53

Gra może nie była super, ale na tyle braków w drużynie trzeba się cieszyć z tych 3 pkt. Co jak co, ale Luuk nam zapewnił ważne 3 pkt. VeB!

4

Ładnie teraz Mats!

0

@Barca1922 Jakie dwa? Ja widzę u siebie na profilu jeden tylko.

0

@Barca1922 A co ja takiego napisałem nie tak?

0

Ale się nie mogę doczekać aż wrócą Wszyscy nieobecni, w końcu jakoś to będzie wyglądać.

1

Niech się ten mecz już kończy.

0

Mało nam kontuzji i tak.

0

Jesti i on!! Goooooooool!! :D

0

Nie wiem o co tu mieć pretensje do niego, ładny strzał, szkoda że poprzeczka.

3

Puig na boisku to jak dziecko wygląda na tle pozostałych hehe :D

0

Chyba chciał trafić jakiegoś gołębia.

2

Vamooooos Barca!!!

0

@Muszynianka 8 stopni.

0

@Gaucho H2O. Nic mi więcej nie potrzeba.

0



Epic wiedział kiedy ludziom dać za free taką grę :D Ja osobiście nie skorzystam, ale na pewno są tu zainteresowani i będą grać :D

0

@Mixtape Po ile teraz picollo?

1

@Vebrol Wyjąć zawleczkę i dać im do ręki, będą mieli zajęcie.

1

@MesQueUnClub96 A wuj wie, Panie ja to nic w sumie nie wiem :D

2

@Vebrol To wrzuć im Ty za kołnierz się nauczą.

1

@MesQueUnClub96 Nie mam nic do ludzi chorych, ale do zdrowych już tak.

1

@ElKamil U mnie już od 2 godzin. Co za łby.

1

@Malkey95 Mam identycznie, mam gdzieś tego sylwestra.

1

@MesQueUnClub96 Jason Derulo - Oh Yeah

1

@IronSanHybrid Zgadzam się z Tobą Panie.

9

@BorzyKrzys Mieszkam na wsi, mam pieska po którym się zawsze sprząta, ale jak widzę na mieście co się odwala, to życzę tym Wszystkim co nie sprzątają żeby im kiedyś karę wlepiono. Ma się psa to i trzeba pilnować.

4

Skoro tak to pożegnać, byłem za chłopem ale widać co jest ważniejsze.

1

Nie no, takich newsów to ja nie lubię.

1

Brawo Pique, króciutko z takimi.

0

Tego jego agenta ładnie popierdzieliło, jeszcze mógł wyskoczyć z wynagrodzeniem na poziomie Messiego.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?