0

@Puyolex Co za decyzja... cała kariera przed nim, mega fajny sezon i podobno oferty z Napoli i PSG czy premier league a tu takie coś

1

@Aragorn33 No cóż nieszczęśliwe wypadki się zdarzyć mogą

2

A najgorsze jest to że @robertlewandowski czyta wszystkie te docinki

19

@Lanosss Co chwile nowy wujek XDD

33

@abram3k Właśnie od tego się wszystko zaczęło z tą utratą formy i jak widać nawet akcja z odnowieniem przysięgi małżeńskiej nie przekonała Anki od zrezygnowania z niektórych aktywności... Nie ma co cisnąć Robercika, po prostu szkoda chłopa

0

@Emhyr Nie mordunia, ja nadal czekam na jego minuty w tym sezonie bo jak napisałem wyżej ma fajną motoryczność i może wiele wnieść

1

@Emhyr Bo jednak się okazało że nie zbawi naszego ataku. Ja i tak jestem za pozostaniem(jeśli nie wplynie oferta +/- 20mln) bo chociaż jest w stanie dać szybkość i motoryczność i jako zmiennik do rozciągania defensywy to wciąż fajna opcja a wykończenie i podejmowanie decyzji zawsze może poprawić

0

@Rl9k1nG Przeprowadziłem się tam mając lat 19, teraz mam 25 i nie myślę o powrocie do miasta rodzinnego. Ogólnie masz wszystko czego potrzeba młodym ludziom. Powiedziałbym że to mega 'wygodne' miasto do życia i bardzo ładne bo spacerować można godzinami. Imo tylko trójmiasto może się równać z wrockiem jesli chodzi o vibe

1

Jak tam kolezka @bartas97 ? Udalo się bilety złapać? Jak emocje przy hymnie?

1

@Sulimo rozmiar nie ma znaczenia

0



no niestety

0

@Rust_Cohle Maradona nakokszony nie wie co sie dzieje

4

Ale ta Wieniawa to dobra aktorka. Młoda, uzdolniona artystycznie (spiew). Oj dawno w Polsce nie mieliśmy nikogo tak fantastycznego

0

@BorzyKrzys To jest właśnie skutek globalnego ocieplenia. Różnego rodzaju anomalie pogodowe które są coraz częstsze w porównaniu do przeszłości

2

@kuz przede wszystkim nie boi się podejmować decyzji, nie boi się zagrać trudnych piłek ani wchodzić w dryblingi

1

@tristan87 Kto bliżej. Nie grałeś nigdy?

0

@Toffik Może jakiś champion polo?

0

@adambądkowski93 grałem z półtora roku ale potem juz jest nużące i ciężko jest to ogarniać jak chcesz grać na 3 fronty xD

0

Odegaard pewnie i spokojnje

0

@reloaded Valencia

0

O co chodzi z tą wyróżnioną kartą podczas prezentacji składów? Gdzieś mi to uciekło na starcie PL

1

@Luciano99 PiS albo PO, reszta jest bez znaczenia

0

Sevilla rozbita

2

@PIWOSZ89 można tam wysyłać donejty?

0

@FcPortoFan1999 I to nawet dwa po strzałach z dystansu

0

Ile pauzować ma Timber?

2

Lamela ale precyzja i Sevilla na prowadzeniu
I petarda Duarte z daleka. Szybka odpowiedź i remisik

1

Dajcie tytuły jakichś srogo pokręconych filmów typu Midsommar

8

@Matt_i1992 Wczoraj jeden z komentatorów, chyba Ćwiąkała, porównał sposób poruszania się Yamala i prowadzenie przez niego pilki do młodego Neymara i to porównanie wydaje się być idealne. Widać ten luz

0

@DaPidejpi Do tego głupie decyzje lub brak szybkiej rekacji (typu strzał z pierwszej piłki, szybkie podanie). Mam wrażenie że on ostatnio więcej przeszkadza niż pomaga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?