0

@MICHU2 Na pewno nie dlatego, że nie ma w kim wybierać xD Pique gra z dolegliwościami od miesięcy. Umtii szpital, Mingueza wiadomo i Lenglet. Kto wiec na grać?

0

@Pstryk Dokładnie. Eintracht pokazuje jak łączyć grę o top4 w bundeslidze z europejskimi pucharami. A nie, czekaj...

0

@Reczul2410 Kibic,.który się odwraca od swojej ekipy nie zasługuje na zwycięstwa. Kibicem sukcesu chciałby byc każdy. Niestety tłuste lata rozpiescily do granic.

0

@Filipfcb2000 No i słabo wychodzą na tym. Liga w cuglach i niewykluczone, że LM.

1

@avenger Musiał robić dzuo nadgodzin

0

@FelixFelicis Tak było. Szkoda mi było tej ekipy.

0

@ShawnC Tak oczywiście. Chodziło mi jednak o statystykę. Tak grający, wszędobylski pomocnik w tym wieku to jeszcze jednak nie nie norma.

0

@AlexDark00 On nie chce odchodzić z Valencii i mimo wszystko, nie jest to chyba półka Frenkiego.

0

@Rewolucja123 Nie wiemy jeszcze jak będzie grał Kessie w Barcy.

0

@Recha_0684 Tak tak, literówka :) Chodziło o Santiago.

1

@Coutinho007 Wątku Milika akurat nie śledzę. On strasznie szybko wracał po zerwanych aclach - było to dla mnie dziwne.

0

@ObiektywnyKibic121 Rudiger ponoć dogadamy z Realem ;)

0

@pacior95 Z całym szacunkiem - De Jong jest po to, żeby strzelać głową. W tym aspekcie Jutgla lepszy nie jest. Poza tym Barca B to jest kilka klas niżej i te liczby należy brać z przymrużeniem oka.

3

@LosBlankos Neuer to kozak. Kiedyś myślałem, ze może będzie tak dobry jak Kahn (który potrafił Bayernowi wygrywać LM), ale on go nawet przebił.

3

@AmigoBlancos Grać tak w tym wieku - fenomen.

0

@Kapitan hawk Raz na wiele sezonów ;)

0

@Przemek2323 O normalnych ludziach się tyle nie mówi. Idiotów zawsze było pełno, tylko teraz o ich wyczynach mogą słyszeć wszyscy.

4

@FelixFelicis Z Malaga chyba też miał niezłe wyniki. No i Villarealem półfinał LM. Jako pierwszy trener nie z Europy mistrz Anglii z City.

0

@Rewolucja123 Ok, tylko kto w jego miejsce. Kto jest już gotowym piłkarzem w formie, sprawdzony i za mniejsze pieniądze? Skoro byłby sprzedany w celach finansowych to bez sensu byłoby kupowanie zastępstwa bez zysku.

0

@DonMatteo901 Jak przewodujesz? Ja mam wrażenie, że Batis w tym sezonie jest dużo bardziej solidny. Choć oba kluby w sumie lubię. Valencii mi szkoda - ten właściciel doprowadza klub do mizerii sportowej. Z sentymentem wspominam nietoperzy z Camizaresem, Aimarem, Mendieta, Claudio Lopezem czy później Davidem Silvą, Villą czy Barają.

0

@masq No ja byłem zdziwiony, że BCS bardziej mi siadł niż BB. Choć ona to mistrzostwo. Czy najlepsze ever - nie umiem takiego wskazać. Podobają mi się tak różne seriale, że ciężko je porównać.

7

@Coutinho007 Cugat to świetny specjalista. Choć wielu ma go za nieudacznika po sytuacji z Fatim. Warto jednak podkreślić, że chciał w całości uratować łąkotkę. Gdyby od razu chciał usunąć uszkodzoną część to nie byłoby komplikacji. Szkoda, że tak się zakończyło bo gdyby pierwotny plan wypalił, to Ansu nie miałby ubytków. A lista zawodników, która korzystała z powodzeniem z usług tego człowieka jest bardzo długa. "Since then, he has been bound to the Catalan Mutual Insurance of Football where he has operated on thousands of players from all categories[2] most often the Association football players of FC Barcelona, among those being Pep Guardiola, Xavi, Samuel Eto'o, Andrés Iniesta, Carles Puyol, David Villa,[3] Luis Suárez and Fernando Torres. He has also operated on multiple Manchester City players, including Benjamin Mendy, Ilkay Gundogan, David Silva, Kevin de Bruyne and Aymeric Laporte.[4]"

6

@Arnold1234 Stanowili też trzon przy wygrywaniu i trypletach. Za wyjątkiem Roberto.

0

@SenoX Rudiger pewnie do Realu pójdzie.

0

@blazeq Przydałby się podcast z aktualizacją tych kwestii. Poprzedni był ciekawy, przed kolejnym sezonem fajnie byłoby ponownie posłuchać takiej analizy.

3

@Omoziu No to jest u niego nagminnie. Chyba się boi, że przeciwnik mu "odjedzie" bez tego ;)

0

@Colon Widziałem kiedyś jakaś debatę tego Pana. Z tego co pamiętam to jest typowy miłośnik socjalizmu i braku własności prywatnej.

5

@escarabajo Bardzo mi się podoba jego gra. Czasem oglądałem chwilami mecze kiedy grało Levante. Ciekawy zawodnik, taki troszkę jak Aspas dla Celty.

1

@Sensible Całkiem nieźle ogląda się też Watahę ;)

1

@ElKamil Patrząc na strzał Jordi wiedział co robi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?