Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
A kto to jest otoczenie Messiego żona , synoeie i pies.Czy chodzi o Suareza Busiego i Albe.
0
Wolny ten Cubarci....
0
@Kozinho. Dokładnie tak reaguję jakby mialo dojść do powtorki tych nieszczęsnych rządów pis.A teraz premierem ma być koleś od villi plus;)
0
@Kozinho. Pis rzadził od 20q5r odpowiada za panstwo .Mial pelnią wladze .szefa nbp ktory odpowiada za pieniadz , rzad i prezydenta.
Dodam ze inflacja bazowa to 11% czyli po odliczeniu zewnetrznych wplywow czyli to za co odppwiada rząd.
Średnia inflacja calkowota w ue była 1 cyfrowa.
Fakty
0
@Chimera nie mam pojęcia nie watpliwie mliśmy przez pis 18% inflacji a w zasadzie 25%, bo były dopłaty do energii.Ale tak naprawdę nie wiem.Fundusz obywatelski jest po to aby ludzie mieli możlowość kreowania wlasnego otoczenia .Zawaze istnieje ryzyko że coś będzie gorsze albo nie sppdoba się komuś.Jak ze wszystkim.....gusta i guściki....
0
@KamilS689 dlqtego sie zeżra a nie będą rządzić.Premierem jest ten co ugra jego ugrupowabie najwięcej.
0
@partymaker no co że pójdą Ville dla kumpli;)
0
@PatrychoO ale to jest projekt obywatelski, to ludzie decydują.Wygrywa ten co zdobywa najwięcej głosów.Tak samo jak koedyś ludzie zaglosowali za toaletą w parku Skaryszewskkego.A czemu bylo drogo bo trzeba było zrobić kanalizacje.
1
Moze to dka niego lepiej
1
@ShawnC na tym polega jego fenomen .Tak balansuje wcale noe najwyższych prędkościach jak chpdźby Balde który robi to szybkości ale ma mniejszą kontrolę piłki.A de jong w zasadzie nie traci piłli.Jeśli nie masz komu podać to umiejętność przetrzynania piłki jest wyjątkowa.
1
@ShawnC ale jednak
0
@sokot ale pis nie chciał kasy z kpo oni mogli dostać zaliczkę z kpo bez kwestii praworzadnośći.Noestety ci amatorzy zwyczajnie noe zlozyli dokumentow i zaliczka bez powrotnie przepadla.
0
@sokot chlopie w czym problem.Nawet jak pis przejmoe wladzę to czy jest możlowe aby pis ukradł te pieniadze? Zagrożenie dka polski jest wtefy kiedy wladza chcę ukraść te pienoadze.Tak jak się to stalo funduszem który zdefraudowal ziobro z Ronanowskim na co są nagrania.
Czy pplityka pis gdzie wyborczo glapiński dostosowywał podniszenie badź obniżanie stup % do czasu wyborów.Oczywiscie były iinne nadużycia w orlenie ktore stwierdził chodźby nik.
:agrożenorm nie jest ue a zagrożenoem jest pis który łamał konstytucje ponad 10 krotnoe bez wiekszosci konstytucyjnej.
A w tej chwili to co robia to zdrada stanu bo chodzi o to abt do polskich przedsiebiorstw nie trafila kasa.Bo zblizają się do wyborów.Jesli ktos jest zagrozenoem to pis gdzie komisja moze odebrać srodki np spojnosci na drogi.
2
Feankie ostatnio poprawil rozegranie do przodu.Ma coś unikatowego pptrafi sam wyjść z ppd każdego w zasadzie oresingu .Kiedy zespół jedt bez formy jest to bez cenne.
0
@Kozinho. Jesli ustawe podpusze nawrocki walec rusza
0
@Bykunn tylko o ile pamiętam zredukowano liczbę glowic to moei sztuczns inteligencja
0
@Kozinho. Wsystko jest przygotowane podszeba podpisu nawrockiego.
0
@Bykunn w ktoryśm programów na temat bronia atomowej koedys mówili.
Zdolność niszczenia: Nawet ułamek tej broni (poniżej 1%) użyty w pełnoskalowym konflikcie mógłby wywołać tzw. zimę nuklearną, co skutkowałoby globalnym głodem i śmiercią miliardów ludzi.
0
@tbas tsunsmi powstaje po trzesienou ziemi wpierw pójdzie faka a trzesienia ziemi i destabilizacja na pewno wystąpi
0
@gumaz ruskie i usa maja broni atomowej aby 6x znuszczyć śwuat....z wyspami problem jest taki że zaleje je tsunami....
1
@Kozinho. Chlopie pis zapozyczył za 400 mld na 6- 7.(Tu masz 40 mld na 3%)sorzętu czołgi armato chaubice.
Teraz pis blokuje produkcje amunicji do tych sprzętów co sie zapożyczył.Już kupił z korei samoloty bez amunicji teraz robi to samo.
Roczna produkcja amunicji starcza na kilka dni.....Zbudowanie fabryk od 2- 4 lat na co mamy czekać?
Dziś amerykanie prosza ukraine o pomoc w sorawie shachidów czyli nie ma co kupować w tej materii od Ameryki.Musimy postawić na program San a rzad za migi wslolpracuje tutaj z ukrainą.Produkcja 2 lata nie mamy na to czasu.A wiadomo co ruskie robia ze zdobytymi miastami jakie sa t9 zniszczenia i straty.
Dalej nbp chce 0 i spłacać z zyskow tylko ostatnie lata nbp to są straty.Z czego chcą to splacać;)
My nie mamy czasu na polityczne gierki bo za 2 pata są wybory......
