Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi coś w tym jest że przeciwnicy nie mają jak i zbudowali takoego potworka Rudgiera....A ktoś mu powinoen zrobić wjazd posiedzialby troche w domu to by się przemyślał a tak zbudowano bandytę.....
0
@Antimadridista_WR ja bym nie przesadzał bo robi się z tego mit.Araujo zaczoł grać prostą pilkę na minimalnym ryzyku.Nie jest to w tej chwili problem.
0
@Who_you_mam bo teraz się zmienilo to nie podający odpowiada za podanie tylko pilkarz ktory nie wie gdzie piłka poleci;)
0
@gaucho104 ja wolę Maldinieho od Cubarsiego.Cubarci jest miękki i wolny i niski nic ten czlowiek nie daje......
0
@ACRAB95 trochę nie tak Barca od 2015r robi rewolucje kadrową i na wszystkich pozycjach bylo wielu zawodników zanim znapeziono tych zawodników co trzeba a i tak kilka pozycji budzi wątpliwość jak Cubarci czy napastnik.Bo Robert pewnie odejdzie.
Transfery byly Trafione
Rooney+
Bramkarz - potężne wzmocnienie
Rushford- ciągnoł zespół koedy kontuzje miał Raphinia też na plus.
2
Tzn vini ma papiery na grę na miarę Realu ale glowa powoduje ze jest apbo bardzo dobry apbo fatalny.Sumarycznie wychodzi ze toksyczny
0
@Dynak kupili kupę mlodyvh zawodnikow i wpierw zrobili z nich gwiazdy a oni nic nie osiągnęli i nie maja motywacji bo kasa się zgadza.To reż nie są zawodnicy na miarę srarego Ronaldo , Roberta Carolosa, figo, Beckhama, ktory miał swietne rożne i rzuty wolne,makelele cich ale niezwykle pożyteczny.Zidan.
Jedyni na miarę Realu czysto piłkarsko to bramkarz, Vini- czysto pilkarsko bo glowa nie dowozi i Mbappe.Reszta to dobrzy gracze na miarę Atletico Madryt.Nie są to ludzie na taki klub jak Real.
0
@Laminedependencia jemu to uchodzi to bezkarnoe nie od dziś.Po takim wejściu powinien być kozak który zrobi z nim porzasek on robi co chcę.....
0
@Kgorecki2500 nie wyjołem w pańatwie wyznaniowym uzywaja zwyczajnie w inny sposób jest upieorzenie niż w panatwie relugijnym.W obu przypadkach przywodcy sa bqrdzo bogaci i ten przywodca religijny wil sobie juz gniazdko w Rosji.
A co do brauna i konfederacji ważne jest bo ludzie ktorzy na nich glosuja czwesto bo nie zawsze nie maja doswiadczenia z zycia w państwie totalitarnym zorganizoeanych przez Rosjan.Oraz w czesci wychochowanym przez fake newsy social media.Nastąpił obnizenie rangi fachowcow a zaczeto poważać przykladowego zenka youtubera;).Wręcz gwiazdami w mediach spolecznosciowych jest patologia.W sumie nie mam sie co dziwić ze pro rosyjskie partie maja rozglos pomimo ze Rosja robi to co zwykle czyli napada na sąsiada...
A potem dochodzi do sytuacji gdzie gadam z czlowiekiem broniący reżim iranu....
0
@Kgorecki2500 i jeszcze jedno w panstwie islamskim nie było tylko jednej
Organizacji terorystycznej.Byla Alkide al nusra.......i dkaczego o tum mówię.apanstwo islamskie jak dorwalo sie do kasy zwyczajnie przekupywali bojownika z innej grupy bo utrzymywal rodzinę.Noe chodzilo o religię czy wiarę.Ocxywiście były osoby z pasem oglupiane tym że tu nie ma szczęścia a jest po smierci i na tym się wydzali i robili sobie dobrze a państwo islamskie opiekowalo sie rodziną dawali im kasę.Ktora mieli z ropy.....Nie zawsze w tym wszystkim jest wiara....Czasem jedt jasa i bieda.Oni nie mieli czesto rozywki.Produkowali dzieci i oddawali za kasę fo grup terostycznych.Z tego ridziny żyły.....Komuna dzialala inaczej tez oglupiala a religia byla czymś pozytywnym.Dziś pracuje dla parti.....jest uwiazana finansowo politycznie....
