Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Rozczarowanie Ter Stegen i Dest - Niemiec zbyt długo wraca do najwyższej formy, Amerykanin nadal niczego specjalnego nie pokazał do tego masa kontuzji. Pozytywne zaskoczenie go Alba, Luuk i Auba. Alba wciąż może coś dawać, Luuk wiadomo, a Auba mimo słabszych spotkań strzela z dużą regularnością a koszt śmiesznie niski.
2
@doc Rychłego przejścia na emeryturę bo ciężko słuchać tego człowieka. Ciągle się myli i komentuje schematami. Można mieć pewność co powie na dany temat.
1
@gumaz Jajeczniczka na boczku i cebuli, papryką i odrobinę chleba.
0
@arsenallondyn0 Jak sobie radzi Deportivo? To jest drużyna, której bardziej mi brakuje. Jak zaczynałem przygodę z Barceloną, to Deportivo było mocne. Arpirowali do top4.
0
@JarekS Obawiam się, że Real ich bez problemu ogra. Choć mam nadzieję, że się pomylę.
0
@skubi99 Aż podpisze nowy kontrakt z Bayernem, ale przejdzie do jakiegoś PSG.
1
@AlexDark00 Bardzo słuszna uwaga. Co z Lewego, jak my spod pressingu nie będzie potrafili wyjść ta obrona xD
1
@Zoker Generalnie tu się cały czas przewijają bardzo podobne dyskusje i komentarze. Taka swoista pentla.
0
@betonito Vinicius z pierwszego sezonu w Realu? Niech Ferran pogra w Barcy tyle co Brazylijczyk w Realu. Wtedy można to w miarę sensownie porównać.
0
@Bobo25 Ale to nie teraz miał być wykup tylko chyba za rok płatność.
0
@Pilka_jest_okragla Powstał o nim polski film, ale mnie zupełnie nie porwał.
1
@dafik85 Chyba mamy inna definicję dna.
0
@macio_944 Moim pragnieniem jest, aby kontuzje omijały Ansu i on dołożył sporo brakujących goli.
3
@adi7adi8 Nie wszyscy kierują się hajsem.
0
@tomek8756 Kto?
0
@Darkin Dest więcej się leczy niż gra. Balde w ogóle się nie rozwija w Barcy B. Dodatkowo mało gra.
0
@borzowporzo Mam nadzieję, że on przyjdzie. W rozliczeniu poszedłby Trincao.
0
@Magicc89PL Nie no Alonso grał w reprezentacji Hiszpanii więc jakimś leszczem nie jest. Porównanie do Minguezy to przesada moim zdaniem.
0
@borzowporzo To kto na zmiennika Alby?
0
@Marcelinho99 Czyli kogo konkretnie i za ile? Przypomniał, że jesteśmy gdzie jesteśmy bo wydawaliśmy ogromne pieniądze na niby gwiazdy (koło 0.4 mld Euro na Coutinho, Dembele i Griezmanna) i na chore pensje, a realna wartość sportowa nijak się ma do ich kwot. Ostatnim klasowym zawodnikiem za grube pieniądze był Suarez. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie odblokuje się Ferran bo ma papiery na granie. De Jong kosztował dużo i nie gwarantuje stałego wysokiego poziomu, nie jest zdecydowanym liderem środka pola. Zawodnicy z artykułu to doświadczeni piłkarze o określonym poziomie za niewielkie pieniądze. Nie widzę nic złego w korzystaniu z okazji rynkowych.
0
@lucca87 Fajnie, jakby się udało Trincao upchnąć w rozliczeniu za Grimaldo.
3
@Jakchcesz Mam nadzieję, że się pomylę rzecz jasna :)
0
@Volk Wg mnie Fati to zupełnie inny przypadek. Jego problemy zaczęły się od ostrego wejścia przeciwnika, które spowodowało nienaturalną, duża rotacje stawu kolanowego. Gdyby nie faul pewnie byłby filarem składu. Ousmane łapał kontuzje bez kontaktów z przeciwnikiem - po sprintach łapał się za mięsień i byl koniec meczu. Fati dopiero po rozbracie z piłką (związanego z kontuzją kolana) zaczął łapać te kontuzje.
1
Obie ekipy wygrają, raczej nie będzie niespodzianki.
0
@jordus100 Jakieś niuanse taktyczne dla zwykłego laika przedstawia. Pilkarz też nie jest ekspertem taktycznym - od tego są trenerzy.
0
@Gaucho Ma jeszcze rok kontraktu więc niekoniecznie.
0
Po niezłym początku ostatnie spotkania bez goli i asyst. West Ham, Arsenal, Wolverhampton, Tottenham, Leicester City, Norwich to ostatnie 6 spotkańnz rzędu bez dobytku indywidualnego ze strony Brazylijczyka. 11 minut z Norwich nie liczę. W pozostałych był podstawowym graczem.
0
@MrPGG Mi się marzy coś takiego https://pbs.twimg.com/media/D1idl8PW0AArHhp.jpg
0
@Kismeth Max wycisnął z niego jedynie Klopp. W Bayernie, Espanyolu czy Interze też nie pokazał swojego całego potencjału.
3
Moja obecna pesnja też nie przekracza tej kwoty. Jak widać, Erlig jest gotowy na ustępstwa xD