BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@gumaz https://memy.memsekcja.pl/images/P34ghoE.meta.mem.jpeg
10
https://zapodaj.net/images/54986c95c2283.jpg
13 rocznica jednego z najlepszych artykułów w historii
2
@AlexDark00 No właśnie chyba zaczął tylko się nie możemy o tym w pełni przekonać
0
@Artysta9 Nie przesadzajmy, ale faktem jest że formę stracił i pytanie czy jest to spowodowane tym ustawieniem
1
Swoją drogą to Gavi jest totalnie bezużyteczny w tym systemie gry, marnowanie potencjału
23
Tytaniczną pracę wykonywał, na pewno jeden z najlepszych
0
Ale te wyjazdowki Atletico są brzydkie
3
@Firestone a jak grał gowno to milion szans xD
0
Brawo Ferran, pięknie
0
Jak w następnym meczu to drewni wyjdzie w podstawie to naprawdę nie będę w stanie zrozumieć kszawiego
5 razy poprawia piłkę żeby kopnąć w obrońcę xamiast od razu grac w pole karne
3
Szkoda tego Torresa, opluty za naprawdę fajną postawę w presezonie. Może w końcu się psychicznie odbił to go zaraz znowu dobija xD
0
Trankilo trankilo z prawej do lewej xD
4
Ten mecz ma vibe jakiegoś ostatniego meczu w sezonie którym wszyscy są zmęczeni i czekają na koniec xD
1
Weźcie go już z tego boiska
0
Dobrze że Cadiz to poziom B klasy w ataku bo jeszcze byśmy to przegrali xD
0
@Tasde chociaż fajną blondi wzięli
1
Oj pachnie dzisiaj Koemanem. Teraz w przerwie powinien wejść Mingueza za Gaviego
0
Gdzie w ogóle jest Gavi xD
4
Oriol mnie pozytywnie zaskakuje narazie. Żaden wirtuoz, żaden magik, raczej taki silny tur ograniczony technicznie ale bardzo solidny. Wydaje mi sie że założenia taktycznie wypełnia fantastycznie i to jest najważniejsze
1
No no Mareczek teraz to niczym Valdes, zaipomonowales
1
Lewandowski prawie asyste zaliczył najs
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ale ciasteczko od Lamine
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Nie no porażka niech te Czelsioki już kończą i przestaną blokować kanal xD
0
@MesQueUnClub96 ale za friko trzeba
0
Ale przyfasolił Antonio
0
@Transu96 No jak to. My podpisalismy połamanego Martineza to może i arabusy się skuszą na połamanego Cou
0
Coutinho prawdopodobnie z poważną kontuzją kolana