0
@Kgorecki2500 co ty pie.......widzialem naszą komune czechoslowacje węgry DDR i wszedzie podobne oroblemy i gówno.....wiem jak oglupua reżim.Wstyd mi jest ze po tych doswuadczeniach mam doczynienia z oartiami pro Risyjskimi jak korona Brauna.....czy konfederacja.Do glowy mi nie przyszło ze z tą ruską cholerą będzie trzeba walczyć.Spokoju nie ma.Pozbykismy się ich wojsja ale oni chcą wplywy odzykać.Młodzi tych czasów nie znają.Kupuja te bzdury.Ale ci co znają komune i nie byli po tamtej stronie nie kupią tego.Ałabe i trochę wstyd....A pis też jest nie lepszy....
4
Ppdziękować Getafe nie lubię ich ale bywqją pożyteczni:)
0
@Kgorecki2500 no nie akurat mieszkałem w reżimie.Widzialem sąsiednie reżimu.Widziakem reżimy Azjatyckie.A jeśli chodzi o kraje arabskie
To byłem w tunezji maroko, egipcie Jordani, Dubaju.Za to mój ojciec byl ewakulowany z iraku za 1 wojny Sadama z Buchem i pracowal tez w Syrii.Doskonale wiem jak to funkcjonuje i to że wiem że w czasach Busha byl debiut tomahowkow oraz Patriotow które opracował Polak.Norman Szwarzkopf był generałem armi amerykańskiej.Poza tym zgubiłem paszport w egipcie i poznałem jak funcjonuja slużby i urzędy i w hurghadzie i kairze.Generalnie od 20 lat jestem czynnym nurkiem.Swuat egiotu arabow znam dobrze.
Polecam książki z tej serii Wojna Busha 100 dni po zamach.
Polecam książkę oanstwo islamskie
Benjamina Halla
Tlumaczy on geneza problemu bliskiego wschd.
A polega na tym ze sa 2 duże panstwa które sraraja sie promowac swoja wersje religii.
Chodzi o Iran i Arabie Saudyjskue.2 panstwa główne wokól ktorych gromadza sie mniejsze panstwa są takie ktore sa neutralne.
Mozesz się dowiedzieć co to jest np dzizja.
Dowiedzialbyś się z tej książki ze wladza w arabi Saudyjskiej jest normalna a ludzie nie.
W przyoadku Iranu wladza jest nienormalna a kudzie przyjażni.
Książka byla napisana w czasach panstwa islamskiego.Opinia o nowym wladcy arabi Saudyjskiej jest taka że jest podejrzewany o zamach na sziennikarza w turcji.Byl to czaa kiedy Erdogan zrobił krok w tyl od demokracji.Natomiast Arabia Saudyjska mocno otwirzyla się na swiat i ppwstalo woeke projektow .Jak miasto linia czy budowa najwyższego budynku swiata.Burjh Khalifa jest fajny ale nie ma tam kanalizacji .Dziesuiatko gówniarek musi to wywizić;)
Z perspektywy ludzi w iranie to są to normalni ale zastraszeni ludzue i trzeba usónąć reżim i slużby wywiafiwcze.
Jeśki chodzi swiar arabski mialem z nim doczynienia....i to od czasow 1 wojny Busha.....
0
@Kgorecki2500
To jest kraj rzqdziny strachwm czwsc ma dosyc i wychidzi a czesc się boi i wychidzi popierac zamordyste.Sa ci którzy maja z tego profity.Strata wkadzy miże iznaczac zemstę i ekzekucje.Tu milości nie ma;)
0
@Kgorecki2500 chyba cię pogieło widzę ze kompletnoe nie czujesz co potrafi reżim zrobić czlowiekiem .Cześć ludzi sie boi i wychidzi protestuje za a czesc protestuje przeciw..Jesli wiesz jak amerykanie rizorawili sie z irakiem w pustynnej burzy to tydzueń strzelali opanowqli niebo potem poszly już normalne bombowce.Wierw uzyli tomahowkow i 117A ktore rozpieprzyly i b2 ktore rozpieprzyły obronę.Potem nastąpiły juz ataki calej reszty.Na ren moment to nie ryszyla cala armada.....na didatek iran juz wczesniej był napoczęty.....
P.s przywosca religijny;) zamordysta.....;)
0
@Kgorecki2500 niezapominajmy ze w iranie sa slużby i amerykanskoe i izraelskie.A izraelskie to są jedne z najlepszych slużb na swiecie
0
@Kgorecki2500 to nie przywodca religijny a zamordysta.Usa powinno tam starlinki wyskać bo internet jest zablokowany i tu widze błąd.2 dni wijny ti za szybko.Musza ich troche rozpiepszyć
Maja tam bardzo duze tajne slużby i trzeba to maksymalnie rozpieprzyc i wtedy przejść do wyjscia na ulice.Dobrze powiedzuał iranczyk w Polsce to nie jest jeszcze moment na wyjście....i ja sie z tym zgadzam.
