0

@Sulimo Alves wieku nie oszuka. Fajnie, że przyszedł grać prawie za darmo i robić atmosferę, ale przedłużanie kontraktu (plus podwyżka) z takim piłkarzem nie ma sensu.

2

@Virusk3 Oho już La Bamba wie co siedzi w głowie Fatiego. Wszystko na podstawie 15 minut xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FC1899Barca Nie lubię PISu, PO i w sumie Konfederacji już też. Natomiast to co wrzuca Wilk to manipulacja. Ten tekst z miska ryżu jest przekręcony. Są nagrania na YT można odsłuchać. W ogóle słuchając tych nagrań można się upewnić, że Morawiecki na wiecach tylko gra idiotę.

0

@VegetaPolska Grałem tylko w 1 część bo później przestałem grać na kompie. Jedna z moich ulubionych gier, pewnie w top3 razem z PES i Black&White. Przeszedłem chyba z 3 razy. Wszystko się tam zgadza - klimat, grafika, fabuła. Może kiedyś zagram znowu. Polecam każdemu.

1

@tarisGdyby nie kontuzje to myślę, że byłby największym liderem zespołu. Ma mental - wziął dychę i raczej mu nie ciążyła. Strzela po powrocie po kontuzji. Strzelał ważnego gola w LM jak totalnie nie szło, strzelił Realowi. Gość jest niesamowity. Oby kontuzje już go omijały.

0

@MarioVeB! Wielki nie, ale i tak niedościgniony dla reszty ofensywnych zawodników. Messi w PSG nawet tyle bramek nie ustrzelił ;)

9

@MarioVeB! No jest u nas całe stado zawodników z większą liczbą bramek od Depaya. Do tego Dembele i Fati w pełni sił. Tak samo jak Duńczyk. Jest w czym przebierać.

4

@Malboro39 Przecież mieli tydzień przerwy. Real gra w LM i majstra praktycznie zapewnionego. Ancelotti jakoś super składem w ale nie rotował - prawie cały czas w najważniejszych meczach podobny skład. Poza tym u nas kontuzje w dużej mierze uniemożliwiają rotacje. Chyba, że w pomocy ma grać Puig, a w obronie Umtiti i Mingueza.

0

@Emhyr Dokładnie. Już nikt nie uważa ligi włoskiej za synonim murowania i braku bramek.

2

@Essos Tzw Puto Amo.

0

@Varezq W sumie słuszna uwaga. To tylko Sport się nie popisał.

0

@Fake69 To ile obstawiles?

13

Widzę, że tylko Mundo Deportivo zdobyło się na uhonorowanie mistrzow głównym miejscem na okładce. Redakcje Sportu i L'esportiu nie widziały takiej potrzeby.

0

@PatrykBarca Mimo wszystko na rynku jest mało takich stoperów. Lewonozny, silny i do rzęs gra głową. Wg mnie poradziłby sobie w Anglii w jakimś Manchesterze United czy Tottenhamie.

2

@Persyfl https://spidersweb.pl/bizblog/alkohol-zwrost-cen-spadek-spozycia/ Akurat troszkę spożycie alkoholu w Polsce się zmienia. Coraz większa jest np oferta piw bezalkoholowych. Sam piję teraz głowie takie i zauważyłem że sporo znajomych również. Choć to chyba przychodzi z wiekiem. Nie piłem alkoholu od kilku miesięcy i nawet mnie nie ciągnie. Nie żebym wyrokował za cały kraj, ale w swoim środowisku zauważyłem duże zmiany na plus w tym zakresie. Mam wrażenie, że osoby z problemem alkoholowym kupią go niezależnie czy jest taka promocja w sklepie. Problem leży w psychice tych ludzi, a nie na poziomie ustawodawczym. Alkoholik nawet podczas prohibicji sobie zrobi alkohol bo musi. Tak samo jak narkomani - nie mogą kupować legalnie a jednak sobie załatwiają. Niestety nie wszystie problemy da się załatwić ustawą.

0

@AmigoBlancos No i bezpośredni pojedynek z Barcą u siebie. Nie zdziwi mnie remis w tym pojedynku, choć Betis pewnie będzie celował w 3 pkt tak jak na Camp Nou.

0

Ciekaw jestem jak poradziłby sobie Inigo Martinez w mocniejszym klubie. Myślałem, że już z Sociedad odejdzie do klubu z wyższej półki, a wybrał Athletic. Teraz już ma 30 lat więc raczej Europy nie zwojuje.

1

@Scross Nic. Kolega stwierdził, że Ter Stegen to nie bramkarz na trofea. Pomimo, że wszystko z Barca już wygrał.

0

@vangoor Ok, jeśli dalej uważasz, że znasz się lepiej od specjalistów to niech Ci będzie. Miłego wieczoru ;)

0

@vangoor Nie, po chorobie jesteś w pełni gotowy z marszu. Mięśnie natomiast to zupełnie inna para kaloszy. Jeśli jest się gotowym na 90 minut albo wcale to w takim razie większość sztabów medycznych i świata piłkarskiego jest w błędzie powoli wprowadzając graczy po kontuzjach. Weź wykonaj parę telefonów i powiedz im, że Ty po chorobie idziesz na 8h pracy. To rozwali im mózgi!

0

@norbi77 Ale wiesz, że pełny okres przygotowywczy przygotowuje do rozegrania sezonu, a nie 15 minut w spotkaniu? Bo jeśli potrzeba pełnego okresu to piłkarze którzy go nie odbyli nie mogą się już pojawiać na murawie?

2

@vangoor Jeśli jest gotowy na 15min to ryzyko wystawienia nie będzie większe niż w kolejnym sezonie. Pytanie czy rzeczywiście jest gotowy.

5

@Hubsao No te zdjęcia to mocny dowód w sprawie.

7

@Survier Thiago 1/3 sezonu często siedzi w gabinetach lekarskich.

1

@bartas97 Według mnie jak najbardziej. Gdzie PSG, a gdzie Real. Dla mnie klub z Paryża to półka niżej. Real i Barca (niekoniecznie w obecnym okresie) to dwa idealne miejsca dla napastników. Poza tym Mbappe miałby takich partnerów jak Benzema i Vinicius. Pytanie na jakiej pozycji by gral. Może prawe skrzydło? No taka trójka siałaby postrach w Europie. Choć mam wrażenie, że Realowi bardziej jest potrzeby obecnie stoper np Rudiger i prawy obrońca.

2

@tbas Nie bramkarz na trofea? Jakiego trofeum z Barca nie wygrał? :)

0

@Comfortable_ No i równie dobrze za sezon może być najlepszy na świecie. To jest sport. Także od topu do flopu wystarczy kibicom jeden słabszy sezon.

1

@kamilos1214 Nie, ale to tak jakbym wydawał opinie o całej grupie społecznej programistów bo ja akurat mam takich a nie innych w firmie. Tak jak pisali koledzy wyżej - nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora.

7

@Comentateiro Mimo wszystko ciężko porównać ligę angielską do francuskiej. Nie rozumiem też ciągłej potrzeby porównywania tych piłkarzy. Ich prime minął. Zestarzeli się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?