0

@Toretto Nie oglądałem, ale wynik jest bardzo dobry :) Więc pewnie grali dobrze.

0

@LS Oj nie znam.

0

@Azi Kiedyś grałem w follout tactics. Kiedy to było....

0

@kosmos91 Plus skrzydła mogą trzeszczeć w szwach.

1

@Toretto Może wstrzymamy się z ocenami linii pomocy do końcowego gwizdka? :)

0

@Fake69 W Valencii grał chyba głównie na PS. W reprezentacji też tam grywa.

2

@konrad1661 Kounde ledno wrócił w ekspresowym tempie i już drugi mecz w podstawie.

0

@MateuszGotowka99 W El Clasico nie powalił poziomem w obronie. Choć gość po kontuzji i od razu pierwszy skład. Oby się nie przeciążył.

0

Ryzykownie z tym Kounde. Gość ledwo co się wyrobił na El Clasico gdzie rozegrał pełne spotkanie i tu znów podstawa.

0

@LS Kto to Basket?

0

@barcadreed Dobra, znalazłem w okolicy sklep pszczelarski. Jest to cała gama miodów.

0

@Yoshi94 No wg mnie powinien dostawać. Kolega wyżej ma problem z Ferranem.

0

@NaFazieHitman Nie mam w okolicy. Dlatego pytam o sklep.

4

@Limit_l3ss Rozumiem, że Ferran ma nie dostawać szansy? Trybuny cały sezon? Raphinha kopie się po czole i jest ok. Ferran może grać na lewej i nie będzie przeszkadzał Dembele na prawej.

0

Czy gdzieś w skleowch sieciowych można dostać dobry miód? Nie znam się na tym kompletnie. Jaki rodzaj jest godny polecenia?

1

Mam nadzieję, że na prawej obronie Villarealu nie będzie grał Mandi. Jego faul kosztował Ansu 2 sezony w gabinetach i możliwe, że zatrzymał nieodwracalnie rozwój jego kariery. Choć mam nadzieję, że z czasem Ansu jednak wróci na właściwe tory.

0

@Rust_Cohle Na pewno Lengleta na obronę. Pomoc straszny potwór.

7

Fajna kwota. Ciekawe czemu nie akurat 601,97.

1

@Kondziubarca Xavi woli stawiać na doświadczonych. Jedynym wyjątkiem jest Balde.

2

@Getek Odradziles i nic nie poleciles? xD

0

@Destroyer_of_Worlds Jest jeden minus. Wszystkie kategorie wiekowe grają tym samym ustawieniem, żeby przy ewentualnym awansie do 1 składu pilkarze grali w tym samym systemie.

0

@Spider_64 Tak, komentarz po El clasico.

1

@pt9 No i widzę, ze zdania są podzielone. To potwierdza moją tezę.

0

@Spider_64 Nie tylko Twoje, Ćwiakała o tym mówił po El clasico. Nawet wspominał słowa Ten Haaga opisujące styl gry Frenkiego.

0

@Chlebek23391 No super podejście.

1

Hitem są ludzie twierdzący, że coś jest hitem.

2

@Lucassito Niezła odklejka. Wymień naszych gotowych piłkarzy w topie na swojej pozycji. Ter Stegen i Lewy? Wielkie talenty jak Pedri, Ansu (pytanie jak ze zdrowiem) i Gavi. Przecietniaki w obronie (poza Kounde - Araujo i Christensen z kkntuzjami), brak bocznych obrońców, emerytowany defensywny pomocnik i skrzydła bez szału.

9

@szymonekk Płacz będzie jak złapie kontuzję. Tak samo Dembele gra prawie cały czas.

0

@mkasa Raphinha też grał w szybkiej lidze i jest wyjściowym zawodnikiem Brazylii. Niestety nie przełożyło się to na Barcelonę. Każdy przypadek jest inny.. Odnośnie Brazylijczyka mam nadzieję, że w końcu odpali bo na ten moment oprócz szybkości i chaosu niewiele wnosi.

0

@RosjaninBut Nie to co Busquets czy De Jong :) Nie mówię, że Kessie ma być zastępca, ale koszmarne straty notowali u nas zarówno Hiszpan jak i Holender.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?