BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Puyolex Co za decyzja... cała kariera przed nim, mega fajny sezon i podobno oferty z Napoli i PSG czy premier league a tu takie coś
1
@Aragorn33 No cóż nieszczęśliwe wypadki się zdarzyć mogą
2
A najgorsze jest to że @robertlewandowski czyta wszystkie te docinki
19
@Lanosss Co chwile nowy wujek XDD
33
@abram3k Właśnie od tego się wszystko zaczęło z tą utratą formy i jak widać nawet akcja z odnowieniem przysięgi małżeńskiej nie przekonała Anki od zrezygnowania z niektórych aktywności... Nie ma co cisnąć Robercika, po prostu szkoda chłopa
0
@Emhyr Nie mordunia, ja nadal czekam na jego minuty w tym sezonie bo jak napisałem wyżej ma fajną motoryczność i może wiele wnieść
1
@Emhyr Bo jednak się okazało że nie zbawi naszego ataku. Ja i tak jestem za pozostaniem(jeśli nie wplynie oferta +/- 20mln) bo chociaż jest w stanie dać szybkość i motoryczność i jako zmiennik do rozciągania defensywy to wciąż fajna opcja a wykończenie i podejmowanie decyzji zawsze może poprawić
0
@Rl9k1nG Przeprowadziłem się tam mając lat 19, teraz mam 25 i nie myślę o powrocie do miasta rodzinnego. Ogólnie masz wszystko czego potrzeba młodym ludziom. Powiedziałbym że to mega 'wygodne' miasto do życia i bardzo ładne bo spacerować można godzinami. Imo tylko trójmiasto może się równać z wrockiem jesli chodzi o vibe
1
Jak tam kolezka @bartas97 ? Udalo się bilety złapać? Jak emocje przy hymnie?
1
@Sulimo rozmiar nie ma znaczenia
0
no niestety
0
@Rust_Cohle Maradona nakokszony nie wie co sie dzieje
4
Ale ta Wieniawa to dobra aktorka. Młoda, uzdolniona artystycznie (spiew). Oj dawno w Polsce nie mieliśmy nikogo tak fantastycznego
0
@BorzyKrzys To jest właśnie skutek globalnego ocieplenia. Różnego rodzaju anomalie pogodowe które są coraz częstsze w porównaniu do przeszłości
2
@kuz przede wszystkim nie boi się podejmować decyzji, nie boi się zagrać trudnych piłek ani wchodzić w dryblingi
1
@tristan87 Kto bliżej. Nie grałeś nigdy?
0
@Toffik Może jakiś champion polo?
0
@adambądkowski93 grałem z półtora roku ale potem juz jest nużące i ciężko jest to ogarniać jak chcesz grać na 3 fronty xD
0
Odegaard pewnie i spokojnje
0
@reloaded Valencia
0
O co chodzi z tą wyróżnioną kartą podczas prezentacji składów? Gdzieś mi to uciekło na starcie PL
1
@Luciano99 PiS albo PO, reszta jest bez znaczenia
0
Sevilla rozbita
2
@PIWOSZ89 można tam wysyłać donejty?
0
@FcPortoFan1999 I to nawet dwa po strzałach z dystansu
0
Ile pauzować ma Timber?
2
Lamela ale precyzja i Sevilla na prowadzeniu
I petarda Duarte z daleka. Szybka odpowiedź i remisik
1
Dajcie tytuły jakichś srogo pokręconych filmów typu Midsommar
8
@Matt_i1992 Wczoraj jeden z komentatorów, chyba Ćwiąkała, porównał sposób poruszania się Yamala i prowadzenie przez niego pilki do młodego Neymara i to porównanie wydaje się być idealne. Widać ten luz
0
@DaPidejpi Do tego głupie decyzje lub brak szybkiej rekacji (typu strzał z pierwszej piłki, szybkie podanie). Mam wrażenie że on ostatnio więcej przeszkadza niż pomaga