Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Alves wieku nie oszuka. Fajnie, że przyszedł grać prawie za darmo i robić atmosferę, ale przedłużanie kontraktu (plus podwyżka) z takim piłkarzem nie ma sensu.
2
@Virusk3 Oho już La Bamba wie co siedzi w głowie Fatiego. Wszystko na podstawie 15 minut xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FC1899Barca Nie lubię PISu, PO i w sumie Konfederacji już też. Natomiast to co wrzuca Wilk to manipulacja. Ten tekst z miska ryżu jest przekręcony. Są nagrania na YT można odsłuchać. W ogóle słuchając tych nagrań można się upewnić, że Morawiecki na wiecach tylko gra idiotę.
0
@VegetaPolska Grałem tylko w 1 część bo później przestałem grać na kompie. Jedna z moich ulubionych gier, pewnie w top3 razem z PES i Black&White. Przeszedłem chyba z 3 razy. Wszystko się tam zgadza - klimat, grafika, fabuła. Może kiedyś zagram znowu. Polecam każdemu.
1
@tarisGdyby nie kontuzje to myślę, że byłby największym liderem zespołu. Ma mental - wziął dychę i raczej mu nie ciążyła. Strzela po powrocie po kontuzji. Strzelał ważnego gola w LM jak totalnie nie szło, strzelił Realowi. Gość jest niesamowity. Oby kontuzje już go omijały.
0
@MarioVeB! Wielki nie, ale i tak niedościgniony dla reszty ofensywnych zawodników. Messi w PSG nawet tyle bramek nie ustrzelił ;)
9
@MarioVeB! No jest u nas całe stado zawodników z większą liczbą bramek od Depaya. Do tego Dembele i Fati w pełni sił. Tak samo jak Duńczyk. Jest w czym przebierać.
4
@Malboro39 Przecież mieli tydzień przerwy. Real gra w LM i majstra praktycznie zapewnionego. Ancelotti jakoś super składem w ale nie rotował - prawie cały czas w najważniejszych meczach podobny skład. Poza tym u nas kontuzje w dużej mierze uniemożliwiają rotacje. Chyba, że w pomocy ma grać Puig, a w obronie Umtiti i Mingueza.
0
@Emhyr Dokładnie. Już nikt nie uważa ligi włoskiej za synonim murowania i braku bramek.
2
@Essos Tzw Puto Amo.
0
@Varezq W sumie słuszna uwaga. To tylko Sport się nie popisał.
0
@Fake69 To ile obstawiles?
13
Widzę, że tylko Mundo Deportivo zdobyło się na uhonorowanie mistrzow głównym miejscem na okładce. Redakcje Sportu i L'esportiu nie widziały takiej potrzeby.
0
@PatrykBarca Mimo wszystko na rynku jest mało takich stoperów. Lewonozny, silny i do rzęs gra głową. Wg mnie poradziłby sobie w Anglii w jakimś Manchesterze United czy Tottenhamie.
2
@Persyfl https://spidersweb.pl/bizblog/alkohol-zwrost-cen-spadek-spozycia/ Akurat troszkę spożycie alkoholu w Polsce się zmienia. Coraz większa jest np oferta piw bezalkoholowych. Sam piję teraz głowie takie i zauważyłem że sporo znajomych również. Choć to chyba przychodzi z wiekiem. Nie piłem alkoholu od kilku miesięcy i nawet mnie nie ciągnie. Nie żebym wyrokował za cały kraj, ale w swoim środowisku zauważyłem duże zmiany na plus w tym zakresie. Mam wrażenie, że osoby z problemem alkoholowym kupią go niezależnie czy jest taka promocja w sklepie. Problem leży w psychice tych ludzi, a nie na poziomie ustawodawczym. Alkoholik nawet podczas prohibicji sobie zrobi alkohol bo musi. Tak samo jak narkomani - nie mogą kupować legalnie a jednak sobie załatwiają. Niestety nie wszystie problemy da się załatwić ustawą.
0
@AmigoBlancos No i bezpośredni pojedynek z Barcą u siebie. Nie zdziwi mnie remis w tym pojedynku, choć Betis pewnie będzie celował w 3 pkt tak jak na Camp Nou.
0
Ciekaw jestem jak poradziłby sobie Inigo Martinez w mocniejszym klubie. Myślałem, że już z Sociedad odejdzie do klubu z wyższej półki, a wybrał Athletic. Teraz już ma 30 lat więc raczej Europy nie zwojuje.
1
@Scross Nic. Kolega stwierdził, że Ter Stegen to nie bramkarz na trofea. Pomimo, że wszystko z Barca już wygrał.
0
@vangoor Ok, jeśli dalej uważasz, że znasz się lepiej od specjalistów to niech Ci będzie. Miłego wieczoru ;)
0
@vangoor Nie, po chorobie jesteś w pełni gotowy z marszu. Mięśnie natomiast to zupełnie inna para kaloszy. Jeśli jest się gotowym na 90 minut albo wcale to w takim razie większość sztabów medycznych i świata piłkarskiego jest w błędzie powoli wprowadzając graczy po kontuzjach. Weź wykonaj parę telefonów i powiedz im, że Ty po chorobie idziesz na 8h pracy. To rozwali im mózgi!
0
@norbi77 Ale wiesz, że pełny okres przygotowywczy przygotowuje do rozegrania sezonu, a nie 15 minut w spotkaniu? Bo jeśli potrzeba pełnego okresu to piłkarze którzy go nie odbyli nie mogą się już pojawiać na murawie?
2
@vangoor Jeśli jest gotowy na 15min to ryzyko wystawienia nie będzie większe niż w kolejnym sezonie. Pytanie czy rzeczywiście jest gotowy.
5
@Hubsao No te zdjęcia to mocny dowód w sprawie.
7
@Survier Thiago 1/3 sezonu często siedzi w gabinetach lekarskich.
1
@bartas97 Według mnie jak najbardziej. Gdzie PSG, a gdzie Real. Dla mnie klub z Paryża to półka niżej. Real i Barca (niekoniecznie w obecnym okresie) to dwa idealne miejsca dla napastników. Poza tym Mbappe miałby takich partnerów jak Benzema i Vinicius. Pytanie na jakiej pozycji by gral. Może prawe skrzydło? No taka trójka siałaby postrach w Europie. Choć mam wrażenie, że Realowi bardziej jest potrzeby obecnie stoper np Rudiger i prawy obrońca.
2
@tbas Nie bramkarz na trofea? Jakiego trofeum z Barca nie wygrał? :)
0
@Comfortable_ No i równie dobrze za sezon może być najlepszy na świecie. To jest sport. Także od topu do flopu wystarczy kibicom jeden słabszy sezon.
1
@kamilos1214 Nie, ale to tak jakbym wydawał opinie o całej grupie społecznej programistów bo ja akurat mam takich a nie innych w firmie. Tak jak pisali koledzy wyżej - nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora.
7
@Comentateiro Mimo wszystko ciężko porównać ligę angielską do francuskiej. Nie rozumiem też ciągłej potrzeby porównywania tych piłkarzy. Ich prime minął. Zestarzeli się.