Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker Ja nie uważałem, że mamy szanse na mistrza. W okolicznościach tego sezonu wicemistrzostwo uznam za sukces. Natomiast dziś sam napisałem, że walka od top 4 będzie ciężka. Dlaczego? Barca wygląda obecnie słabo fizycznie, obrona jest znów w dołującej formie. Do tego czekają nas wyjazdowe mecze z bezpośrednimi rywalami w walce o top4 - Sociedad i Betisem (z nimi przegraliśmy też na Camp Nou). Jeśli forma wróci to nie będę się martwił, ale ostatnie mecze pokazują mały krysys. Szczególnie widać to chyba w jakości presssingu. Oglądam już 21 sezon Barcelony więc coś tam już widziałem. Mozna mieć serię zwycięstw i można mieć też serię porażek.
5
Biorąc pod uwagę mecze wyjazdowe w San Sebastian i w Sewilli walka o top4 w takiej formie może być mega ciężka :/
0
@Demollation To będzie na netflixie?
0
@Roobo Gdzie jest informacja, że prywatni mu odradzali? Jest tylko, że klubowi doradzali. O prywatnych nie widziałem info albo przeoczyłem.
4
@norbi77 Teraz nie leczył kontuzji kolana. Chyba, że kolano tutaj stawiasz wyżej i w ogóle nigdy nie będzie można obciaz Ansu.
1
@tomek8756 Niech sobie założy na miesiąc za darmo xD
0
@damiano996 Lig mistrzów nie zlicze. Myślałem, że wątek dotyczy mistrzostw Hiszpanii.
0
@marcin62 Ma coś, za co Leo by pewnie oddał wszystkie swoje złote balony - mistrzostwo świata.
37
Oni wykorzystali kiedyś sytuację Thiago i nakłonili do transferu przy wpisaniu klauzuli. Oczywiście Barcelona mogła dać mu kilka meczy więcej, żeby klauzula nie doszła do skutku. Biznes to biznes. Choć nawiasem mówiąc jestem przekonany, że Lewy podpisze nowy kontrakt z Bayernem.
0
@damiano996 Jeśli chodzi o mistrzostwa Hiszpanii, to będzie ich 4 tytuł od sezonu 2011/2012 (ostatnie 10 sezonów) My zgarnęliśmy w tym czasie zgarnęliśmy 5.
0
@tbas Gdzie piszę cokolwiek o miłości?
2
@Cataloniec94 Dokładnie. Bardziej realne szanse na drugie miejsce w tabeli. Na majstra to nie mieliśmy co liczyć. 2 miejsce i tak będzie sukcesem, patrząc z jakiego miesjca startowaliśmy za Xaviego.
0
@tbas Napisałeś wyżej, że dla kibica Realu Madryt miły nigdy nie będziesz. Stąd moje pytanie co z twoimi znajomymi - skoro jesteś dla nich niemiły to chyba traktujesz ich jak wrogów. Chyba, że ogólnie jak ktoś ma inne poglądy od Ciebie to musi się liczyć z tym, że będziesz niemiły.
1
@escarabajo Sevilla i tak nie wygra ;)
0
@tbas Nie masz wśród znajomych sympatyków Realu? Jeśli masz, to są Twoimi wrogami?
0
Czemu bilety nie mogą być imienne cały czas? Jak jeszcze lata temu chodziłem na mecze Cracovii to takie coś było standardem. Skoro taka Cracovia może to czemu Barca nie?
0
@OsamaDembele Jak to skomentować? Jesteśmy w fazie budowy, Real nie został nagle rozłożony na łopatki i nie musiał wyprzedawać i mógł przedłużać kontrakty z swoimi najlepszymi piłkarzami. Kwestia zarządzania. Płacimy cenę za rządy Bartomeu. Dajmy czas nowemu zarządowi i Xaviemu. Klopp też od razu nie wygrywał z Liverpoolem.
0
Uważam, że jeśli jest taka możliwość, to lepiej odpuścić jeden transfer i wydać te miliony na topowy sztab medyczny. Mamy z tym problemy od dawna.
0
@aiven Taki ktoś jak "minqueza" w ogóle nie istnieje więc nie ma się co obawiać jego pozostania w klubie.
