1

@FCB24 Podejrzewam, że jakby grał tyle co Dembele to by miał lepsze statystyki. Aczkolwiek to moja opinia. Życzę mu powodzenia w Wilkach.

0

@pt9 Yaya Toure - zacny transfer. Potrafił nawet zagrać ze swoją szybkością na stoperze w finale LM przeciwko szybkim zawodnikom z Manchester United.

3

@FCB24 Jak to nie? Jak w jednym meczu miał 2 bramki to i zagrał bardzo fajny mecz to w nagrode siedział na ławce.

2

@Kgorecki2500 Populistyczno-Nacjonalistyczna Liberalno-Demokratyczna Partia Rosji - wtf co to za nazwa xD Sami się przyznają do bycia liberalno-demokratycznymi populisto-nacjonalistami ? xDD

0

@cules100pro I serię 1/8 tez miewali przez wiele sezonów pod rząd. Budowali zespoł i mają efekty. My też mozemy swoje serie zakończyć.

0

@ObiektywnyKibic121 Ja bym chciał zobaczyć Balde, Nico, Coutinho. Tak po pół godzinki żeby przynajmniej zagrali. Ciekaw jestem też... Umtitiego. Sprawdziłbym go, czy z takim rywalem rzeczywiście wygląda dobrze jak on uważa.

0

@robsesh Ja nie mogę się doczekać, aż zaczniemy dobrze grać. Ty chyba tak średnio kibicujesz Barcelonie, skoro tylko czekasz na nieudany mecz, żeby później napisać jacy są słabi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DonFerdinando Troszkę mniej to dziwi, że taki gracz jak Olmo jest głównym celem. Nie wiem co niby ma takiego wybitnego w sobie co miałoby odmienić zespół.

0

@Arkon Zgadzam się, że możliwie zmarnowany. Lewica natomiast do 10 procent w ogóle się nie zbliży więc tym bardziej zmarnowany.

0

Na La rambli powinienen być licznik haseł: "w punkt" i "top". Co chwilę padałby nowy rekord.

1

@JarekS Dokładnie. Moim zdaniem żaden trener z topu nie będzie chciał się taplać w tym bagienku. Niewiele do zyskania, bardzo dużo do stracenia. Warto zobaczyć jak wycieńczeni psychicznie po trenowaniu Barcy byli Lucho, Valverde czy Setien. Obecnie tylko Enrique trenuje.

0

@LeoMessiah Byle wygrali. Obojętne mi kto zagra. W ataku nie ma wyboru za bardzo. Memhis, Coutinho i Demir? Coutinho pewnie z ławki bo po długiej kontuzji.

0

@AmigoBlancos Ciekaw jestem jakie warunki postawi Valencia.

0

@Coutinho007 Czyli tylko jeden nie jest na poziomie Barcy - Luuk. On jest żeby mieć opcje wrzucania na główki bo u nas żaden zawodnik z przodu nie potrafi grać głową. Milik i Moder nie wiem co by mieli robić w Barcelonie.

0

@Coutinho007 Jaki Polak oprócz Lewego (on nie jest nawet do wyjęcia z Bayernu) mógłby tu grać i rzekomo Barca go zlewa? Polska piłka jest na beznadziejnym poziomie. Przypominam, że Holendrów jest 3. To taka wielka kolonia? Dwóch bez odstępnego. W zeszłym sezonie było 4 Francuzów i nikt nie jęczał tak jak na tych Holendrów. De Jong i Memphis to najjaśniejsze postacie w naszej kadrze, nie dlatego że są Holendrami tylko potrafią grać w piłkę.

0

Spotkał się ktoś z jakimś dokumentem lub artykułem dotyczącym diety piłkarzy? Ciekawi mnie taki dzienny jadłospis zawodnika jak Ronaldo. Widziałem takie ogóle treści, że je zdrowo, lubi ryby itp, ale chciałbym taki bardziej szczegółowy opis. Ktoś coś?

1

@kempnou Nie napisałem, że wszystkie trafione tylko większość. Nie ma klubu, który wszystkie transfery miał udane.

6

@JohnnyBarca Dlatego powiedział Lapprcie wprost, że jeśli uważa go za zbyt słabego to po temacie? Wyraził się jasno. To Laporta nie potrafi się zdecydować. Potem Joan opowiada bajki prasie - chyba nikt mu już nie wierzy na słowo. Koeman jest jaki jest, ale gra w otwarte karty. Laporta zupełnie co innego robi za plecami, a co innego mówi prasie.

0

@arekfanBarcy Mam ustawione plus wymienione drążki kierownicze.

0

Kolega niżej pytał o kwestie motoryzacyjne to ja również zapytam. Czy ktoś miał wymienianą przekładnie kierowniczą na nową (nie regenerowaną) i musiała mu się "ułożyć"? Na poprzedniej kierownica chodziła delikatnie, ale na parkingu i czasem też na drodze też mocno trzeszczało, stukało przy ruchach kierownicą. Po wymianie problem stukania zniknął, ale kierownica nie wraca do punktu zero. Wraca, ale nie do końca. Szczególnie na parkingu jest to denerwujące. Będę ją reklamował, bo ma 2 lata gwarancji. Miał ktoś podobnie?

0

@masq No to już gorzej.

2

@masq No cóż, ale z drugiej strony nie można całego środowiska pielęgniarskiego zrównywać do tego z przykładu.

0

@lucca87 No czyli mamy za małe dochody w stosunku do przychodów - czyli nas nie stać ;) Nie mówię o samym wydaniu kasy na transfer na kredyt.

0

@Comfortable_ Oczywiście, ale kontuzji nie przewidzisz jak u nas z Dembele. Nie ma klubu bez wtop transferowych. Z topu najmniej wydaje na transfery chyba Bayern, choć ich stać.

0

@arasz1819 No Mbappe teraz bez odstępnego więc hajs pójdzie na premie i kontrakt, a Haaland za klauzulę. Serio myślisz, że to niemożliwe? Nas nie było stać na zakontraktowanie Leo z na umowie o 50% niżej niż miał ostatnią co świadczy o mizernym stanie finansowym.

0

@german_17 No niby tak, ale takim Lukaku nie pogardził :D

30

Zazdroszczę w pozytywnym tego słowa znaczeniu kibicom Realu, jak ich klub jest zarządzany od lat. Większość transferów trafiona, potrafią sprzedawać niechcianych, nie przedłużają na dłuższy czas umów zawodnikom z określonym wiekiem, nie ma piłkarzy ponad klub jak Ronaldo czy Ramos, dobra sytuacja finansowa - mogą zawalczyć o Mbappe i Haalanda w 1 okienku no i kwestia stadionu. Czas patrzeć w ich kierunku i się uczyć.

0

@Herato Stary Redmi 3s pro. Dopóki się nie rozsypie mi wystarcza. Aczkolwiek mam małe wymagania co do telefonu.

0

@doc Wolałbym Roberto Martineza. Diego pewnie tańszy. Nie wiem czemu zawsze zainteresowanie pada nie na trenerów z topu. Potem zdziwienie, że nie ogarniają na takim poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?