@itsmylife Ja wiem w jakiej sytuacji są kluby obecnie. Ansu jednak wybierając klub był przed erą Zidana. Także ostatnia liga mistrzów była prawie 10 lat wcześniej. (2:1 z Leverkusen). Takie fakty. Era Guardioli - nazwałem to umownie bo wtedy Barca grała swoją najlepszą piłkę i miała mega pakę. Real Zidana sięgnął gwiazd w Lidze mistrzów. Natomiast na swoim podwórku nie mieli podjazdu do Barcelony.
@MeMyselfAndI Ty wiesz, że to było w 2011 roku? Real wtedy prawie od 10 lat nic nie wygrał w Europie. Mieli wieloletnią serię 1/8 w LM. Barca miała złotą Erę Guardioli i lała Real i Europę.
@th@les Też mam taką nadzieję, talent chłopak ma na pewno. Pytanie czy będzie w stanie psychicznie wrócić do starej wersji siebie, gdzie miał świetną decyzyjność i luz w grze. Niestety kontuzje bardzo na niego wpłynęły.
@laliga40 Lewy póki co nieźle jak na dziadka - najlepszy zawodnik w drużynie. Odnośnie dziadków po 30 - patrz ile lat ma Leo. Granica się wydłużyła - jest wielu piłkarzy po 30. Modricie, Benzemy, Załatany, Ramosy itp. ważne jak się prowadzą, a nie ile mają lat. Kante i Jorghinho nie ma w kadrze więc ich nie uwzględniam. Więc z Twojej tezy nic nie wynika. Zobacz sobie na średnią wieku naszej kadry. Odszedł Pique, po sezonie z zespołem żegna się Busi. Pokaż mi zespół, w którym są sami młodzi i utalentowani i nie ma doświadczonych. Takich zespołów nie ma.
@laliga40 Ostatnie okno transferowe to: Lewy 33 lata, Alonso 31 lat, Raphinha 25 lat, Kounde 23 lata, Christensen 26, Kessie 25, Bellerin 27- rzeczywiście same dziady. Poprzedni sezon Ferran 21 lat, Emerson 22 lata, Yusuf Demir 18, Depay 27, Eric 20 lat,Augero 33, Aubameyang 32, Traore 26, Luuk 32, Dani 38. Warto dodać, że jedynym dziadem z poprzednich dwóch okien, za którego Barca zapłaciła kwotę za sam transfer to Lewy. Rzeczywiście same dziadki.
@VegetaPolska Mi też nie siada. Warsztatu nie oceniam bo się totalnie nie znam. Natomiast dla mnie takie jęczenie. Nie siada mi też ostatnia nuta Chylińskiej - mimo, że lubię jej głos.
@Janas11224 Abidal przecież super bronił. Grał jak profesor. Idealnie równoważył się z ultra ofensywnym Alvesem. Choć Dani w primie tez dobrze bronił, ale czasem z wiadomych przyczyn nie zdążył wrócić.
To było chyba oczywiste. My po pierwsze nie mamy kasy i miejsca w limicie płacowym. Po drugie - po co Leo miałby wracać? Wygrał u nas wszystko. My musimy myśleć o budowaniu nowego zespołu. Przyszedłby na 2 lata, całą gra oparpaby się na nim i co dalej? Znów zaczynanie od początku. Niech sobie gra na spokojnie w PSG. Życzę mu rekordów indywidualnych i pobicia ilości bramek w LM. PSG życzę maks awansu do finału ;) Może lepiej robić wszystko, żeby bez Messiego projekt stawał się coraz lepszy żeby po wygaśnięciu kontraktu przyszedł do nas Mbappe? To jest piłka nożna, wszystko jest możliwe.
@hayek Busi przereklamowany? Gość jest obiektem drwin u szerokiej rzeszy kibiców. Nawet sympatycy Barcy go nie cenią. Chyba "tylko" trenerzy i piłkarze go chwalą. Czyli osoby, znające się na piłce.
@okiemtypera_lucaxx95 Czym się różni badanie na kierownika od badań na inne stanowiska? Były dodatkowe pytania od lekarza? xD Czy na dyrektora są jeszcze inne?
1
@Cotutajsiedzieje Szok i niedowierzanie.
0
@gaucho104 Czemu miałoby to zdenerwować? Nie ma tu zaskoczenia.
3
@FC_BARCA_Fan W sumie Barcelonie kasa z Quatar Airways też nie śmierdziała;)
6
Niech Panowie odpoczną i wrócą do grania w pełni sił.
1
@itsmylife Ja wiem w jakiej sytuacji są kluby obecnie. Ansu jednak wybierając klub był przed erą Zidana. Także ostatnia liga mistrzów była prawie 10 lat wcześniej. (2:1 z Leverkusen). Takie fakty. Era Guardioli - nazwałem to umownie bo wtedy Barca grała swoją najlepszą piłkę i miała mega pakę. Real Zidana sięgnął gwiazd w Lidze mistrzów. Natomiast na swoim podwórku nie mieli podjazdu do Barcelony.
13
@MeMyselfAndI Ty wiesz, że to było w 2011 roku? Real wtedy prawie od 10 lat nic nie wygrał w Europie. Mieli wieloletnią serię 1/8 w LM. Barca miała złotą Erę Guardioli i lała Real i Europę.
5
@Lucassito No to kogo byś wystawił? Lewy zawieszenie, Raphinha w Barcelonie nie gra nic i jest 5 lat starszy, Dembele ledwo wróci z mundialu.
