@Kuba_1 Na ten moment - niespecjalnie. Nie zrealizował planu podpisania Messiego mimo obietnic - mógł nie obiecywać. Potem zatrudnił Xaviego, mimo że w kampanii wyśmiewał Fonta za ciągle wspominki o Katalonczyku. Potem dźwignie, które na ten moment nic nie dały, a mogą okazać się problemem w przyszłości. Do tego młodzi piłkarze dalej mają olbrzymie pensje mimo braku osiągów mimo talentu.
@th@les Dokładnie. Tym bardziej, że teraz nikt nie da za niego dużych pieniędzy. Jakby go odbudować to będzie wart więcej niż to 70mln. Skala talentu najwyższej klasy.
@sylweste.r Czas pokaże, co będzie z Ansu. Wydaje się, że problem jest w głowie. Jeśli ktoś mu tam poukłada, może wróci stary Ansu. Oby tak było. Gość był poza piłka dwa lata, a ludzie chcą aby grał jak crack.
W sumie szkoda mi go. Przyszedł do Barcelony w ciężkim momencie, zgodził się finansowo dostosować do wymagań klubu. Dawał nienajgorsze liczby mimo, że jego gra nie powalała. Doznał kilku kontuzji, choć w poprzednich klubach nie miał chyba z nimi wielkiego problemu (który to już taki przypadek?). Teraz wydaje się być troszkę persona non grata.
@Azi No widzisz, mi to smakuje :) Nie wiem czemu nie da się tym żywic? Nie mówię, że każdemu to ma smakować, ale każdy jest inny. Ja to lubię i jest zdrowe. Pizza oczywiście też jest smaczna, ale po pierwsze na śniadanie to dla mnie niemożliwe, po drugie to nie jest zdrowe więc jest raczej wyjątkiem w jadłospisie.
@Azi Jestem szczęśliwy choć może Tobie wydaje się to niemożliwe. Pizze jadam na obiad. Mam wrażenie, że chciałeś po prostu napisać byle co skoro nawet nie dałeś rady przeczytać kilku zdań i zaproponowałeś coś, co nie ma nic wspólnego z prośbą. Mimo to, dzięki ;)
Proszę o polecenie jakiś pomysłów na zdrowe śniadanie/kolację. Mało cukrów prostych, zawartość błonnika, i sporej ilości białka, zdrowe tłuszcze oraz produkty gęste odżywczo i mało przetworzone pożądane na liście składników. Na ten moment jem nocne owsianki ze skyrem, chia i orzechami, kanapki z pieczywa żytniego razowego z rybą (wędzony łosoś na zimno lub jakieś śledzie), jajka w różnej formie. Może dodać jakieś soczewice? Myślałem też o pastach z cieciorki albo fasoli. O mięsie nie wspominam bo jem praktycznie tylko drób na parze na obiad. Proszę o jakieś pomysły:)
@Sysia11 Jeśli sukces Messiego jest ważniejszy od Barcelony to chyba jesteś kibicem Leo niż FCB. Choć zgadzam się, że by się tu marnował, to ja nie widzę go w klubie z innego powodu.
@marcin62 Jeśli wina jest bezsporna - jakieś nagranie z monitoringu czy coś - to może i byłbym za. Chociaż to jest tak trudny temat, że ciężko wybrać bez zawahania tak/nie.
@pt9 Zapewnić sobie potomka jeśli jest się zdrowym to nie problem. Zapewnić mu jednak odpowiedni byt i wychować na porządnego człowieka - to ogromne wyzwanie. Sam widzę na ile rzeczy nie zwracałem uwagi, a dostrzegam je teraz po przyjściu syna na świat. Nie czuję się jednak teraz bardziej spełniony. Jestem szczęśliwy (choć byłem już przed narodocznami). Jedyne co się zmieniło, to że czuję się odpowiedzialny za tego małego człowieka i żonę. Dla mnie na plus. Narodziny nie spowodowały jednak, że czuje się zwycięzca i coś odhaczylem na liście razem z budową domu, sadzeniem drzewa itp :P
@Comentateiro Zbyt mało szczegółowe pytanie. Jednak w bardzo dużym uogólnieniu - sądzę, że to fałsz. Dla każdego zwycięstwem życiowym może być coś innego. Ju nawet nie mówię, że część osób umiera zanim ma szansę na przedłużenie linii. Idąc tokiem rozumowania, że spłodzenie dziecka świadczy o zwycięstwie - czy ktoś kto tego dokonał po pijaku na imprezie i nawet o tym nie wie jest zwycięzcą, a ktoś kto się realizuje i spełnia marzenia, ale nie ma dziecka jest przegrywem?
