Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mientusek1407 Grasz na tyle, ile przeciwnik pozwala. Chelsea widocznie pozwoliła się wyeliminować. Proste.
1
@Janas11224 Takie troszkę smutne, bo ale kto co lubi.
0
Bardzo cieszy mnie awans hiszpańskich ekip do półfinału LM. Idealnie (dla mnie) jakby Atletico też pokusiło się o niespodziankę. Fajnie jakby znów był hiszpański finał, ale to już będzie bardzo ciężkie do realizacji. O ile Real może awansować bo potrafi wyjść z każdej sytuacji to Villareal w pojedynku z Liverpoolem będzie miał mega ciężko. Idealny scenariusz dla mnie jako fana La Ligi - Villareal pokonujący w finale Real. Real przy okazji traci siły w dwumeczu półfinałowym dzięki czemu gubi pkt w lidze. Na koniec przegrywa w finale i nie ma trofeum. Villareal jak zwyciezca to byłaby historia na miarę FC Porto z Mourinho. Emery w końcu zostały doceniony za swój warsztat. Patrząc realnie - przewiduję finał angielski i zwycięstwo Liverpoolu.
0
@BART97 Postaram się jeszcze jutro wrzucić, dzięki:) A wrzucanie takiego czegoś nie łamie regulaminu? Bo w sumie nawet się nie zastanawiałem. Nie żeby regulamin był dla mnie ważniejszy.
3
Hej ludziska. Mam wielką prośbę. Jeśli ktoś ma możliwość wsparcia dowolną kwotą lub przekazania dalej to bardzo proszę o wsparcie https://www.siepomaga.pl/gosia-nikiel To koleżanka z mojej poprzedniej pracy. Super kobitka i spotkało ją coś strasznego. Z góry dziękuję!
0
@kuz Tylko ostatnio nie trzymali się własnych zaleceń. Miał grać stopniowo coraz więcej a doszła mu dodatkowa dogrywka.
0
@Isso89 A ile się zarabia w Danii w porównaniu do Polski? ;)
0
@AlexDark00 Mata nosząc przy sobie zioło nie stanowi zagrożenia. Troglodyta bez prawa jazdy za kółkiem - jak najbardziej.
0
@Gall Co Ty gadasz. Po powrocie gdy strzelił bramkę grał właśnie bez blokady. Byłem zdumiony, że tak wchodzi w pojedynki. Drżałem przy każdym kontakcie z przeciwnikiem.
1
@DaPidejpi Pytanie łatwiejsze - czego mu tam brakuje.
1
@lucca87 Uwielbiałem oglądać na eurosportcie przegląd bramek plus wiadomości z Eurosport news do śniadania. Zawsze czekałem na gole Barcy. A raz w magazynie z golami z eliminacji do mundialu/mistrzostw Europy gość komentujący skróty był pijany. Zabawniejszego komentarza nie słyszałem. Nie był totalnie nawalony, ale język strasznie mu się plątał.
0
@adi7adi8 Na pewno rozpacza z tego tytułu xD
2
@fenix1983 Tylko Dembele po kontuzjach nie odmawiał operacji. Choć mam nadzieję, że Ansu dobrze wybrał.
0
@Rust_Cohle Ja tam życzę, żeby zaszli jak najdalej kosztem drużyn z innych lig. Ogólnie fajnie jakby wszystkie hiszpańskie awansowały - póki co Atletico marne szanse, ale kto wie. Mam nadzieję, że Villareal też zaskoczy jak w Turynie.
2
@ShawnC A skąd wiesz jakie są propozycje skautów? No chyba nie łykasz absolutnie wszystkich plotek z gazet i internetu? Nazwisk łączonych z Barca było już dziesiątki jeśli chodzi o samą pozycję środkowego napastnika. Poza tym De Jong i Auba wcale się nie przewijali w prasie i do nas trafili. Póki co transfery są robione po cichu. Te nazwiska w prasie mają pokazać, że Barca liczy się w grze o topowych grajków. Takie sagi transferowe jak z Dembele, Coutinho podbiły ich cenę.
0
@Fantastyczny Chłopiec A co miał złamane?
1
@Yoshi94 Mi nie podszedł. Oglądałem do końca, ale bez większych emocji. Z tej tematyki jest na netflixie upadek królestwa - ponoć dobry. W wolnym czasie chciałbym go obejrzeć.
0
@bartas97 Oby tak było ;) Szkoda Mbappe w Realu, ale będzie przynajmniej nowa gwiazda z najwyższej póki w La Liga. Liczę, że z czasem do Barcy również przyjdą.
9
@Kgorecki2500 Nie dzieliłbym skóry na niedźwiedziu. Wojna trwa.
1
@endriuuu2 Modric jednak był legendą już przed spadkiem formy. Luuk na dzień dobry był skreślany przez wielu.
0
@endriuuu2 Spoko, teraz się dużo przerzuciło na Nico. Nic nie daje, trzeba się go pozbyć. No szkoda czytać generalnie. Ter Stegen przez większość sezonu był "ręcznikiem".
4
@Striker Nawet jeśli, to nie ma wątpliwości, że przy wrzutkach jest groźniejszy od Neymara.
3
@CopaAmerica2021 Co Wy macie z tymi pękającymi dupami? Wiem, że to określenie jest w trendach jak "top", "w punkt", "złomowanie", "pan pilkarz", ale serio da się w języku polskim da się to lepiej opisać.
0
@busquets5 Powinien był wpuścić Trenta za Alvesa albo przynajmniej De Ligta. Tyle SO mamy do dyspozycji, a on akurat Lengleta wpuścił.
3
Luuk wyjaśnił wszystkich napinaczy, którzy wyśmiewali tekst Koemana, że De Jong gra lepiej głową od Neymara. Było dziesiątki komentarzy, że Luuk totalnie do niczego się nie nadaje i głową też nie strzela. Ciekawe jak teraz się zapatrują na to co wyprawia Holender. Jego historia bardzo mnie cieszy.
3
@TheNekro94 Zależy dla kogo lepsze. Na pewno nie dla kibica Barcy. Kibic Barcy nie czeka na kontuzje piłkarzy klubu, któremu kibicuje żeby później napisać "a nie mówiłem?".
0
@Michu94 Oby wrócił i nie musiał już wracać długo do gabinetów lekarskich.
2
@NaFazieHitman Zgoda, ale w polityce to chyba wszyscy są obłudnikami i kłamcami. To ich zawód :D
1
@VamosGirl Wymień top3 historie z forma życia przed podpisaniem kontraktu i drastycznym spadkiem w kolejnym sezonie.
2
@Mns21 Różnica jest taka, że Real bez Benzemy jest dwie półki wyżej niż Levante. Skoro udało się pokonać Real na Bernabeu, to i Levante można pokonać prezentując oczywiście swój wysoki poziom.