0
@tbas nie wiadomo czy grqlby endrick dobrze w Realu jesli ekipa gra źle to moze to wplynąć na zawodnika
0
@dasouzar11 no nie do końca że zabiera bo powstalo sporo parkingow podziemnych pod budynkami.
Parking pod placem Powstańców Warszawy
W Warszawie przybywa znacznie więcej miejsc parkingowych pod budynkami (prywatnych) niż w formie ogólnodostępnych parkingów miejskich. Każda nowa inwestycja mieszkaniowa czy biurowa w stolicy wiąże się z budową od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy miejsc w garażach podziemnych.
Jednocześnoe w Warszawie rozwinięto siec dróg rowerowychb przez ludzie przemieszaja sie rowerami hulajnogami.
Także zwieksza się sieć tramwajów..Ten transport rozklada się na rózne rzeczy.To też powoduje że Warszqwa hest bardziej przyjazna ludziom.
0
@dasouzar11 moeszkam w wawie jestem bardzo z niego zadowolony.Bardzo zmienila się Wawa na korzyść przez lata.
0
@Rifek też prawda i noewiadomo kiedy by to bylo mozliwe a to pptrzebne jest na już....
0
@Roobo ciekawe i pytanie czy stac jest na splacanie pozyczek koreanskich ,usa a mamy jeszxze dlugi funduszu covidowy , mamy budowac energetyke , lotnisko elektrownie atomowe itp.....czy noe skończy się to wszystko regułą wydatkową......trzebs poznać szczegóły.Miec czołgi i armato chalubice bez amunicji i splacac za dlugi to glupota jakich malo....
1
@PatrychoO nie wiadomo czy to prawda .I lepiej aby klub mu zastrzykow nie dawał.Nie ma takoej potrzeby.Niech się kuruję a w między czaaie skorzysta na tym Bernal.Jest tez Casado.Tez niech pogra.Za chwilę wraca Gavi.
0
Niestety rachunek jest prosty
1 mecz 4 stracone bramki
2 mecz pptrzebna remontada - nieudana
Efekt strata pucharu.Obrona nie jest na miarę środka i ataku.
0
@gaucho104 miał fart bo Sorlot był zwyczajnie w slabej formie.Ale nie chcialbym aby to on go dalej pilnował.Za duża dysproporcja.Wolalbym aby byl napastni na swoim miejscu a jego krył Araujo.Sorlot w formie zrobi z niego miazgę.
0
@Vegeta88 z tego co wie to imigrantow od putina scuagal pisZ tego powodu zostały postawione zarzuty w misterstwue soraw zagranicznych pisu.Ale nie bezpueczne nylo brac informatykow z miskwy i putina.O ile pamiętam nikt moze tu braunowcy mieli nic przeciwkp ale żadna z parti nie popierala nord strwamu.Tusk był przeciw i tez tusk nie wydal ukrainca ktpry rozwalił ukraincom niemcom.Podobnie jak ostatnio Polska wybrala nie niemoeckie ubooty a szwedzkie lodzie podwodne.
Niestety jest na pptrzebny.
Pisiwcy zadluzyli nas na 400 mld w usa i korei i to równiez trzeba spłacić.Kupoeanie armatochalubic prosukowanie krabów i kupowanoe koreańskich i amerykanskich czolgow bez amunicji to wywalanie kasy w bloto.A tylko wlasna produkcja gwarantuje ci ze bedziesz miał distawy.Jeśli kraj nedzuecbez amunicji to moze sie okazac ze twoja córka nie będzie mieć kraju bo go durniu nievobronisz.A trump moze przyjdzie moze nie moze wystrzela arsenal w ukrainie i w iranie nie wiwsz.Mize chiny napadną na tajwan i wykorzystaja sytuacje ze stany uczestnicza w 2 wojnach......Dlatego Europa musi prosukowac amunicje.
Ale pis na zadluzyl na 400 mld na 6%
My mowimy 40 mld na 3%
Przypominam ze te 400mld mamy splacać
Chcemy budowac elektrownie atomowe porty kontenerowe szybkoą kolej .Mamy do zbudowania sporo km dróg i nowe lotnisko.Chcialem zauważyć.że moje pokolenie distalo i zadluzone oanstwo i ruinę.To pokolenie zbudowalo podstawy nowoczesnego pamstwa i ta budowa trwa.Dzieci dostana nowoczesna infeastruktite i panstwo Myśmy byli w gorszej sutuacji niż one.Te dzieciaki bedą korzystac z tej infrastruktury nie musza jej budować.Ale tez bedą musialy się do czegoś dolożyć.My nie skorzystamy kompletnie z niczego co one zrobią.To my im dajemy i zostawiamy kraj lepszy niz sami go dostaliśmy.Przypomnę tylko ze w momencie wejscia do ue polska miala 700km.dróg obecnie ma ponad 5 tys a bedzie wiecej.....Nie beda musieli tego budowac chodz utrzymywac tak.Jeśli chcesz miec bron bez anunicji i zadlyzac kraj na 400 mld jaj zrobil pis ktory kupil z korei samoloty vez amunicji i tak mają to gratuluje inteligencji.Jesli dzieci chca miec swoj kraj musza miedź w tych czasach amunicje i jest to racja stanu.Bo moga nie mieć wlasnego państwa albo to co zbudowaliśmy po komunie zosranie zniszczone co ruskie świetnie potrafią.
Jeśli córka chce miec swój nie zniszczony kraj musi byc bronń i amunicja prosukowana w naszym kraju.aby byc tez niezależnym.....Jest to racja stanu..
.