Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Fabik87 Zabójczy argument. Można zamknąć debatę kto lepszy.
1
@Marcelinho99 Dno to jak spadasz z ligi. Dla nas dnem byłby brak kwalifikacji do rozgrywek ligi mistrzów. Zobacz ile lat z rzędu wychodziliśmy z grupy ligi mistrzów. Może będzie z 5 zespołów z taka serią w tym Real Madryt i Bayern. City czy PSG moglyby pomarzyć o takiej serii bez szejków. Z topu na wiele lat wypadł Milan, nieobecny był Manchester United.
1
@Fabik87 Gdzie śledzisz występy Tenasa, że jesteś taki przekonany o jego poziomie?
1
@jeyx77x Miałbyś tylko palec w dupie.
1
@Zbyszard A putin niech się człon... dusi.
2
@Colon Mój ulubiony jest tutaj
0
@Tomix_83 Rozumiem, ale chodzi mi o konkretnie kwotę 300mln. Z koszulek samego Messiego na pewno nie ma niewiadomo jakich liczb. Sponsorzy ok - tylko skąd akurat 300mln?
0
@Crema Catalunya Tak mi się przypomniało o tym Fatim. Polecam Ci najnowszy podcast fcbarca com. Piotr Gruziński mówi tam, na jakich pozycjach grał Ansu w niższych kategoriach wiekowych. Jak się okazuje - 9 to jego naturalna pozycja. Na tej pozycji grał najwięcej w La Masii.
0
@Kamiloza91 Nie, zawsze za Barcą. Natomiast lubiłem kilku grajków z Realu - Raula, Ronaldo (Brazylijczyka), Zidane czy Casillasa. Teraz lubię czasem zerknąć na grę Benzemy bo uważam, że on byłby idealnym napastnikiem dla Barcy. No i Galacticos grali całkiem przyjemną dla oka piłkę i nie wygrywali LM co mi było na rękę xD Odpadali z Monaco czy Juve.
3
@dv7wisnia Mimo, że nie znosiłem go w Realu jak i całej tej otoczki, to jakoś czuję sympatię do tego gościa. Wielka charyzma. Niestety oznaki bycia totalnym burakiem też się u niego co jakiś czas objawiają.
0
@Tomix_83 Messi dawał 300mln? Skąd te liczby?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Dziś oglądałem nowy filmik Ćwiakaly. Mówił, że wg niego Rodrygo ma większy talent od Viniciusa. Ten drugi teraz ma lepsze liczby, natomiast Rodrygo jest lepszy w kwestii samego talentu. Ciekawe, ja meczy Realu nie śledzę.
0
@betonito No taki sam Grealish kosztował 100mln.
0
@joloskyy Dodałbym milion podań, z których nic nie wynika.
1
@Comentateiro Jakby nie patrzeć, to Real może bez problemu przejść zmianę pokoleniową. Valverde, Camavinga plus jakiś defensywny pomocnik.
1
@Peroso36 Zgadzam się. Oby więcej takich gestów w piłce.
0
@KrwawiaceoczyVEB Barcelona Xaviego nawet z grupy nie wyszła więc nie wiem o jaki etap chodzi.
1
@Cule1234 Jeśli zostanie to logicznym jest przedłużenie. Obecnie ma kontrakt do 2023. Także przedłużenie daje jakiekolwiek szanse na późniejszą sprzedaż. Choć mam nadzieję, że wejdzie na wysoki poziom.
0
@Kengo No to jest nas 2.
0
@FC1899Barca Premier League pewnie zgarnie City, a LM Real xD
2
@FC1899Barca To dalej liczą się trofea zespołowe? Od kiedy mają się zmienić zasady przyznawania?
5
Mam wrażenie, że wzmocnienie obrony, a szczególnie prawej flanki powinno być priorytetem. Ktoś w ataku strzeli przy dobtej grze zespołu, natomiast ta formacja jest u nas mega słaba. Dobry Araujo, przeciętny Garcia wymęczony Alba bez zmiennika, Pique po drugiej stronie rzeki (choć w tym sezonie jest niestety filarem) niepotrzebni Umtiti, Lenglet, Mingueza, wiecznie kontuzjowani Dest i Roberto na prawej. Żadna formacja nie jest u nas tak słaba.
1
@kondzix2115 Nie zawsze tak było. Kupowali Andych Carollow za grube siano i niewiele im to dawało.
0
@karci0 To swoją drogą :P Troszkę mnie James rozczarował. Kawał grajka, a już emerytura. Bez wielkich sukcesów.
2
Widzę, jak ludzie podają tweety przekazywane przez kogos innego. Więc ktoś puszcza info, ktoś podaje to info dalej tylko pisze kto je wrzucił, a później ktoś podaje tutaj to podane dalej info xD W sumie niezła incepcja. W ogóle nie rozumiem po co ktoś ma konto, żeby podawać info z innych kont. Aczkolwiek pewnie niektórzy lubią mieć zbiorczo z jednego konta, niż kilka źródłowych kont.
1
@panczo Kluiverta to bym pooglądał.
0
@Essos Makelele. To był mega grajek. Jak zabrakło go w składzie Realu to już nie wygrywali LM.
0
@Kgorecki2500 Wygląda jak Krzy Krzysztof od Quebo.
0
@BoreekxD Poczytaj komentarze ;) Choć to są pseudo sympatycy raczej niż kibice.
0
@Gracjan1234 Skąd kwota 50mln? To super lewonozny stoper z dobrym rozegraniem. Jest młody, strzela bramki. Villareal ma ciekawy projekt - po co mieliby oddawać za 50?