0

Carlo już leki bierze :D

0

Alba już boli :P

0

Pewnie każdy patrzy na Ferrana :D

0

Troszkę muzyczki dla relaksu :D

0

@clyde A to tego nie wiedziałem, nie bywam często na LR i nie czytam wszystkiego jeśli już to pisałaś :)

0

@ShawnC Boisko zweryfikuje :)

0

@clyde Kto pytał? :D Tak na serio, kibicuj tam dobrze :)

0

@DawidekFCB To nie chodzi o to, dopiero co dołączył do klubu, jeden trening i korona była.

0

Ferran rzucony od razu na głęboką wodę, zobaczymy jak sobie poradzi. Vamos Barca!!

0

@Bobo25 Według mnie coś kombinuje, gdyby chciał zostać to by nie było całej tej szopki. Ewidentnie chce odejść za free by otrzymać duży hajs za podpis.

1

@Pawel13sz Panie, każda z tych piosenek mi się podoba, trafiłeś idealnie :) Stare piękne czasy.

30

W naszej sytuacji każde euro się liczy.

0

@Bobo25 Jak dla mnie to oni się obchodzą z nim jak z dzieckiem, skaczą koło niego żeby tylko został, skoro by mu zależało na projekcie sportowym Barcy to i kasa by nie była przeszkodą.

1

@Bobo25 Na zmiennika z taką pensją :D :D

3

Umtiti to taki dobry wujek teraz, każdy coś dzięki niemu ma.

1

Ależ to będzie piękna i czysta Rambla za niedługo :D

2

Widzę że szykuje się odpoczynek dla wielu użytkowników ;D

0

Czyli coś za coś, Umtiti zostaje ale za to Ferran zarejestrowany. No cóż, nic na to nie poradzimy, to zarząd rządzi i podejmuje decyzje.

0

@sevs Hehe co racja to racja ;)

0

@sevs To przecież ja nie mówię że nie strzelił, ale w artykule że dwie ważne bramki, ale tak na prawdę jak można uznać ją za ważną skoro nie została zaliczona? A ta jedna dawała nam 3 pkt. ale niestety nie utrzymaliśmy.

0

@sevs Tak, ale mimo wszystko strzelił tylko jednego ważnego gola który dał punkt.

5

Holender strzelił wczoraj dwa bardzo ważne gole - z tego co pamiętam była to jedna bramka uznana :)

37

38-latek najlepszym piłkarzem meczu, dla Daniego szacun, ale widać że nie dzieje się dobrze.

0

I tak to się kręci, który to już raz taka sytuacja.

0

Jakie to jest popierdzielone, nie potrafimy nawet utrzymać wyniku do końca..

0

Wiedziałem że tak to się skończy. Brawo Gavi.

0

Gol 1-1 hahahahahaha.

1

I tak Gavi długo wytrzymał, bo lubi faulować ogólnie.

0

Czerwona, no pięknie.

0

Ciekawe czy zamkniemy ten mecz czy stracimy pod koniec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?