0
Odnośnie koszulek Messiego. https://tvn24.pl/biznes/ze-swiata/mundial-2022-koszulki-argentyny-i-messiego-wyprzedane-adidas-zapowiada-produkcje-nowych-koszulek-argentyny-i-messiego-6543504
0
@th@les Też mam taką nadzieję, talent chłopak ma na pewno. Pytanie czy będzie w stanie psychicznie wrócić do starej wersji siebie, gdzie miał świetną decyzyjność i luz w grze. Niestety kontuzje bardzo na niego wpłynęły.
2
@Lucassito Nadzieja umiera ostatnia. Ja mam nadzieję, że takich "kibiców" Barcelona będzie miała jak najmniej, ale niestety.
0
@lukkobe Mam wrażenie, że niektórzy to chcą mieć zespół młodzieżowy.
0
@laliga40 Lewy póki co nieźle jak na dziadka - najlepszy zawodnik w drużynie. Odnośnie dziadków po 30 - patrz ile lat ma Leo. Granica się wydłużyła - jest wielu piłkarzy po 30. Modricie, Benzemy, Załatany, Ramosy itp. ważne jak się prowadzą, a nie ile mają lat. Kante i Jorghinho nie ma w kadrze więc ich nie uwzględniam. Więc z Twojej tezy nic nie wynika. Zobacz sobie na średnią wieku naszej kadry. Odszedł Pique, po sezonie z zespołem żegna się Busi. Pokaż mi zespół, w którym są sami młodzi i utalentowani i nie ma doświadczonych. Takich zespołów nie ma.
1
@Colon Nie strzelił przewrotką z pola karnego i zza pola karnego.
0
@Danny Gaucho Portugalcow nie ma, a jest Polska?
0
@Janas11224 Lepszym zależy pod jakim kątem. W ataku na pewno. W obronie gorszym.
3
@laliga40 Ostatnie okno transferowe to: Lewy 33 lata, Alonso 31 lat, Raphinha 25 lat, Kounde 23 lata, Christensen 26, Kessie 25, Bellerin 27- rzeczywiście same dziady. Poprzedni sezon Ferran 21 lat, Emerson 22 lata, Yusuf Demir 18, Depay 27, Eric 20 lat,Augero 33, Aubameyang 32, Traore 26, Luuk 32, Dani 38. Warto dodać, że jedynym dziadem z poprzednich dwóch okien, za którego Barca zapłaciła kwotę za sam transfer to Lewy. Rzeczywiście same dziadki.
4
@VegetaPolska Mi też nie siada. Warsztatu nie oceniam bo się totalnie nie znam. Natomiast dla mnie takie jęczenie. Nie siada mi też ostatnia nuta Chylińskiej - mimo, że lubię jej głos.
0
@Emhyr Tu nie ma o czym dyskutować. Demele to nasz najlepszy skrzydłowy bez cienia wątpliwości.
1
@PatrychoO Kwestia indywidualna. Mi tak średnio podchodzi. Taka troskę jakby ktoś podczas malowania pokoju się ubrudził x)
1
@Kessie Nawet serduszko wodne:)
11
@Janas11224 Abidal przecież super bronił. Grał jak profesor. Idealnie równoważył się z ultra ofensywnym Alvesem. Choć Dani w primie tez dobrze bronił, ale czasem z wiadomych przyczyn nie zdążył wrócić.
1
To było chyba oczywiste. My po pierwsze nie mamy kasy i miejsca w limicie płacowym. Po drugie - po co Leo miałby wracać? Wygrał u nas wszystko. My musimy myśleć o budowaniu nowego zespołu. Przyszedłby na 2 lata, całą gra oparpaby się na nim i co dalej? Znów zaczynanie od początku. Niech sobie gra na spokojnie w PSG. Życzę mu rekordów indywidualnych i pobicia ilości bramek w LM. PSG życzę maks awansu do finału ;) Może lepiej robić wszystko, żeby bez Messiego projekt stawał się coraz lepszy żeby po wygaśnięciu kontraktu przyszedł do nas Mbappe? To jest piłka nożna, wszystko jest możliwe.
0
@hayek Busi przereklamowany? Gość jest obiektem drwin u szerokiej rzeszy kibiców. Nawet sympatycy Barcy go nie cenią. Chyba "tylko" trenerzy i piłkarze go chwalą. Czyli osoby, znające się na piłce.
0
@Nano22 To Ronaldo tez polubisz :)
2
@okiemtypera_lucaxx95 Czym się różni badanie na kierownika od badań na inne stanowiska? Były dodatkowe pytania od lekarza? xD Czy na dyrektora są jeszcze inne?
0
@MesQueUnClub_87 Z Krystianem nie ma kontaktu.
0
@mekston A Mbappe 4 lata temu był jednym z liderów Francji zdobywającej MS.
0
@Barca1992 Di Maria to świetny grajek. Mojego ukochanego Puyola raz tak pokręcił, że dosłownie prawie szpagat strzelił. On może każdego wykręcić.
3
@Arnold1234 Co to za brednie? Mimo wszystko na ten moment nasz najlpeszy skrzydłowy. Kto zagwarantuje tyle asyst?
5
@ACRAB95 Barcy przecież i tak nie stać na pensję. Teraz żeby zarejestrować nowego potencjalnego prawego obrońcę nie ma miejsca w limicie wynagrodzeń.