Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G w tej chwili winie Flicka.....
Mecz z interem Cubarsi fauluje Martinexa kartka i czerwo.Tydzien temu czerwo to samo teraz Eric to samo.Cubarsi na ta pozycje jest za wolny i za niski ma 184cm przy np sorlocie 195 Eric nie lepszy .Top speed zcubarsiego to 33km z czym do ludzi.Wchodzi Sorlot dajesz szybkiego wysokiego Araujo.Jest szybki lookman z Kounde dajesz mu szybkiego z zasięgami Araujo od poczatku meczy.Masz w q polowie mecz pozycyjny Araujo idzie na strzaly glowa bo nie ma kto strzelać moze poza kounde .Lewy na lawce.Jesli flick chce grac wysoką obrima musi grac ludzmi biegajacymi 34 czy 35 km a nie takimi co ogladaja plecy i sa czerwone jartki albo remontady.to jest żenada.....i to nie dzieje się od dziś
0
@Vegeta88 tak jak i lewy:) ja mówię o pozycji stopera.Zamiast postawic stopera z krwi i kosci to wstawil 2 defensywnych pomocnikow tak naprawde Erica i Cubarsiego.Ale ja ich nie winie to jest 100% wuna trenera który nie wyciąga wnioskow ktore nasówaja sie od dawna gdzie Cubarsi fauluje Martineza.Ja mówie to nie sa ludzie na tych pozycjach ma półfinaly LM.Czasem nie lubie mieć racji.To nie jest wina zawodnika to Flick nie wyciaga wnioskow z porażek.
0
@Vegeta88 ale co Araujo ja go widzę na stoperze on wszedl gdy bylo po ptakach
0
Przykro to powiedzieć ale jak mozna Araujo trzymac na lawce rezerwowych a niecna stoperze.Czy flick nie wyciaga wnioskow po meczu z Cubarsim.Ta porażka to jest wina Flucka facet komoletnie nie wyciąga wnioskow.....wchidzi Sorlot gra orzecuw Ericowi......żenada.
To nie jest wina Cubarsiego czy aerica.zto po pristu jest wina Flicka......żenada.....
2
Teraz to soboe flick mize Araujo wstawiać trzeba bylo to zrobic od poczatku meczu albo przynajmniej od wejscia Sotlota .Żenada jesli chodzi o kwestie defensywy.....
0
@Vegeta88 no i co i kto jest chujoy?niech dalej trzyma Araujo na lawce i wstawia Erica na faceta 195cm.
Flick nie uczy sie na błędach.W 1 dwu mwczu 2 te same błędy żenada.To nie wina Cubarsiego i Erica to jest wina Flicka.....żenada
0
Gdzie jest Araujo jak wchodzi Sorlot to jest wina Flicka......żenada......
0
Niestety flick sie nie uczy na błędach i niech dalej trzyma na lawce Araujo jak wchodzi Sorlot.......jesli orzegramy ten mecz to orzez Flicka .Cubarsiego i Erica bym nie winił to jest po oristu wina Flicka.
0
Czemu niecma Aeaujo
0
@AlexDark00
Jeśli zobaczył byś program wyborczy pusu i konfedracji to sa to progrsmy skrajnoe różne .Jeśli zovaczyłbyś wapolny program to twz co prawda kwestia negocjacji .Bo moze być w ta czy tą to nie będzie to samo co programy wchodzące w wybory ktorejś z partii .Nie będzie to spowodowane ze ktoś nie chciał coś spelnić.Tylko programy sa z innej bajki.To noe jest oroblem lenistwa czy zlej woli a nie dopasowania.Gdyby one bylo to była by to 1 partia.Ponieważ tak nie jest to nue ma szans aby taki program nałożył sie na program ktorejś z tych partiw 100%.
Natomiast wyborcy przeciwników będa ten mechanizm wykirzysywać i ty to oewnie robisz jeśli nie chodzisz do podstawówki.
0
@AlexDark00 Kurczę różnica pomiedzy programem koalicyjnym a programem pojedyńczej partii atartującej w wyborach to jest wiedza z podstawówki z WO.Powinieneś wiedzieć takie rzeczy.Chyba że się jeszcze uczysz...To wtedy zrozumiałe....
0
@AlexDark00 o masz i co ma jak węgier więksxość konstytucyjna i rzadzi sam? Czy może ma 4 koalicjantów gdzie jażdy ma sŵój orogram i chcę go realiować i sa to koakicjanci z leqwj i prawej strony ktorzy mają prawo aby realizowac też swoje postulaty.I jeśli nikt nie zdobył potrzebnej więjsziąci sam a ko byla druga.To w takiej sytuacji aby nje robić ponownych wyborów.Bo wybory nie wylonily partii ktora samodzielnie moglaby rządzić.To nie zostalo rozstrzygnięte.Procedura jest taka ze partie się dogadują i ze swoich programów twirza wspólny program.Żadna z tych parti nie realizuje w 100% swojego programu tylko jakąś część.Nue ma możliwiści aby realizować w 100% swój progeam.jeśli spojrzysz na część konsrwatywna i część kewicową to tam zostalo zapisane że częś rzeczy dopiero jest do negocjacji.Bo dochodzą fundamentalne przekonania i w takiej sytuacji mie ma szansy aby je zrealizować.