@89kamil To swoją drogą. Ja w ogóle byłem zdziwiony oburzeniem kibiców na samą karę. Lewy dostał zasłużoną drugą żółtą i te gesty niestety były troszkę amatorką z jego strony. Odwołanie chyba było po to, żeby pokazać, że klub wstawia się za swoim.
@89kamil Przecież będzie pauzował. Tylko w innym terminie. Oczywiście jeden mecz,.który na pewno będzie to mógł być teraz a później ewentualna resztą, ale kara go nie ominie.
@MesQueUnClub_87 A jak wywnioskować w tym wypadku że to sarkazm? Przecież ani nie znasz gościa z internetu ani nie ma tutaj przekazu niewerbalnego. Wg mnie nie jest to takie proste.
0
@Kuba_1 Na ten moment - niespecjalnie. Nie zrealizował planu podpisania Messiego mimo obietnic - mógł nie obiecywać. Potem zatrudnił Xaviego, mimo że w kampanii wyśmiewał Fonta za ciągle wspominki o Katalonczyku. Potem dźwignie, które na ten moment nic nie dały, a mogą okazać się problemem w przyszłości. Do tego młodzi piłkarze dalej mają olbrzymie pensje mimo braku osiągów mimo talentu.
0
@th@les Dokładnie. Tym bardziej, że teraz nikt nie da za niego dużych pieniędzy. Jakby go odbudować to będzie wart więcej niż to 70mln. Skala talentu najwyższej klasy.
0
@sylweste.r Czas pokaże, co będzie z Ansu. Wydaje się, że problem jest w głowie. Jeśli ktoś mu tam poukłada, może wróci stary Ansu. Oby tak było. Gość był poza piłka dwa lata, a ludzie chcą aby grał jak crack.
1
W sumie szkoda mi go. Przyszedł do Barcelony w ciężkim momencie, zgodził się finansowo dostosować do wymagań klubu. Dawał nienajgorsze liczby mimo, że jego gra nie powalała. Doznał kilku kontuzji, choć w poprzednich klubach nie miał chyba z nimi wielkiego problemu (który to już taki przypadek?). Teraz wydaje się być troszkę persona non grata.
0
@Azi No widzisz, mi to smakuje :) Nie wiem czemu nie da się tym żywic? Nie mówię, że każdemu to ma smakować, ale każdy jest inny. Ja to lubię i jest zdrowe. Pizza oczywiście też jest smaczna, ale po pierwsze na śniadanie to dla mnie niemożliwe, po drugie to nie jest zdrowe więc jest raczej wyjątkiem w jadłospisie.
1
@LambiPL O super. Buddha bowl i dragonfruit to dla mnie nowe pojęcia. Przyda się, dzięki!
1
@Lionel_Messi10 No i już jakiś pomysł. Dodam borówki mam w zamrażarce
1
@Azi Jestem szczęśliwy choć może Tobie wydaje się to niemożliwe. Pizze jadam na obiad. Mam wrażenie, że chciałeś po prostu napisać byle co skoro nawet nie dałeś rady przeczytać kilku zdań i zaproponowałeś coś, co nie ma nic wspólnego z prośbą. Mimo to, dzięki ;)
0
Proszę o polecenie jakiś pomysłów na zdrowe śniadanie/kolację. Mało cukrów prostych, zawartość błonnika, i sporej ilości białka, zdrowe tłuszcze oraz produkty gęste odżywczo i mało przetworzone pożądane na liście składników. Na ten moment jem nocne owsianki ze skyrem, chia i orzechami, kanapki z pieczywa żytniego razowego z rybą (wędzony łosoś na zimno lub jakieś śledzie), jajka w różnej formie. Może dodać jakieś soczewice? Myślałem też o pastach z cieciorki albo fasoli. O mięsie nie wspominam bo jem praktycznie tylko drób na parze na obiad. Proszę o jakieś pomysły:)
1
@Sysia11 Jeśli sukces Messiego jest ważniejszy od Barcelony to chyba jesteś kibicem Leo niż FCB. Choć zgadzam się, że by się tu marnował, to ja nie widzę go w klubie z innego powodu.
