Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Homeopata8989 Kiedyś widziałem taki dokument i główny fakt był taki, że ludzie przyzwyczajają się do okoliczności. Także dla kogoś, kto często słyszał wystrzały i syreny, nie robią już na nim takiego wrażenia jak na początku.
2
@WiernyKibic2012 Na drodze często będą na Ciebie trąbić i Cię stresować. Także stres to część życia za kółkiem i nie tylko. Nie wiem co zrobił egzaminator, ale do stresu na drodze musisz przywyknąć. Jeśli każda taka sytuacja na drodze gdzie wariatów jest dużo będzie Cię stresować to mogą być problemy. Choć pewnie z czasem minie, jak nabierzesz pewności siebie za kierownicą.
0
@MrCental już zdiagnozował Gererda i jest po sezonie. Ja mu ufam ;)
1
Jaki jest sens komentowania na żywo seansu z Harrym Potterem? Nie da się go oglądać bez jednoczesnego pisania na La rambli czy co? Nie leciał już w tv dziesiątki razy? Niezły spam się zrobił.
0
@Gavinho Przecież teraz nie miał kontuzji kolana.
0
@Tasde Gość wygrał wszystko w trakcie kariery. Zarówno klubowej jak i reprezentacyjnej. Nigdy nie miał poważniejszych kontuzji. W tym sezonie również ma dobrą formę. Zarzucanie mu braku profesjonalizmu jest niepoważne. Z resztą Xavicjako trener pokazuje, ile są jeszcze w stanie dawać Busi, Alba i Pique. To się większości La bamby nie śniło.
0
@sonek No tak, ale miałby dużo szans na grę i u nas grał dobrze.
1
@Xonar Pamiętam teksty o puchnięciu w meczach z Romą czy Liverpoolem xD Oczywiście rywal nie z tej półki.
4
@Tasde Co chwilę? Niezbyt profesjonalny? WTF xD
0
Z tego co widzę, w Valencii Moriba też już nie gra pełnych meczy. Popsuł sobie gość karierę. Przynajmniej na ten moment tak to wygląda.
0
@Criss18Barca Jak na to ile robotników musiało tam zginąć, żeby mundial się odbył to malutko.
0
@avexavi Pomysł niezbyt świeży i mało oryginalny. Lepszy niż Rasiak.
0
@Deviler Podejrzewam, że większa część tego narodu nawet nie ogląda skoków.
0
@maatiixx Chyba z Chelsea strzelił 2 bramki.
0
@AmigoBlancos Ja tam chyba wolę mimo wszystko wygrywający LM Real niż jakieś Chelsea. Fajnie jakby Villareal i Atletico też zaszly jak najdalej. Z wiekiem moje postrzeganie się zmieniło - chcę, aby hiszpańskie drużyny miały jak najlepsze wyniki.
0
@DonMatteo901 To już jest kolejny sezon? Ostatni?
0
@stone80 No tylko zwykły zjadacz chleba często nie ma czasu na weryfikację tych specjalistów. Szuka po opiniach w necie, które mogą być podbite ze względu na zwykłą sympatię, a nie ze względu na wiedzę. To pokłosie porównania publicznej służby zdrowia gdzie pacjent czasem jest traktowany jak śmieć, a w prywatnym gabinecie jak szef.
0
@Abominacja Ok, takie konkrety lubię :)
0
@Barca1992 Zbiorowa odpowiedzialność zawsze jest głupia. Czemu niewinni ludzie mają płacić za grzechy innych tylko dlatego, że mają taką samą narodowość? Nie ma złych/dobrych narodów. Są źli i dobrzy ludzie.
0
@MSN30 To co się dzieje to wina Rosjan, pracujących normalnie w innych krajach? Może uciekali z Rosji bo mieli dość Putina?
2
@Abominacja Skąd stwierdzenie zdecydowanie za słabe? Na czym opierasz swoje szacunki?
0
@BarcaInfo Fałszywa 9 czyli bez sensu. Może na niej grać Ferran. U nas ta fałszywa 9 nigdy nie była skutecznym rozwiązaniem. Nawet za Pepa bez napastnika gra nie była już taka fajna, a braki tuszował Messi bijący rekordy strzeleckie. Barca była wielka mając typowe 9 jak Eto'o czy Suarez. Dość zawodników bez pasującej do nas pozycji jak Coutinho czy Griezzmann.
4
@Dertinho Nie wiadomo, czy w ogóle go zauważył. Choć smyrniecie ręką powinien poczuć.
0
@kamilkrycha Przerażające ilu "specjalistów" utrzymuje się na rynku mimo braku kompetencji.
1
@MesQueUnClub_87 Ja w ogóle nie piję kawy. Nie działa na mnie i jakoś smak też mi nie podchodzi. Choć podoba mi się sam rytuał picia i parzenia - moja rodzina pije. Zapach ziaren kawy też mi się podoba. Moja słabością jest herbata - mógłbym pić czarna na okrągło. Wypijam pewnie ze 4 kubki dziennie. Czas też lubię wypić yerbe, ale tylko niektóre i słabo zaparzone mi smakują.
0
@adukla Riki na hulajnodze chodnikiem.
0
@Luccas Wiadomym dla Ciebie. Z twojego komentarza absolutnie to nie wynika. Nie zrozumieliśmy się, tyle.
0
@Dankhog Każdy zespół ma takie mecze.
1
@tomek8756 Dokładnie.Nawet przez te lata City czy PSG dwa razy nie doszly do finału LM. Oni są nastawieni na wyniki. Cholo wprowadzil Atletico do topu - takie są fakty. Przed nim byli średniakami i zawsze im czegoś brakowało mimo ciekawego składu.
0
@ObiektywnyKibic121 To by piłka leżała na murawie i nikt nie kopał xD