0
@Kgorecki2500 ameryka to nie Rosja;) i nie planów zabrania terenów.A tam ludzie nie przepadają za reżimem.To 2 kompletnie inne sytuacje.Amerykanie potrafili zabić szefa od 1 uderzenia.Ruskie bujają się z zabiciem 4 lata;)
Ruskie mają inne cele inny poziom techniki.I ruskoe mają przeciw siebie ludzivz ukrainy.Ameryka nie bo chcą aby wzieli wolność we wlasne ręce.
0
@barcelonaLM może to presja na reżim aby zrezygnowali.Ścuagnìęcie wojsk lądowych to 1 miesiąc
0
@Arcybiskup a nasi bracia Amerykanie to nie przez przypadek dami się nie odsuneli od Europy.Jakby nie patrzeć to Europa musi się zbroić na potęngę przez
1.Putina
2.Trumpa
3 .Chiny
Niech Amerykanie nie płączą że Europa się zbroi i cycę być niezależna jeśli niestabilny yrump nie gwarantuje niczego.Bo można go kupić.....
0
@Cochise nie przerzucono takiego sprzętu.Tobtrwa z 1 miesiąc.Operacja trwa 2 tyg....Nie zrobią tego.Chcą aby ludzie wyszli na ulice.No i nikt o tym nie mówi ale pracowali nad projektem rakiet dalekiego zasięgu.Te rakiety mialyby lecieć nad Rumunią gdzie 1 baza Amerykańsja taka jak w Radzionkowie.Ktora do tego została zbudowana aby niszczyć irańskie rakięty.Sęk w tym że kiedy Iran atakował Izrael po drodzę masę rakiet zwyczajnie spadło.Nie chciałbym aby jakiś irański szrot zaczoł soadać w Europie.To że niszczą im ten potencjał to bardzo dobrze.
1
@Cochise tak może być jak mówisz.Chodź reżim jest bardzo aktywny w polityce zagranicznej sponsoruje i daje broń grupom terorystycznym.Daje Jemenowi rakiety aby strzelał do atatków na morzu czerwonym.Dali technologie dronów ruskim i wysyłają rakiety.Nie jest to państwo które siedzi spokojnie i nic złego nie robi.Wcześniej czy później mogli doprowadzić do czegoś bardzo złego co mogło by otworzyć puszkę Pandory.Amerykanie wybrali moment w którym wczwśniej oslabili Iran.Może to był dobry moment na taki atak.No i ani Chiny ani ruskie nic noe robią....
0
@ToWinaSedziego
To jaki w tym inters ma trump ktory chcę pokojowego nobla.Mówi zbombardujcie szkołę dziewcząt;)
A czy dla przetrwania reżimu i mobilizacji jihadu.Poza tym kobiety mają nizszy status iż faceci.A wiadomo jak moesiac wczesnoej na ulicach mordowali.Jaki mieli by interes ameeykanie niszczyć szkołę dka dziewczynek? Na dodatek chcą aby ludzie wyszli na ulicę.Co im dałoby znuszczenie szkoły dla dziewczynek?
0
@Kgorecki2500 ty wolisz wieżyć reżimowi który miał w tym interes aby zmotywować swoich ludzi.Amerykanie nie mają w tym interesu zwlaazcza że trump chcę nobla.Po co mu to?Noe widzę w tym interesu Amerykanów a jest ewidentny interes reżimu.
0
@Kgorecki2500
Nie wiadomo a skąd wiadomo czy reżim nie wystrzelił shachida rakoetę, czy nie podlożył bomby, .....a może to systemy zaklucające zaklucily lot na orawdziwy cel.A może pomylili sie przy wpisywanou namiarow itp.....niewiadomo.Na dzis to reżim strzela po hotelach.Tam raczej nie ma baz amerykańskich a są turyści.
0
@Kazragore wiadomo ze portal w polityce jest portalem prawicowym i kaczynskuemu nie pasuje aby to tusk zbroil armie.za nie przeszkadzalo brać kredyty od koreanczykow czy w usa na duzo wiekszy% niz jest safe.