To jest normalne że program koalicyjny nie ma szans generalnie być w 100% zbieżny z programem której kolwiek parti.To jest zwyczajnie noe możliwe.
To jest możliwe tylko wtedy kiedy jakaś 1 partia zdobędzie tak duża wieksziść że będzie mogła realizować sama program i odrzucić veto apbo miec orezydenta co nie bylo wiadome.
Normalne jest ze program koalicyjny rozni się od programu poszczególnych parti z tej koalicji.Nie jest to ich wina.
Poza tym jeśli jakaś partia nie zdobywa większości potrzebnej do samodzielnego rządzenia to co to oznacza.Że ludzie niedali zielonego swiatla aby partia tealizowała ten program.Na co ludzie dali zielone swiatło aby 4 oartie się dogadaly i stworzyły wspólny program.A ponieważ każdy ma swój program swoich wyborców swoje oczekiwania to każdy chcę zrealizować chodzby czesc orogramu .To jest ok.
0
@AlexDark00 a nie miałeś kryzysu surowciwego od czasu naoaści Rosji na ukrainę gdzie trzeba było zrezygnować z głównego distawcy.A opec+ suę bawił cenami i bawi dalej.Obecnie Arabia Saudyjska proponuje surowce gdzie usa i Azja maja tańsze ceny od Europy.
Obecny model kupiwania surowców się skonczyl i trzeba iść w co innego
Atom
Oze
Zielony wodór - płn Afryka
Czy sztuczne słońce co Europa robi bo zawsze kupując surowiec od kogoś jestes droższy o marze.Cieżko ja płacić sztucznemu słońcu atmowi czy oze.
Poza tym szukania i innych dostawców i nie chodzi tylko o surowce...stad umiwy z Australia , tajlandią , indiami , ameryką płdn czy noektorymi krajami Afrykańskimi.Mówiąc oglednie to cala Europa dywesyfikuje się
Wojskowo
Surowcowo
Gospodarczo
Od
Opec+
Usa
Chin
Bluskiego wschd
1
@AlexDark00 w dobie wojny posiadanie nowoczesnej broni i zniany w energetyce kiedy masz zablokowaną cisnine ormuz również.....
4
@Safrani no nie moga się pogodziz z klęską.Co im zostało....Klasy nie kupisz...sloma z butow wyłazi
0
@tbas Cubarci i inigo byli tragiczni w obronie na koniec sezonu tracili 44 bramki.Xa xaviego sklad ter stegen kounde Araujo Andreas Balde czyli ludzue ktorzy sa w klubie stracili 20 bramek.Średna na koniec roku miedzy 2010 a 2023 to 27 bramek obecnie Barca idzue na 37- 38 bramek.Zmniejsxyli bo jest nowy bramkarz.Dalej to jest slabo i ponizej sredniej na konoec roku.Beznadziejna gre w defensywie przykrywal atak remontadami i Bayer na spalone.Powód slabej gry w obronie.Martinez i Cubarsi za niscy i za wolni.Zagrasz im za plecy to sam na sam.Andreas czy Araujo mogli by dogonic tamci nie.i to jest sedno sprawy
0
@JanuszKorwinMikke
Obecnie Araujo na tyle jest dobry że Flick rozważa go na pozycji prawego obrońcy.
Czyli bedzie zatrzumywal slrzydlowych.Araujo bike na glowe Cubarsiego warunkami defensywnymi.Siła zasięgiegami i szybkością.Dla tego za xaviego przez cały sezon nie przegrał pojrdynku.Potem stracił formę przez kontuzje obecnie wraca do formy.Z dużo lepszym rozegraniem pilki do przodu co mu zarzucano.
0
@Karol145
Jest mały problem w Chinach niecmozesz kupić ziemi .Ją mizesz dzierzawić na 70 lat.Postawic dom co kolwiek ale to nigdy tsk naprawdę nie jest twoje a panstwa .To jest komuna.
kluczowe zasady chińskiego prawa mieszkaniowego:
Państwowa własność ziemi: W Chinach (w miastach) ziemia należy do państwa. Prywatne osoby lub firmy nie mogą posiadać ziemi na własność, a jedynie kupują "prawo użytkowania gruntu" (land use rights).
70 lat na cele mieszkalne: Standardowa dzierżawa dla nieruchomości mieszkalnych wynosi 70 lat.
40-50 lat dla komercyjnych: Nieruchomości komercyjne lub przemysłowe to zazwyczaj 40 lub 50 lat.
Co po 70 latach? Prawo przewiduje możliwość automatycznego odnowienia dzierżawy, ale niejasne pozostają szczegóły dotyczące kosztów takiego przedłużenia.