1
@KichuBlaugrana Tak samo może być z osobami bez dzieci. Mogą udawać, że nich nie chcą przed innymi a myśleć coś innego.
0
@marcin62 Pełna zgoda.
1
@Greenalley On się przecież musi zgodzić na wypożyczenie. Odejdzie z Borussi żeby się ogrywać w słabszym klubie? Bez sensu.
2
@marcin62 Na Filipinach o ile dobrze pamiętam, więźniów utrzymuje rodzina lub muszą wypracować na życie w zakładzie karnym.
1
@marcin62 Jeśli wina jest bezsporna - jakieś nagranie z monitoringu czy coś - to może i byłbym za. Chociaż to jest tak trudny temat, że ciężko wybrać bez zawahania tak/nie.
0
@pt9 Zapewnić sobie potomka jeśli jest się zdrowym to nie problem. Zapewnić mu jednak odpowiedni byt i wychować na porządnego człowieka - to ogromne wyzwanie. Sam widzę na ile rzeczy nie zwracałem uwagi, a dostrzegam je teraz po przyjściu syna na świat. Nie czuję się jednak teraz bardziej spełniony. Jestem szczęśliwy (choć byłem już przed narodocznami). Jedyne co się zmieniło, to że czuję się odpowiedzialny za tego małego człowieka i żonę. Dla mnie na plus. Narodziny nie spowodowały jednak, że czuje się zwycięzca i coś odhaczylem na liście razem z budową domu, sadzeniem drzewa itp :P
3
@Comentateiro Zbyt mało szczegółowe pytanie. Jednak w bardzo dużym uogólnieniu - sądzę, że to fałsz. Dla każdego zwycięstwem życiowym może być coś innego. Ju nawet nie mówię, że część osób umiera zanim ma szansę na przedłużenie linii. Idąc tokiem rozumowania, że spłodzenie dziecka świadczy o zwycięstwie - czy ktoś kto tego dokonał po pijaku na imprezie i nawet o tym nie wie jest zwycięzcą, a ktoś kto się realizuje i spełnia marzenia, ale nie ma dziecka jest przegrywem?
2
@Gracjan1234 Araujo nie może pół sezonu bez kontuzji rozegrać póki co.
0
@Chlebek23391 Akurat Lewy przeszedł obok meczu więc nic złego im się nie stało :) Rozumiem jednak o co Ci chodzi.
0
@89kamil To swoją drogą. Ja w ogóle byłem zdziwiony oburzeniem kibiców na samą karę. Lewy dostał zasłużoną drugą żółtą i te gesty niestety były troszkę amatorką z jego strony. Odwołanie chyba było po to, żeby pokazać, że klub wstawia się za swoim.
1
@89kamil Przecież będzie pauzował. Tylko w innym terminie. Oczywiście jeden mecz,.który na pewno będzie to mógł być teraz a później ewentualna resztą, ale kara go nie ominie.
2
@Medium Govou, Malouda, Abidal - dużo było kozaków.
1
@Comentateiro A co jeśli Barca wyeliminuje Manchester? Dodajmy troszkę pikanterii.
2
@JarekS Za sporo ciekawostek z piłkarskiego świata. Lubię czytać te "insajderskie" nowinki i opinie.
0
@Kismeth Chodziło mi o epizod w Barcelonie. Nie śledziłem co mówił w Arsenalu.
0
@Aragorn33 No tylko teraz chyba będzie zasada 1/4 więc raczej nie uzupełni luki po Depayu. Tym bardziej, że w Borussi chyba 7mln odrzucił?
0
@MesQueUnClub_87 Chodzi mi o post główny. Tam nie ma jak się domyślić, dopiero dalszy komentarz coś wnosi.
0
@Colin94 Ilość przypomnien o tym, że Leo zdobył złoto na mundialu dwa tygodnie temu też ma podoba liczbę :D albo postów jaki Ronaldo jest słaby
0
@MesQueUnClub_87 A jak wywnioskować w tym wypadku że to sarkazm? Przecież ani nie znasz gościa z internetu ani nie ma tutaj przekazu niewerbalnego. Wg mnie nie jest to takie proste.
0
@Deeespacito Kibiców memów jeszcze więcej.