Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiektywnyKibic121 Trener Eintrachtu zaplanował gejmczeindzera w postaci faulu w polu karnym Erica.
0
@Fake69 Na pewno nie ma na to wpływu fakt, że nie ma naturalnego zmiennika. Tak samo Alba. Prawego obrońcy też nie ma. Do tego chory był De Jong.
0
@Losiex Nie no bez przesady, że to taka patelnia. Ładna wrzutka, ale pozycja do strzału trudna. Ekspert od główek - Luuk może by strzelił;)
0
@KaJoFCB Sugeruję zmienić klub, któremu kibicujesz skoro życzysz mu porażki.
0
@monsterrize City i PSG póki co też tylko wącha. City może w tym sezonie ugra, ale nie zdziwię się jak ich Real pyknie.
56
Nie da się czytać tych komentarzy. Znów jesteśmy beznadziejni, cała seria do tej pory to był fuks i słabi przeciwnicy. Nie ma czegos po środku. Albo ekstaza po Bernabeu, albo wyśmiewanie i wyzywanie przed przerwą xD
0
@Piotruś-BARCA A co Mingueza zawinił? xD Bezmyślny faul Erica ustawił mecz. Teraz kolesiowi siadło.
0
@Yoshi94 Alves póki co gra bardzo przeciętnie. Wieku nie oszuka na tej pozycji.
0
@Michal1975 Innym możliwym wariantem był Lenglet na środku i Araujo na prawej. Też lipa.
4
@Alan_fcbfan Mingueza na prawą. Araujo z Ericiem w środku.
0
@jacob345 Żeby Dest znow wypadł na dłużej?
1
@maroon Serio, chcesz pouczać Kloppa jak zarządzać kadrą? xD
0
@robsesh Zależy jakie owoce - część z nich to praktycznie sam cukier. Warzywa już prędzej. Ale pełna zgoda - eliminacja fast foodów, ograniczanie węglowodanów w ogóle, do tego jeśli nie ma przeciwwskazań - polecam post przerywany. Do tego ruch i powinno zejść z wagi. Aczkolwiek jak ktoś zamawia catering to zakładam, że nie chce mu się robić w kuchni tylko właśnie mieć gotowe.
0
@kamilop Na jaką pozycję? To nie jest skrzydłowy/środkowy napastnik.
0
@Kondziubarca Nie wygrają. Drużynom Pepa (poza Barcą) zawsze czegoś brakuje. W zeszłym sezonie przekombinował ze składem w finale.
0
@tristan87 Gimenez ma cały sezon kontuzje? Mam wrażenie, że bardzo mało gra.
Edit: odniosłem mylne wrażenie. Miał drobne kontuzje.
2
@macio_944 A przypadkiem City. Ile wyeliminowało Realu poprzednim razem? Skoro klasyka to chyba powinno się powtórzyć.
0
@Cadafaz No i hiszpański finał dla mnie bomba. Jeszcze jakby skazany na porażkę Villareal wygrał to w ogóle mega. Villareal to zdaniem La bamby w ogóle nie powinien Juve przejść, nie mowiac o Bayernie.
1
@MesQueUnClub96 Z Porto przegrali dopiero w finale. Wynik mógłby być inny, gdyby nie kontuzja Ludovica Giuly, który później pięknie grał na naszym prawym skrzydle.
0
@DLFCB Monaco ma chyba łatwiej w kwestii podatków czy się mylę?
0
@Jacu327 byłoby super, ale będzie mega ciężko
0
@The_Man Dawaj typy na finał i zwycięzców.
0
@Zoker Zgadzam się z wszystkim, tylko nie mam bólu dupy. Widzę korzyści w awansie Realu (2 hiszpańskie ekipy ze "słabej La Ligi" eliminują Chelsea, PsG, Bayern i Juve) i meldują się w półfinale. Możliwe, że Real troszkę odpuści s lidze co może być naszym sprzymierzeńcem.
1
@AmigoBlancos Zgadzam się, ciężko się to czyta. Mam wrażenie, że dla niektórych ważniejsze od zwycięstw Barcelony są porażki Realu.
12
Patrząc na La bambe, dziś będzie wypisywanie żali jak to Real na farcie awansował. Ile razy można powtarzać to samo. Strzelili więcej bramek i awansowali. Samym stylem się nie awansuje i nie wygrywa (choć pięknie wygrywać też się da) o czym wiele może powiedzieć np Guardiola. Real potrafi wyjść z mega trudnych momentów i takie są fakty. Nikt nie bronił Chelsea popełniać takich błędów w 1 meczu czy skończyć 2:3 ze stanu 3:0. Awansowała drużyna,.która strzeliła więcej goli i tyle. Po co tak przeżywać?
0
@mientusek1407 Grasz na tyle, ile przeciwnik pozwala. Chelsea widocznie pozwoliła się wyeliminować. Proste.
1
@Janas11224 Takie troszkę smutne, bo ale kto co lubi.
0
Bardzo cieszy mnie awans hiszpańskich ekip do półfinału LM. Idealnie (dla mnie) jakby Atletico też pokusiło się o niespodziankę. Fajnie jakby znów był hiszpański finał, ale to już będzie bardzo ciężkie do realizacji. O ile Real może awansować bo potrafi wyjść z każdej sytuacji to Villareal w pojedynku z Liverpoolem będzie miał mega ciężko. Idealny scenariusz dla mnie jako fana La Ligi - Villareal pokonujący w finale Real. Real przy okazji traci siły w dwumeczu półfinałowym dzięki czemu gubi pkt w lidze. Na koniec przegrywa w finale i nie ma trofeum. Villareal jak zwyciezca to byłaby historia na miarę FC Porto z Mourinho. Emery w końcu zostały doceniony za swój warsztat. Patrząc realnie - przewiduję finał angielski i zwycięstwo Liverpoolu.
0
@BART97 Postaram się jeszcze jutro wrzucić, dzięki:) A wrzucanie takiego czegoś nie łamie regulaminu? Bo w sumie nawet się nie zastanawiałem. Nie żeby regulamin był dla mnie ważniejszy.
3
Hej ludziska. Mam wielką prośbę. Jeśli ktoś ma możliwość wsparcia dowolną kwotą lub przekazania dalej to bardzo proszę o wsparcie https://www.siepomaga.pl/gosia-nikiel To koleżanka z mojej poprzedniej pracy. Super kobitka i spotkało ją coś strasznego. Z góry dziękuję!