BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za patologia w evertonie xddd
14
@Seba_89_ Jednak walenie gruchy to grzech śmiertelny
0
@Messibestplayerintheworld Pewnie na skrzydle, a kurde zobaczyłbym go na tej 9tce
0
@pt9 Oczywiście że ten z najmniejszym kursem
0
@Medium W jakim mieście? Obejmuje całość miasta? We Wrocławiu ta durnota tylko okolice ścisłego centrum a i tak męczy
0
Ogląda ktoś PSG i wyczekuje debiutu Kapitana?
0
@mekston Do Origiego mu jeszcze daleko
4
Co ta Marsylia zrobila, kuponl z kursem 550 pojdzie w pipe przez tych dziadów
A Nottingham i Odra Opole tak dzielnie mnie ratowały w końcówce xD
1
A teraz przypomnijcie sobie mecz z Getafe
1
o jejciu ale to poklepali, pięknie
1
@HighestInTheRoom W pozytywnym znaczeniu
2
Ale fajne obrazki jak kibole Austrii odpalają piro (nawet pokazali ziomka trzymającego race) i za chwilkę przebitka na skaczących kiboli Legii. Piękny klimacik
0
@MesQueUnClub96 zrozumiałbym oglądanie młodych dziewczyn z rakietą w dłoni, ale facetów to klękajcie narody
0
Hurkacz siurkacz, a tenis wiadomo z czym się rymuje
1
Tylko Legia jest w stanie godnie nas reprezentować w europejskich pucharach
6
@ranger3120 ej chopaki macie link bo wiecie hehe
1
@DamianBarcaCule wrzuc na luz człowieku
0
Kogo dziwi kontuzja Araujo? Ja bym się zdziwił gdyby rozegrał cały sezon. Akurat przyzwyczaił do tego że co chwilę wypada na krócej lub dłużej
1
Ale szkoda ale szkoda. Ładnie się Sevilla pokazała, nie spodziewałem się że będą tak trudnym rywalem dla City
0
Ulala u zaskoczenie
0
No no Sevilla wyszła ładnie nastawiona
1
@Ojciec5tkidzieci Zalewają nas. Biala rasa już jest stracona o ile się nie obudzimy, dobrze że chociaż Azjaci trzymają poziom xD
1
@Kgorecki2500 Kamufluj sie. Ja miałem w pracy typa i się pytamy czy idziemy zapalic i pogadać. Mówi że nie pali ale jak trzeba to zacznie XD
Mów że chcesz wyjść na peta a idź posiedzieć w kiblu/szatni
1
@Comentateiro Generalnie to ogromna szkoda że Roque nie przyszedł tutaj już teraz. Widać że Robercik jest na ostatniej prostej do emeryturki, ale jednak wciąż trzyma topowy poziom w pewnych rzeczach. Młody by mógł go odciążyć i niewątpliwie wiele się od niego nauczyć. Jeśli mamy czekać do stycznia to fajnie jakby chociaż Ferran go zmieniał czy czasem wychodził w 1 składzie za niego. W presezonie pokazał że zasłużył na tę szansę i dziwne ze z Getafe nie dostał minut
3
Co jak co ale po 12h w kołchozie w takiej temperaturze pierwsze co robisz po wyjściu to zahaczasz żabkę i walisz zimniutkie piwerko. Opatrunek na duszę
0
@peetwithbarca Oni powinni być do odebrania za żappsy w momencie gdy kupisz odpowiednią ilość harnasi
7
@Sysia11 No właśnie dziwne ze Enrique zrezygnował z tej opcji bo tam jest potencjał na budowę super kolektywu i mimo wszystko w lepszej atmosferze niz PSG (O ile oczywiście plotki o jego przyjsciu do Chelsea były prawdziwe)
5
@Crystal37 A rakiet, balonów, zapalników czy białoruskich śmigłowców trzeba po lasach szukać
1
@Arkon Kloppa nie jest szkoda bo to buc a winę za sytuację w zespole ponosi sędzia
1
@TR3YWAY Dwa miesiace temu zrezygnowałem z narkotykow i teraz się pytają czy wszystko ze mną ok, także alkohol z menu tak szybko nie zniknie bo całkiem stracę tożsamość