0

@LewoSkrzydlowy11 Oni w sumie zarabiają 200mln? Bo tam nie było o kwocie transferu tylko 200mln w limicie płac.

0

@Bogan updated: przeczytałem cały. Ciekawy ten wywiad. W wielu rzeczach mam podobne podejście - jak mundial w Katarze. Nie zgadzam się co do kwestii podatków. Ogólnie Hector sprawia wrażenie człowieka, z którym przyjemnie byłoby wymienić swoje opinie.

1

Pierwszy raz czymś Bellerin przykuł uwagę. Niestety oczywiście nie postawą na boisku.

2

@Bartosz85 Też wybrałem tę ścieżkę i jestem bardzo zadowolony:) W sumie już prawie w ogóle nie piję co kiedyś było dla mnie nie do pomyślenia

1

@FcPortoFan1999 Na Wielkanoc też mają chyba jakieś atrakcje.. A dziś chyba jest też tradycyjny mecz pomiędzy pierwsza drużyna i rezerwami :)

0

@agaFCB Tylko nie ogorasa jak Tata Martino xD

0

@gumaz

tak zaczynała gwiazda. Później grywała nawet na fortepianie Józefowi Oleksemu

0

Komplementuje sędziego bo kto inny by anulował czerwoną kartkę za deptanie po Lewym xD Choć jak oglądałem VAr i na powtórce nie było widać jak zawodnik Espanyolu podbiega już po akcji (co wg mnie ma spore znaczenie w kontekście intencjonalności niesportowego zachowania) tylko już samo turlanie to spodziewałem się takiej decyzji.

20

Powinno być- Jordi Alba: "Nie pamiętałem, że mam żółtą kartkę i dalej dyskutowałem bo nie uczę się na błędach."

0

@jampa22 Dembele przeprowadził więcej groźnych akcji niż Raphinha grający w podstawie. W sumie Brazylijczyk miał jeden strzał i tyle.

1

@talizmo Przecież on odbędzie te karę i może jeszcze byc nieobecny w trudniejszych spotkaniach.

0

@Rewolucja123 Fajnie, jakby powoli wracał "stary" Ansu.

0

Cieszę się, że wróciła w końcu piłeczka klubowa :) Mam nadzieję, że oczy nie będą krwawiły w trakcie spotkań Barcy i będą powody do optymizmu.

0

@AmigoBlancos To zależy od genów i jak się prowadzisz. Troszkę się interesuję tematem długowieczności i potrafią być 100 latkowie jeżdżący na nartach wodnych czy regularnie pływający na basenie :) Polecam książkę D.Sinclaira i jego wywiady na YT. Do tego wszystko co związane z niebieskimi strefami - jest dużo ksiazekti filmów w tym zakresie. Oczywiście o ile jesteś ciekaw :)

1

@MrPGG Nie popełnia takich błędów jak choćby Eric i zna się z Christensen z Chelsea. Do tego ma dobre warunki fizyczne.

0

@ousmanedembele10 Zobaczymy jak pomóc wypadnie w meczu. Trzymamy kciuki

0

@Striker Mem.bo ziomek robi lepsze transfery w Fifie albo FMie a na transfermarkcie znalazł niższe wyceny. Do tego nie jeden klub prowadził i sprowadzał za grosze więc siedzi typ w temacie.

1

@Comentateiro Zobaczymy czy będzie jakikolwiek progress zawodników w drugiej części sezonu.

0

@mekston No wszyscy już z pewnością zapomnieli. Dzięki za przypomnienie.

1

@Firestone Ile razy można kręcić "bekę" z Ronaldo? Kto niby teraz twierdzi, że Cristiano starzeje się jak wino? Przecież prawie wszyscy cisną jaki to nie jest leszcz z Portugalczyka.

1

@Coutinho007 No i chyba część pensji opłacają.

0

@Symson Vinicius to jednak inny typ piłkarza - dynamiczny skrzydłowy świetnie grający 1:1. Ferran tego nie ma, ale problem ze skutecznością to wspólny mianownik.

0

@MarioVeB! Jak Suarez się kopał po czole miesiącami to jakoś miałeś inna narrację. Mundial mundialem - jeśli teraz Lewy będzie słaby niech grzeje ławę. Niestety na ten moment nie mamy problemu bogactwa na 9. Nie mamy nawet drugiej naturalnej 9. Fati i Ferran nie grzeszą bramkostrzelnoscia na ten moment więc kto niby w jego miejsce?

0

@DonAndresFCB Zawiesili karę na czas ponownej decyzji. Nie anulowali więc i tak ja odbędzie.

0

@MarioVeB! Słabe to są twoje komentarze. Faktem jest, że jest obecnie liderem strzelców ligi hiszpańskiej. Na ten moment nikt nie ma do niego podjazdu. Nawet Suarez przychodząc do Barcy potrzebował się zaklimatyzowac. Lewy strzela od razu i czy cie to komuś podoba czy nie - jest OBECNIE największą gwiazdą zespołu. Mam nadzieję, że z czasem Pedri czy Ansu staną się gwiazdami, ale póki co średnio to wygląda. Ansu wiadomo kwestia kontuzji, Pedri się chyba zatrzymał w rozwoju przy Xavim.

1

@LewoSkrzydlowy11 Potrafił ogrywać Portugalię u siebie w ładnym stylu, mając inicjatywę po swojej stronie. Na wyjeździe też z nimi nie przegrywał. Ogólnie tamtą reprezentację oglądałem z przyjemnością. Później piłkarze oczywiście woleli pić na zgrupowaniach i uciekać z hotelu na imprezy i się posypało.

0

@PatrychoO Wcześniej był płacz, że za wysoka kara i czemu sąd nie zmieni decyzji lub przynajmniej nie zawiesi. Kolejna instancja zawiesiła - też źle. W ogóle odwołanie było głupota - kara zasłużona. Czerwo było zasłużone i Lewy protestował jak głupek.

0

@Bulos11 Tutaj nikomu nie dogodzisz.

1

@siara10 Dostałeś powołanie?

2

Oby forma rosła. No i podglądanie Lewego nie poszło na marne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?