Co do oplacalności mu nie mamy AAA jak Szwecja czy niemcy.A nie wszystkie kraje sa krajami frontowymi.Nasze polożenie jest inne.Mamy sytuacje wojenną wiedz nie dziwię sie że jest nacisk ma czas realizacjo bo jesteśmy spóźnieni.To tez wynika z czysto motywacyjnych.Podawanie celu i czasu na realizacje jest rzeczą absplutnie normalną nie bierzesz kasy i nie wiadomo kiedy to teakizujesz najlepiej nigdy.W ue wszystkue ceke są tak organizowanw bo budzet jest 5 letni.Wpierw skladasz projekt akceptacja czas realizcji dopiero po skonczenou ue placi albo po poszczególnych etapach .Chodzi o to ze panstwo ma zapierdalać aby zrobić projekt.Aby nie zdefraudowalo kasę.
A panstwo potrafi defraudować kasę jak w przypadku funduszu sprawiedliwości gdzie jasa poszla niezgodnie z celem przeznaczeniem a na wyborcze prezenty solidarnej polski.
Przed takimi rzeczami chroni się ue.
To sie nie podoba kaczyńskiemu.
Natoniast my potrzebujemy i fabryki z amunicja nie za 2- 4 lata a na juz....bo my przy użyciu rocznej produkcjo ktorą mamy mozemy prowadzić wojnę na skalę ukrainy kilka dni.To samo w kwesti systemow anty dronowych.No chyba ze dalej jakiś jasiu ma znajdować po lasach rakiety a rząd polski o tym nie wie.Minimu 2 lata noe będzue ani systemu antydronowego ani amunicji.My dyskutujemy o drobiazgach gdzie masz kwestie bezpueczęnstwa kraju.Gdzie wróg moze hak szarańcza zniszczyć ci panstwo bo wiadomo co robią z miastami ruskie.A ty dyslutujesz o drobnych.Poza tym pis na w korei w usa takzw w funduszu covidowym ppzadluzal tak ze trzeba to rozlizyc na lata a noe w jednym czasie.qzrobic biznes i handlowac tą bronią bo tak jest inwestycje w san mozna to sprzedawać w kraby cxy borsuki.....
0
@Kgorecki2500 ja nie jest za Trumpem.Jestem za tum aby odpowiadał za przestępstwa przed którymi uciekł w prezydenturę.Nie powinien być na tym stanowisku.To samo jest z Nawrockim ktory nie rozliczył się z przeszlości.
Jeśli chodzi o reżim iranski to bardzo dobrze że ktoś wzioł się zniszczenia ich.
To jest bardzo dobre....irańczycy jak próbowali
Szacunki mordu jakoe reżim dokonał na prostestujących są ogromne.W tym wyoadku popieram Amerykanów.
Dla jasności nie jestem zwolennikiem naraniachu.To skrajna prawica.Tylko ze rezim iranski jest faralny i to zwykli mordercy
0
@Karol145 tu nie ma wejścia wojsk londiwych i nikt tu nie ma celu w posraci ekterminacji cywilnych ludzi.A cel zniszczenia reżimu i zasoby wojskowe o nuklearne iranu.Oraz oslabienie sojuszu Chin, Rosji Bialorusi, iranu jemenu Kuby , wenezueli korei płn niektorych oanst qfryki oraz przejęcie złóż iranu bo stamtąd kupowaly Chiny.Wsrawienoe rządu ktory będzie współpraciwał z usa.To są cele Usa a nie mordowanue cywili.Wiadomo też że reżimy stosuja ludność cywilna jakk tarcze i tak robił hamas.Te ugrupowania za nic nie mają życia ludzkiego.Natomiast nie da się takiej operacji zrobić bez strat w cywilach.
0
@Kgorecki2500 dobrze że to podałeś Risja ma bardzo wiele ataków na bloki itp.......to nie jest pojedyńczy atak.To jest cel.Putin porywql dzueci dlatego podszedł pod zbrodniarze ale takze miałeą mordy w buczy czy strzelanie w obiekty cywilne.To nastawianie na to .W orzypadku usa to zwyczajnie nie hest ich w interesie.to aby wybuchla szkoła z dziećmi to jest w intersie iranu aby wezwqc do Jihadu i zyskać przychylność opini publicznej.Oczywiście Iran strzela w Hotele a to są cywilne obiekty.
Dka mbie Amerykanie nie mają intersu walić w obiekty cywilne.Nie ściagnęli piechoty.Chcą aby ludzie orzejeli wladze....a takue numery nie pomagają.....Co innego nataniachu który dążył do eksterminacji.Ja tu nie widzę celowości. Ie jest to w ich interesie.
0
@Karol145 też reżim strzela po hotekach w dubaju czy Arabi Saudyjskuej.Nie sąsze aby tam były bazy amerykańskie;)