Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Carlo już leki bierze :D
0
Alba już boli :P
0
Pewnie każdy patrzy na Ferrana :D
0
Troszkę muzyczki dla relaksu :D
0
@clyde A to tego nie wiedziałem, nie bywam często na LR i nie czytam wszystkiego jeśli już to pisałaś :)
0
@ShawnC Boisko zweryfikuje :)
0
@clyde Kto pytał? :D Tak na serio, kibicuj tam dobrze :)
0
@DawidekFCB To nie chodzi o to, dopiero co dołączył do klubu, jeden trening i korona była.
0
Ferran rzucony od razu na głęboką wodę, zobaczymy jak sobie poradzi. Vamos Barca!!
0
@Bobo25 Według mnie coś kombinuje, gdyby chciał zostać to by nie było całej tej szopki. Ewidentnie chce odejść za free by otrzymać duży hajs za podpis.
1
@Pawel13sz Panie, każda z tych piosenek mi się podoba, trafiłeś idealnie :) Stare piękne czasy.
30
W naszej sytuacji każde euro się liczy.
0
@Bobo25 Jak dla mnie to oni się obchodzą z nim jak z dzieckiem, skaczą koło niego żeby tylko został, skoro by mu zależało na projekcie sportowym Barcy to i kasa by nie była przeszkodą.
1
@Bobo25 Na zmiennika z taką pensją :D :D
3
Umtiti to taki dobry wujek teraz, każdy coś dzięki niemu ma.
1
Ależ to będzie piękna i czysta Rambla za niedługo :D
2
Widzę że szykuje się odpoczynek dla wielu użytkowników ;D
0
Czyli coś za coś, Umtiti zostaje ale za to Ferran zarejestrowany. No cóż, nic na to nie poradzimy, to zarząd rządzi i podejmuje decyzje.
0
@sevs Hehe co racja to racja ;)
0
@sevs To przecież ja nie mówię że nie strzelił, ale w artykule że dwie ważne bramki, ale tak na prawdę jak można uznać ją za ważną skoro nie została zaliczona? A ta jedna dawała nam 3 pkt. ale niestety nie utrzymaliśmy.
0
@sevs Tak, ale mimo wszystko strzelił tylko jednego ważnego gola który dał punkt.
5
Holender strzelił wczoraj dwa bardzo ważne gole - z tego co pamiętam była to jedna bramka uznana :)
37
38-latek najlepszym piłkarzem meczu, dla Daniego szacun, ale widać że nie dzieje się dobrze.
0
I tak to się kręci, który to już raz taka sytuacja.
0
Jakie to jest popierdzielone, nie potrafimy nawet utrzymać wyniku do końca..
0
Wiedziałem że tak to się skończy. Brawo Gavi.
0
Gol 1-1 hahahahahaha.
1
I tak Gavi długo wytrzymał, bo lubi faulować ogólnie.
0
Czerwona, no pięknie.
0
Ciekawe czy zamkniemy ten mecz czy stracimy pod koniec.