Ten pociąg już odjechał :D

2

Ehh po co tak na siłę.

1

W 30 minucie ten ich bramkarz grał na czas, teraz mu się bardzo śpieszy :D

0

Gooool :D Ładnie.

1

Gdyby to uznano to z Neto beka.

0

Bombelek gra o kontrakt :P

1

Ja wiem że są kontuzje, ale mimo wszystko taki skład a my gramy padake.

0

Ani bramek, ani rożnych, idź w wuj z takim czymś :P

0

Nasza gra nie wskazuje na to byśmy grali o wygraną :D

0

Xavi chyba dostał mandat za brak maski w przerwie :D

0

Dobra Barca, dawać po wygraną i 9 rogów :D

0

30 minuta a typ gra już na czas hahaha :D

6

Co ten Puć robi.

0

Brawo Riki Puć :D

0

Hahah brawo, brawo.

0

@lukaszbarca15 To już jego sprawa ;D

0

@PatrychoO To tak samo jak Ronaldinho, on nadal śpi na forsie i będzie ją miał do końca życia mimo tego jaki prowadzi tryb życia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?