@JarekS Przypominam, że Eintracht nas srogo wyjaśnił w zeszłym roku. Także, MU też ma szansę bo ekipa z Frankfurtu o mistrza się nie biła w bundeslidze.
@Roobo Na La rambli wielu klasowych piłkarzy jest nazywana plackami. Nie ma się co przejmować. Ter Stegen był ręcznikiem, Ferran czy Fati są nieudacznikami. Nie ma tutaj stopni pomiędzy na La bambie. Albo total kocur albo straszny leszcz.
@meg23 No niestety.. W.Barcelonie ludzie ma dorobku mają wysokie pensje. Fati, Araujo, Pedri czy Balde teraz walczy. Nic wielkiego nie osiągnęli a chcą/mają wysokie zarobki.
Mam wrażenie, że nie ma żadnej konsekwencji w planowaniu budowy drużyny. Niechciany zawodnik potrafi być po kilku miesiącach filarem zespołu. Oczywiście nie uwzględniam tutaj tego, ile z tych relacji to prawda.
@Emhyr A jaka masz gwarancję, że inwestor nie poleci w kulki? Z resztą nie wiem czy prywatny właściciel może sobie swobodnie inwestować swoje pieniądze w transfery czy wypłaty drużyny. Z tego co kojarzę musisz mieć określone przychody itp.
@PatrychoOMimo wszystko wrzucanie na profilowe zdjęcia żony swojego idola pachnie połączeniem stulejarstwa z lekkim fanatyzmem ;) Kto co lubi. Ja osobiście nic nie mam do Antonelli rzecz jasna. Ładna kobitka i sympatyczna się wydaje.
@Deviler Za Leo Beenhakkera przez spory fragment graliśmy fajną piłkę. Odważną, na jeden kontakt. Mimo, że w składzie były takie tuzy jak Rasiak czy Smolarek. Mimo to, potrafiliśmy w ładny sposób ograć Portugalię naszpikowaną gwiazdami. Potem zaczęło się picie na zgrupowaniach, imprezy i ucieczki z hotelu w nocy. To i stare wyniki wróciły.
0
@JarekS Mam nadzieję, że awansujemy. Obawiam się jednak, że będzie to w męczarniach. Obym się mylił.
0
@Pustelnik Dembele czy chcemy czy nie - jest zdecydowanie najlepszym skrzydłowym Barcelony. Na ten moment.
0
"Dembélé albo Raphinha - jeden z nich odejdzie w letnim okienku transferowym." Ciekawe ile w tym prawdy.
0
@JarekS Przypominam, że Eintracht nas srogo wyjaśnił w zeszłym roku. Także, MU też ma szansę bo ekipa z Frankfurtu o mistrza się nie biła w bundeslidze.
1
@Roobo Na La rambli wielu klasowych piłkarzy jest nazywana plackami. Nie ma się co przejmować. Ter Stegen był ręcznikiem, Ferran czy Fati są nieudacznikami. Nie ma tutaj stopni pomiędzy na La bambie. Albo total kocur albo straszny leszcz.
0
Będzie człowiek tęsknił za Pique.
1
@meg23 No niestety.. W.Barcelonie ludzie ma dorobku mają wysokie pensje. Fati, Araujo, Pedri czy Balde teraz walczy. Nic wielkiego nie osiągnęli a chcą/mają wysokie zarobki.
7
@JarekS Pytanie czy warto w imię przedłużenia umowy podpisywać jakiegoś Nevesa. Wg mnie nie.
2
Wg mnie Ferran. Ma czutke do wychodzenia na pozycję. Wykończenie można znacząco poprawić. Niech się chłop buduje i rozwija.
0
@Eto'o9 R10 Eto'o to moja ulubiona 9 Barcy ever. Drugi Kkuivert.
0
@LukaszFan Argument - "ciężko zagrać gorzej niż... " Gorzej niż XYZ nie zagra". Ile razy to czytałem w stosunku do Ter Stegena przed sezonem.
0
@Cotutajsiedzieje Leo Messi dający wskazówkę, jak można grać w tym wieku :)
12
Mam wrażenie, że nie ma żadnej konsekwencji w planowaniu budowy drużyny. Niechciany zawodnik potrafi być po kilku miesiącach filarem zespołu. Oczywiście nie uwzględniam tutaj tego, ile z tych relacji to prawda.
0
W lidze może budzić podziw, jak z taką obrona straciliśmy tak mało bramek. Tytuł lekko śmieszny. Liga mistrzów nas mocno zweryfikowała.
0
@Emhyr W sumie jakie kluby w Hiszpanii mają prywatnego właściciela i się dobrze rozwijają? W Anglii i Francji są inne zasady więc to inna bajka.
1
@Emhyr Fajny sweterek
5
@macio_944 Spuchnal od osiągnięć
0
@Emhyr A jaka masz gwarancję, że inwestor nie poleci w kulki? Z resztą nie wiem czy prywatny właściciel może sobie swobodnie inwestować swoje pieniądze w transfery czy wypłaty drużyny. Z tego co kojarzę musisz mieć określone przychody itp.
0
@PatrychoOMimo wszystko wrzucanie na profilowe zdjęcia żony swojego idola pachnie połączeniem stulejarstwa z lekkim fanatyzmem ;) Kto co lubi. Ja osobiście nic nie mam do Antonelli rzecz jasna. Ładna kobitka i sympatyczna się wydaje.
2
@Zip Fajna pasta. Warto wrzucić link https://www.wykop.pl/wpis/21271541/gowniok-siostry-zawsze-sie-zanosi-i-placze-kiedy-n/
1
@Emhyr Np żeby zrobił sobie tutaj jakiś Lim druga Valencje:)
0
Mam wrażenie, że takich artykułów były już dziesiątki tylko nazwiska się zmieniają.
1
@Deviler Kto w jego miejsce?
1
@escarabajo Te samy żarty i teksty do porzygu to La bamba w pigułce. Niestety człowiek mimo to wchodzi xD
6
Życze Ansu powrotu do formy. Fati sprzed kontuzji to był niezły kocur.
1
@JarekS Dokładnie. Sfaulował ewidentnie na drugą i nie wiem o co się rzucał.
0
@Firestone No i łapa siedzi.
1
@Lionel_Messi10 Przeprosić za to, że mu coś obiecał jedynie. Bo za opłakany stan finansów przecież nie będzie przepraszał - to wina Bartomeu.
2
@Deviler Za Leo Beenhakkera przez spory fragment graliśmy fajną piłkę. Odważną, na jeden kontakt. Mimo, że w składzie były takie tuzy jak Rasiak czy Smolarek. Mimo to, potrafiliśmy w ładny sposób ograć Portugalię naszpikowaną gwiazdami. Potem zaczęło się picie na zgrupowaniach, imprezy i ucieczki z hotelu w nocy. To i stare wyniki wróciły.
0
@max1982 Może lepiej zapytać tego laryngologa czy to poważne, a nie ekspertów z La bamby?