0

@ranger3120 Nie wymagam, taka ciekawostka bo dość mocno się to rzuca w oczy oglądając tabelę ;)

0

@Eqeminiv Te kontuzje wynikają z fauli. Posypał się po bardzo ostrym faulu Mandiego. Bez tego prawdopodobnie dziś byłby na zupełnie innym etapie kariery.

1

Real Sociedad będąc na 6 miejscu w lidze ma 0 bilans bramkowy.

6

Mam nadzieję, że Arsenal zakończy sezon na 4 miejscu. Miło będzie zobaczyć ich w lidze mistrzów. Ekipa za czasów Wengera z Henry na czele grała efektowną piłeczkę. To była moja druga ulubiona ekipa po Barcy.

0

@mekston Wyniki inne bo nie było takiej kasy. Po prostu nie lubię klubów finansowanych przez szejków i rosyjskich oligarchów. Psuje to rywalizację. Kluby, które są obecnie mocne co do zasady po prostu były dobrze zarządzane i same pracowały dekadami na ten sukces. Chelsea, City czy PSG były półkę albo dwie niżej przed "dofinansowaniem".

0

@LloretDeMar Zgadzam się, to również istotna kwestia.

1

@Drozdu7 No gość jest świetny, trzeba mu oddać.

0

@matirix20 No dobra demon szybkości jak Eto'o może nie, ale wolny też nie był ;) Benzema czy Zlatan też nie są jacyś mega szybcy. Nie mówiąc już np o Suarezie.

0

@MrPGG To jest bramkarz rezerwowy. Ma dawać dostatecznie wysoki poziom kilka razy na sezon. Mam nadzieję, Neto zostanie sprzedany bo możemy zarobić, a on być podstawowym bramkarzem w słabszej ekipie. Pena na jego miejsce.

2

@Kluivert_P Jak się ogląda kompilacje bramek to ilość nożyc i wolejow jest imponująca. Do tego lobiki na kozaka. Niesamowity gościu.

0

@MESSIah16 Villareal pokazuje, że można budować markę w inny sposób. To byłoby w miarę fajne, jakby każdy klub miał swojego inwestora. Tak to przychodzi takie gość do jednego klubu i podnosi go na wyższy poziom bo pozostała resztą stawki nie może liczyć na takie finansowanie.

0

@Kitek1640 Chyba jendak nie trzeba być znawcą :)

0

@Herato Benzema. Ciągnął Real w bardzo wielu ciężkich momenntach. Liverpool nie wygra ligi, ani ligi mistrzów.

4

Obejrzałem kompilację z Dimitarem Berbatovem. Mega kozak - swego czasu zastanawiałem się, jakby się odnalazł w Barcy. Bajeczna technika, szybkość i dobre wykończenie. Niby gracz z drugiego szeregu, ale wielka jakość.

0

@BarcaInfo Amen Bracie.

0

@bartekvisca Był osobny news, że przedłużenie z obniżeniem pensji jest korzystne z punktu widzenia płacowego. Nie wiem na ile w tym prawdy, ale ponoć to zmniejszenie pensji jest lepsze, niż puszczenie Roberto wolno.

1

@barbariasz Oficjalnie nie grał przez problemy żołądkowe. Natomiast na lidze narodów nie będzie grał bo chce odpocząć. Myślę, że taka przerwa może dobrze mu zrobić.

4

@Fabik87 @MrPGG Jak to? Przecież Neto to ręcznik i powinien bronić Tenas bo gorzej nie będzie ;)

4

@HypeR Wg mnie Piug na początku był chwalony. W ostatnim czasie zdecydowana większość ostro po nim jedzie.

1

@Ferran Ruchami przypomina mi Eto'o. Nasza pantera.

4

Super! Cieszy wygrana na ciężkim terenie, gra do końca mimo straconej bramki na 1:1 no i wisienka na torcie - gol mojego ulubieńca - Ansu! Do tego gol w samej końcówce - wiara do ostatniego gwizdka:) Miłej nocy!

0

@against_modern_football No to tutaj też pełna zgoda :) Bo czasem ludzie mają pretensje, że kościół nie zmienia swoich fundamentalnych zasad. Wtedy nie byłby to kościół tylko jakaś społeczna hybryda. Podstawy wiary nie mogą się zmieniać bo są fundamentem.

0

@Unikatowy Jak byłem mały to mieliśmy działkę ze swoimi owocami i warzywami. To mój punkt odniesienia. Jedynie te sezonowe polskie są ok, resztą nie ma podjazdu. Zdaje sobie sprawę z tego, że marketowe warzywa i owoce to lekkk mówiąc średniawka, ale lepsze to niż przetworzone żarcie i słodycze. Kalafiorów raczej kupuje mało, ale dzięki za radę :)

0

@Kamiloza91 Takie cykle. Kiedyś śmiali się z Realu bo chyba 8 lat z rzędu odpadali w 1/8. Nic nie trwa wiecznie. Potęga Barcelony minęła, miejmy nadzieję, że wróci.

1

@against_modern_football Zależy co masz na myśli pod kątem dostosowywania się do dzisiejszych czasów. Pełna zgoda co do czarnych owiec i opowiadania się za jakąkolwiek opcja polityczną.

3

@Arkon Kogo tam posyła do boju trener Anglii w drugiej linii?

0

@Karzel Zgadza się. Mascarpone jednak było 2 tygodnie przed terminem ważności, a na warzywach tego terminu nie ma :)

1

@BART97 No jakaś niezbyt szczęśliwa jak widać :D

0

Ostatnio coraz częściej mam problemy z produktami z Biedronki. Warzywa mimo dokładnego oglądania potrafią się zespuć po 2 dniach. No wiadomo - to się zdarza. Dziś chciałem wszamac serek mascarpone. Otwieram wieczko - oblizuje je. Gorzki smak uderzył mnie od razu - wziąłem jeszcze kęsa dla pewności. Obrzydliwy - wyplulem i wywaliłem. Ok - przypadek. Otwieram drugie opakowanie - to samo! No to do trzech razy sztuka - też zespute! Sprawdzam datę ważności - do 24.05.2022. Niestety nie mam rachunku i nie miałbym czas jechać z tym do sklepu - z resztą nawet nie wiem czy by coś z tym zrobili. Miałem jeszcze zapasowe mascarpone z Lidla i zjadłem ;) Oprócz tego warto zerknąć na datę ważności wszystkiego. Ja ostatnio również w Biedronce wziąłem jajka bio. Cena regularna. Na następny dzień biorę je z lodówki (zakupy robiłem wieczorem). Okazało się, że data ważności minęła w dniu zakupów. Zjadłem bo nie było objawów zespucia - niesmak pozostał. Takie produkty powinny być w niższej cenie ze względu na mijająca datę ważności tego dnia. W Lidlu zdarzyło mi się mieć 2/2 zapsute mleka mimo, że termin ważności nie minął. Nie wiem czy coraz gorsze te produkty czy mam pechac. Wam też się zdarzają takie przypadki?

0

@MrPGG Tak samo był odnośnie Ter Stegna. Neto gorszy nie będzie. No i był gorszy. Argument z czterech liter wyciągnięty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?