0
@HighestInTheRoom Mam wrażenie, że dla niektorych bardziej bolesne niż porażka jest powód do drwin z klubu w internecie.
1
@PodkarpackiKibic Na pewno na rambla będzie prowadzić relację na żywo.
0
@damiano996 W Hiszpanii gra się puchar ligi?
0
@Janiama Ale takie wybiórcze żaglowanie wynikami też nie jest jakieś super miarodajne. Przypominam, że 7 ekipa La ligi, która wygrała 1/5 na ostatnich meczy w lidze, wyeliminowała Bayern.
0
@OsamaDembele Real jest świetnie zarządzany. U nas nagle odeszli Neymar, później Suarez i Messi. Na nich opierała się potęga Barcy, które nawet w końcowej fazie już nie była w ścisłym topie. Do tego swoją przygodę zakończyli Xavi i Iniesta - do dziś nie się to odbija czkawką. Zobaczymy jak Real poradzi sobie z zastępstwem Modricia, Casemiro i Kroosa.
0
@ShawnC Tak odpadliśmy. Tak to działa w piłce - jak zagrasz słaby mecz to odpadasz.
1
@koksik2700 Moja ulubiona 9 Barcy razem z Kluivertem.
0
Patrząc na kalendarz, mam wrażenie, że kluczowymi pojedynkami dla nas będą wyjazdy do San Sebastian i do Sevilli. Szczególnie mecz z Betisem może być ciężki. Szkoda kontuzji Pedriego - wyrósł już na lidera środka pola.
0
@ShawnC Według mnie, jakby Xavi był od początku sezonu, to nie odpadlibymsy w grupie. Pewnie od razu w Play-offach, ale nie byłoby przygody z LE.
0
@OsamaDembele W Realu rozbiórka? Nie przypominam sobie, żeby Benzema przyjechał przed sezonem, nie przedłużyli kontraktu i ze łzami żegnał się z kibicami. Nie przypominam też sobie, żeby drugi najlepszy strzelec Realu odszedł przed sezonem.
6
Mam wrażenie, że seria zwycięstw z Xavim na ławce rozpieściła wszystkich kibiców. Fakty są takie, że mieliśmy rozbiórkę zespołu i składamy się z młodzików i weteranów. Są tutaj zawodnicy aspirujący do bycia w ścisłym topie jak Pedri, Gavi czy Ferran, ale także zawodnicy po drugiej stronie rzeki jak Busquets, Alba czy Pique. Xavi bardzo dużo wyciągnął z weteranów. Skład jest uzupełniany bardzo budżetowo - 39 Alves, niechciany już w Arsenalu Auba, czy wyśmiewany Luuk. Wyjątkiem jest Ferran - melodia przyszłości, za którego dopiero będziemy płacić. Xavi Podniósł morale, poprawił pressing i często miał jakieś pomysły na rywala. Zaliczyliśmy wspaniałą serię w lidze. Wykorzystaliśmy słabości rywali i pokonaliśmy mocne ekipy z top 4 (Atletico 4:2, Real 4:0 na Bernabeu czym nikt się nie może pochwalić, 1:0 z Sevillą). Wiadomo, że Real bez Benzemy, ale to nie może być wymówka dla ekipy z Madrytu na tak wysoki wynik, który mógł być nawet wyższy. W lidze Europy, która mimo wszystko priorytetem nie jest potrafiliśmy pokazać charakter i pokonać wysoko Napoli na ich boisku. Trzeba podkreślić, że jesteśmy drużyną w budowie, a część kibiców już zobligowała zespół do wygranej w Lidze Europy. Wczorajsza porażka jest smutna, ale jeśli Xavi wyciągnie wnioski na kolejny sezon - jak grać z takimi drużynami, to nie ma.sie czego obawiać. Trzeba iść konsekwentnie tą drogą. Na początku sezonu większość drżała o top4 w lidze, a teraz jesteśmy na 2 miejscu mimu chyba największego kryzysu od kilkudziesięciu lat! Głowa do góry, powalczyć w lidze, przedłużać kontrakty z Araujo, Gavim i oby Dembele i budować konkurencyjny zespół na kolejne sezony. Głowa do góry!