0

@Kidd F1 to sport. Wciąż ciekawsze od śledzenia kończy lajków na Instagramie.

1

@The_Man Myślałeś, że zmienić sobie nick na Jajko_vs_Messi_info_? Widzę, że żyjesz teraz tymi laikami na insta i relcjonujesz na żywo.

0

@BorzyKrzys Człowiek poddymic nie może bo przyjdzie taki Pan Maruda. A idź Pan

0

Ogladaliscie Gomorre? Lubiliscie Gennaro Savastano? Ta patrzcie na to https://www.instagram.com/p/CmWAN2dNFg8/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

1

MS się skończyły to widzę, że teraz będzie relacja z ilości lajków jego posta na Instagramie. No grubo.

1

@tomek8756 Piękna interwencja.

0

@cules100pro Dobry z niego polityk i bajkopisarz :)

0

@LS Na ten moment nie wygląda to dobrze. Xavi w z Europie jest slabiutki.. Zobaczymy czy coś się zmieni.

1

@NaFazieHitman Ja mam problem ze słuchawkami. Teraz po włączeniu lapka muszę przeliczać na głośnik wbudowany i ponownie ustawić słuchawki. Nawet przy uruchamianiu windowsa jest dźwięk ze słuchawek. Dopiero po zalogowaniu coś tam się dzieje dziwnego.

9

@damianex10 Moim zdaniem nie strzelał prosto w niego. Bramkarz fenomenalnie obronił nogą. Przynajmniej tak na powtórkach wyglądało.

5

@cules100pro Zrobił kampanię na tym, że Leo musi zostać. Fonta wysmoewal, że cały czas gada o Xavim. Po czym nie dał rady zatrzymać Leo i zatrudnił Xaviego.

0

Trochę dziwne, że pod wodzą Xaviego żądny skrzydłowy nic specjalnego nie pokazuje. W sumie poza Balde nikt sks jakoś pod jego wodzą wielce nie rozwinął. O ile u Balde to nie kwestia po prostu częstszej gry.

0

@barcelonaLM Niestety Messi nie jest już piłkarzem Barcy tylko PSG. Natomiast jest to wychowanek i największa jej ikona.

1

@Ojciec5tkidzieci Ja psioczylem na to, że organizatorem jest katar. Niestety był to krwawy mundial - tysiące zginęły w przy jego przygotowaniach. Rozegrało się tam współczesne niewolnictwo. Mimo to piłka była ważniejsza. Ja swego dopialem - nie oglądałem meczy. Może dzięki temu Leo miał szczęście bo jak oglądałem poprzednie to najdalej był w finale z Niemcami :D

0

@HarveySpecter Podstawowym? No ciekawe.

2

@LionelM95 To drugorzędna kwestia, tylko złoto się liczy :)

6

Wielkie brawa. Już nikt nie powie, że Leo nie jest najlepszym piłkarzem w historii. Jeszcze bierze koronę króla strzelców w LM i już total dominacja!

0

@Janas11224 No jak uciszał Camp Nou po golu Cavaniego to połowa go tu chciała spalić na stosie.

0

@Transu96 Po co miałby wracać? Nie zarobi, a w PSG może oprócz pieniędzy walczyć o bycie najlepszym strzelcem LM.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Myślisz, że udźwigną Twój brak przebaczenia?

1

@TR3VOR Współczuję.

0

@HarveySpecter Czemu nie? Fakty są takie, że był podstawowym grajkiem ekipy z trypletu. Rozegrał sporo spotkań, był ważnym zawodnikiem. Choć ciężko też dokładnie określić ramy legendy.

0

@D10SLEO Uważam, że każdy ma prawo kibicować komu chce. Chciałbym złota dla Leo, ale jak ktoś chce dla Francji - co mi do tego? To jest piłka reprezentacji. Kibocujac Leo, kibicuje się zawodnikowi. Ktoś może go nie lubić, mieć swoje zdanie. Jesteś właśnie przykładem, że tylko jeden sposób myślenia jest dobry. "Moja prawda jest mojsza niż twojsza." Wynik tego finału dla Barcelony nie ma już większego znaczenia bo Leo jest zawodnikiem PSG. Można mu być wdzięcznym, ale kibicować Francji bo to jlnie piłka klubowa. Kibic Barcelony nie podpisał paktu wdzięczności i obietnicy wiecznej wierności w kibicowaniu Leo.

3

@Kamilos84Czasy Ebiego - jedyna reprezentacji, która przyjemnie się oglądało. Nie było wielkich nazwisk, a potrafiliśmy grać dobra piłkę z taką Portugalią.

3

Jak tu się dziwić, że ludzie się o politykę kłócą skoro nawet Leo jest źródłem niekończących się sporów.

1

@TheNekro94 Może ktoś serio im kibicije? Ludzie są różni. Niektórzy kibicują np Realowi Madryt. Dzięki temu świat nie jest nudny:)

0

@arasz1819 Nie no, sprawiedliwości na świecie nie ma i nie będzie.

1

@cris2706 Lepiej wygrać bez kontrowersji.

0

@TheNekro94 Jeszcze jakby nadtukal bramek w LM nie wygrywając z PSG to idealnie xD

0

@HarveySpecter Jakich cudzoziemców masz na myśli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?