1

@barcelonaLM Nie zapomnij dać znać, jak będą już z Ciebie wychodzić :) La Bamba czeka z niecierpliwością na kontynuację tej niesamowitej informacji!

1

@AllBundy Na plus Pique, Yaya Toure, Eto'o, Rakitic, Marquez, Larsson, Van Bronckhorst , Adriano, Alba na minus Hleb, Kerrisson, Chygrynski, Vermaelen, Arda Touran, Andre Gomes, Paco Alcacer, Dembele,.Coutinho, Baithwaite

0

@Rastafarnianin Grubba to jest dopiero atencjuszka prawej strony. Przynajmniej za taką się uważa na tt. Niewiele ciekawego do powiedzenia, więcej zdjęć wklejala.

0

@poskus Oczywiście, ale reguły nie ma. Nasze ostatnie dwa transferu z Portugalii to były niewypały.

0

@Emhyr Premier League to nie liga hiszpańska. Tam Digne czy Andre Gomes potrafią pokazać kawał skilla. Barcelona to specyficzny klub.

1

@Pilka_jest_okragla Dałby pewnie jeszcze więcej, gdyby mógł czasem odpocząć. Ciężko zrobić to bez zmiennika.

12

@Marcelinho99 Semedo czy Trinaco jednak troszkę udowodnili, że przeskok z ligi portugalskiej jest dość trudny. Nie mówię, że tak byłoby w tym wypadku, ale nawet jeśli nie ta kwestia to pozostają finanse. Darwin może kosztować nawet ok 70 mln lub więcej..

0

@ObiektywnyKibic121 Jak Pep chce wygrać ligę mistrzów to pierwsze szamani muszą zrzucić klątwę,.która na niego rzucili po akcji z Yaya Toure.

0

@ObiektywnyKibic121 Oby tak było. Mecz z półfinalistą ligi mistrzów jakby nie patrzeć.

14

Jak zaliczał pierwsze minuty, to widziałem w nim nadzieję naszej pomocy. Niestety od tego czasu w ogóle się nie rozwinął. Wielka szkoda.

0

@elprawak Jak dostaniesz pracę to co zrobisz z dzieckiem? Zapisania do żłobka nie da się zrealizować od ręki. Chyba że masz.taki strzał - wolne miejsce się zwolniło w placówce.

0

@kosmos91 O matko, 1700 to mega dużo. Pewnie mieszkasz w dużym mieście. U mnie w małej miejscowości wychodzi coś 1100. Publicznego w ogóle nie ma xD

0

@ObiektywnyKibic121 Jeśli w ostatnim meczu 2 miejsce byłoby zapewnione to może zagrają z Villarealem. Fajne doświadczenie.

2

@Kgorecki2500 Chodzi o Grabarczyka? Oglądałem wywiad na namzalezy.pl Było o kwestiach stóp procentowych i ten temat też się pojawił. Z jego słów (Mentzena) wynika, że wcale nie poszło o te słowa. Chyba, że pomyliłem gości. Oczywiście nie jestem w stanie zweryfikować, czy mówi prawdę.

3

@FC1899Barca Dopóki mówi o kwestiach podatkowych i ekonomicznych to jest super. Na tym się zna, jest ekspertem w dzedzinie. Jak zaczyna wypowiada się o wszystkim to już była słabiutko. Byłem na spotkaniu "piwo z Mentzenem". Mówił o paradoskach w polskim prawie, o tym jak zakładał swoje biznesy i jakie nonsensy musiał realizować w związku z tym. Licencje, koncesje czy martwe przepisy BHP. Inteligentny gość, oby jak najmniej odchodził od "swoich" tematów. Jeden z niewielu z Konfederwcji, który ma konkretną wiedzę w danej dziedzinie.

1

@Foro Nie umniejszam mu. Jest piłkarskim Bogiem. Nic tego nie zmieni. Po prostu pogodziłem się z tym, że u nas nie gra. Zamknąłem ten etap. Dał tyle pucharów, że nawet sobie tyle nie wymarzylem kiedy pierwszy raz zobaczyłem go w towarzyskim meczu z Juve.

0

Orellana to nie jest taki troszkę defensywny pomocnik?