Własność budynków: Właściciel ma prawo własności do "budynku" (mieszkania), ale nie do ziemi, na której on stoi.
W praktyce oznacza to, że kupując mieszkanie, kupujesz je na 70 lat. Ponieważ ten system zaczął działać na dużą skalę w latach 90., temat wygasania umów staje się aktualny dopiero teraz (ok. 2030 r.).
0
@mientusek1407 Real musi odnowic sklat po latach zkrossa Ronaldo czy zmodrica i Benzemy.
Na dziś na miare ich klubu to
Bramkarz
Mbappe
Vini jak zajmuje się piłką
Valverde
Może Arda
Reszta to raczej nie na ten klub na dziś.
My od czasów ery Messiego przerobiliśmy wielu zawodników od takich Denisów Suarezów.
A i tak brakuje stopera i noe wiem czy nie 2.bo Cubarsi to noe jrst zawodnik na Barce ale moze Araujo wroci na tą pozycje bo wraca do formy.To nie jest tak ze na kupuje sie mlodych zdolnych i przelózy się to na wielki klub.
0
Iran zakpił z Donalda.Robiąc z niego Jarra.
A Donald powinien założyć duet z Arnoldem , chodz nie wiem ,czy były gubernator Kaliforni to odpowiedni poziom, bo wokalnie to ten ssm poziom.To by jechało:)
https://wiadomosci.wp.pl/trump-gwiazda-lat-80-takie-wideo-pokazala-iranska-ambasada-7275120619731296a
1
@macio_944 myśke ze hak byla by tsm ropa to Donald trump by przejoł kościół katolicki.Nic tylko czejać jak w Watykienie zacznie robić odwierty.Aby czegoś nie orzeoczyć;)
0
@BulaKG to nieprawda, ze nie daje nic w ofensywie Araujo zaczynał jako napastnik dlatego strzela bramki.Natomiast kounde pptrafił dośroskować.Araujo w meczu z Espagnoolem też dobrze dośrodkował.Araujo bardzo poprawił podabania pod presingiem oraz do przodu.Wydaje mi się że kounde lepiej pracuje z yamalem.Ale pod bramką to chyba Araujo.Chodź glowa kounde też dobrze gra.Ale ja bym wolał Araujo na stoperze z uwagii na pilki za plecy.
1
@Lanosss kounde jest w teorii szybkyi ale w meczach czaaem wydaje mi się wolny.Dziwna sprawa
0
@Wierzbba21 Araujo. Anastopera tylko on może ogarnąć burdel jam zagra ktoś za obronę.Może jeszzcze zdobyć glowa bramkę
Chodź Eric też to potrafi.Ale Atletico bazuje na zagraniu za linię obrony.A to potrafi robić Andreas i zaraujo w tej ekipie na pozycji stopera.Chyba ze zakladamy strzelenie 3- 4 bramek Atletico co bez Raphini jest nie możliwe.Reazta jest spoko.
0
@MessiForeverTheBest nikt nie broni Pani Ewie przenoeść się na Bialoruś czy do Eosji jak jej zachód zbrzydł.Czemu ona się tak strasznie męczy.Prawie uwierzyłrm i zrobilo mi sie jej żal bo widzę że Cierpi;)
2
@PatrychoO wiesz miło jest patrzeć jak naród Wegierski krzyczał " ruskie do domu" i jak cieszą sie z obalenia reżimu Orbana.Czekaj ake czy ten twój ulubienuec prezydent nie pojechał wspierac ruskiego Orbana;)
0
Mówienie o tym że Cubarsi jest jakimś genialnym mózgiem to nie porozumienie....A Araujo to nie ogar to proponuje się przyjrzeć jak bardzo Araujo poprawił rozegranie.Facet moze grac na stoprze w ataku i w obronie.
Od długie czasu podania Cubarsiego są normalbe do najblizszego i tyle.Araujo zaczoł grać mocno do przodu.Zagrał w pole karne bardzo dobra górma piłke prawie z tego bramka była.Jeśli ktoś ma ogarnąć to co sie dzieje za obroną to Araujo.qa z rizegraniem sibie bez problemu poradził.aewidentni3 wraca do formy.
3
@norbi77 kurczę, niech zbyszek sie nie martwi 60% Polakow chcę powrotu Zbyszka do kraju;)niech te Węgry go nam oddadzą.On tu będzie miał bardzo dobrą ochronę.Będzie miał 4 ściany będzie mógł chodzić na spacery.Dobre dla zdrowia .Będą go pilnować aby nic mu nie było.Chłopaki się nim zajmą sam nie będzie;)
Bo tu 24% osób jest przeciwne powrotowi Zbyszka.Trzeba go pilnować tak;)
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-zapytali-polakow-o-przyszlosc-zbigniewa-ziobry-wiekszosc-jed,nId,23327010
1
@Marusek kaczyński ma 2 w jednym .Dla jednych to diabeł dla drugich to Bóg;)
1
@Marusek jakieś" Harakiri" chyba;)