3

Jako jeden z niedobitków na stronie uważam, że z Ferrana będą ludzie. Dobrze gra kombinacyjnie, mimo słabych liczb ma łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych. Jak podszlofije wykończenie (bo ma nad czym pracować) to może być dobrym napadziorem.

1

@lucca87 Wartość rynkowa jest taka, ile ktoś zapłaci. Chyba, że Twoim wyznacznikiem są wyceny transfermartu.

0

@mm_ Jak wklejasz link z tt to usuń wszystko od ? Do końca.

1

@Comentateiro Czas odgrzać stare kotlety co? :)

0

@IronSanHybrid Sylwetka godna pozazdroszczenia.

1

@adukla Kto w jego miejsce? Kolejny nastolatek? Przypominam, że Xavi prosi o pozostanie Busiego bo klub nie jest w stanie znaleźć mu zastępcy ze względów finansowych.

2

@Tomasson81 Gość przyszedł za darmo, więc nikt raczej nie da za niego tyle.. Real też ma zawodników, których nie mógł sprzedać jak Jovic więc nie przesadzaj. Kessie jest u nas rezerwowym na ten moment.

0

@FCB24 No tak, ale jak nie masz możliwości sprowadzenia kogoś w jego miejsce to sami gracze Barcy B mają grać? Nie ma teraz pola manewru.

0

@Kubsoleon Oczywiście. Sam jestem katolikiem. Niestety wielu ma podejście, że jak ktoś nie chodzi do kościoła i jest niewierzący to z automatu jest zły.

1

@Lionel_Messi10 Dzięki wielkie!

6

@Joe_Pesci Wygląda jakby to było takie proste.

0

@LambiPL Nie wiem, może był jakiś wywiad i ten temat jakoś padł. Są różne wywiady i dosłownie o wszystkim. Sam nawet celebrował bramkę z Realem pokazując koszulkę z napisem "Sindrome X Fragil". O problemach z hormonami w młodości wspominał więc czemu nie o tym? Co do Cwiakaly - może on po prostu wie i Stanowski mógł go podpytać nie podając źródła. Nie wchodzę w dyskusję na temat wiarygodności Stanowskiego bo wiadomo, że jest stronniczy w pewnych kwestiach. Nie tego dotyczy moje pytanie. Miłego dzionka tak czy siak.

0

Czy powstał już jakaś kompilacja o Leo Messim po mundialu? Ktoś tu podawał nazwę kanału na YT, gdzie powstają ponoć jakieś epickie filmiki.

0

@Emhyr Dokładnie. Co do golden boyow - obawiam się , że jak avi niczego nie zmieni to dalej będą zatrzymani w rozwoju. Niestety trener ma kluczowe znaczenie w rozwoju piłkarzy. Wystarczy zerknąć na Lewego - jak on urósł pod okiem Kloppa.

0

@LambiPL Serio, myślisz że Stanowski nie ma kolegów dziennikarzy? Choćby Cwiakale może popytać i będzie wiedział. Cwiakala ma zaprzyjaźnionych dziennikarzy w Ameryce Południowej dzięki czemu szybko się dowiedział, ze Sousa odejdzie. Tak czy siak guzik się dowiedziałem :)

8

@Emhyr Tu będą padać argumenty o tym jak zagrał słabo w finale MS. To moje pytanie jest takie - czemu w ogóle Ousmane jest podstawowym zawodnikiem Francji, gdzie jest mnóstwo skrzydłowych? Przecież on umie tylko szybko biegać xD

1

@Krzeczo Tak tak, tylko szybko biegać. Ile miał asyst w zeszłym sezonie? Mało - najwięcej w lidze z Benzema. Wystąpił w 21 meczach i 13 asyst plus gol. W tym sezonie ma na koncie 4 gole i 5 asyst w 14 spotkaniach. Pokaż mi drugiego skrzydłowego u nas, który robi takie liczby i który może minąć w zasadzie każdego? Poza tym - kiedy Raphinha choć zbliżył się umiejętnościami do Francuza?

2

@Kgorecki2500 Czyli nie wyznanie świadczy o człowieku tylko czyny :) Wielu katolików niestety o tym zapomina.

0

@BorzyKrzys Nie, ale jest dziennikarzem. Więc zapewne ma jakiś research - lepszy niż ludzie klikający po necie. Nie powiedział, że on wydał diagnozę ( skoro sugerujesz lekarza) tylko, że ta informacja jest nieprawdziwa.

2

@Kgorecki2500 Przecież to taka politycznie poprawna odpowiedź. Gość nie deklaruje miloscitdo klubu i nie zamyka przed nikim drzwi. Coraz mniej będzie Puyolow.

0

Pytanie na serio. Czy Messi ma zespół Aspergera? Mam wrażenie, że kiedyś nawet na tej stronie był o tym artykuł. Oglądałem filmik Stanowskiego o Leo i według niego to jest bzdura. Jako, że jest tu armia fanów Leo czy ktoś mógłby się odnieść?

0

@dafik85 Zastanów się co o tym decyduje. Mogę się mylić, ale wg mnie kwestie finansów ogółem i limit płac;) Real ma hajs na transfery i miejsce w limicie wynagrodzeń. Mu nie mamy ani tego, ani tego.

2

Najlepsze "parady" Handanovica.

W ogóle fajny kanał :D

2

@Krystian1588 @Jakchcesz rzeccywiście, musiałem pomylić z drugą częścią albo jakaś inna gierką.

0

@LewoSkrzydlowy11 Rozumiem, że Fati powinien być już totalnie skreślony bo głowa jest zablokowana po serii ciężkich kontuzji? Czyli opłacać do końca kontraktu mega utalentowanego grajka zamiast dać mu się odblokować? Spoko.

0

@!34RC3!_0N4 Ba, nawet zapłacą za możliwość gry w lidze europy.

1

@LewoSkrzydlowy11 Francuzi po mundialu chyba jeszcze nie będą w pełni sił. Na Espanyol widziałbym Raphinhe za Dembele. Fati na lewą i Ferran na szpicy. Pytanie na ile może grać Araujo bo Konude też dużo grał na MŚ.

0

@Krystian1588 Gothica chyba by nie udźwignął x)

0

@AllBundy Co nie zmienia faktu, że był naszym najlepszym stoperem.

0

@JarekS Mam nadzieję, że awansujemy. Obawiam się jednak, że będzie to w męczarniach. Obym się mylił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?