1

@hayek W jaki sposób? Prywatny żłobek nie kosztuje 400 złotych. Jakbyś chciał oddać dziecko na 8 h to z jedzeniem tysiaka dasz. W małej miejscowości. W dużym mieście więcej. Jakbyś miał dopłatę do państwowego to najwyższej wyjdziesz na zero - nadwyżki nie dostaniesz. Także i tak parę stówek dopłacisz (żłobek prywatny bo nie każdy się dostanie lub w ogóle ma publiczny), a "nierób" będzie musiał resztę dopłacić ze swojej kieszeni. 400 zł nie zobaczy bo top nie wpływa na jego konto. To jest coś bardziej w stylu bonu. Konfederacja chciała mieć bony oświatowe. Są tu małe podobnienstwa. Choć wiadomo, że zlobki podnoszą cennik z tego tytułu. Także mniejsze zło.

3

@Barca1992 To zmiany z nowego ładu. Akurat ten program mimo wad, jest lepszy od 500 plus. Tutaj osoby korzystające z programu nie mają kasy na koncie, tylko kasa przepływa między ZUSem, a placówką. Także idzie tylko i wyłącznie na finansowanie opłaty w żłobku. 500 plus możesz wydać na promke piwa w Biedronce. Także tutaj osoby, które chciałby sobie wydać socjal - nie skorzystają. Wg mnie jest to w miarę spoko rozwiązanie jak na Polskę. Na ulgi podatkowe i obniżanie opodatkowania pracy dla rodziców nie ma co liczyć.

0

@Harnas2 Może to być to.

0

@Pstryk Nic tam nie ma o tabeli pod koniec lutego. Jest "Mecze czlowej „szostki” powinny byc rozgrywane w marcu i kwietniu". Jak wiadomo, terminarza nie układa się na bieżąco tylko z wyprzedzeniem. Zazwyczaj części ekip z góry tabeli gra jeszcze w Europejskich pucharach, gdzie terminarze również są rozpisywane z wyprzedzeniem.

3

@Kapitan hawk Wiesz czemu wziąłem udział w tej dyskusji? Ponieważ uznałem, że mam na to ochotę. Także nie było w tym wielkiej filozofii. Chyba, że wiesz lepiej ode mnie czemu ośmieliłem się napisać koemantrz akurat w tej konkretnej dyskusji? "twoja obecność nie jest tu przypadkowa. Szczegóły wkrótce" Rzeczywiście nie rozumiałem, że chodzi o dyskusję nie pobyt na stronie - mój błąd. Z Twojej wypowiedzi nie wynika to bezpośrednio. Tak czy siak - czekam na szczegóły ;)

1

@bartekvisca Zobaczymy czy pokaże coś na mundialu. Nie życzę mu źle, ale jest mi to w sumie obojętne. Nie wiem czemu, ale jak odchodził np Ronaldinho czy karierę kończył Puyol to dużo bardziej to przeżywałem niż tą akcję z Messim.

1

@Pustelnik No akurat zmiennicy w LM są dla Realu ważnymi ogniwami. Nawet w meczu z City Rodrygo i Camavinga dali dobre zmiany. Szczególnie Brazylijczyk był kluczowy.

2

@Kapitan hawk Obecność na stronie Barcy? Owszem, nie jest przypadkowa. Sympatyzuję z Barceloną ponad 20 lat i jestem na tej stronie użytkownikiem dłużej niż Ty. Jak będziesz szukał teczek na "mnie" to miłej zabawy.

0

@Katalonczyk1610 Rozumiem :)

2

@bartekvisca Byłem przekonany, że Messi się będzie bił z Mbappe o koronę króla strzelców. Wielkie zaskoczenie.

9

@Pstryk Czołowej szóstki czyli kogo? Poza tym jak zaplanujesz terminarz jak nie wiesz jaki będzie skład tej szóstki?

11

@Traba727 Dokładnie. Jeszcze ocenia kto jest jakim kibicem i co może robić. Ciężko czytać takie wypociny. Chyba najlepiej olać. Napisał głupotę, a później próbuje nieudolnie się bronić strzelając ślepakami na prawo i lewo.

0

@Katalonczyk1610 Pytasz się czy lecisz z bratem na mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?