CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potężny rekin ukąsił po raz kolejny
3
Ale to wejście Frenkiego w pole karne no no, coś tu chyba zaczyna trybić
1
@MirusAmisz Na pewno pogubią punkty, czekają ich jeszcze trudne wyjazdy do Barcelony, Villarreal, derby z Atleti, ciężkie meczycho z Bilbao, a trzeba pamiętać, że będą mieć dodatkowe 2 spotkania w lm, więc zadyszkę mogą złapać pod koniec sezonu i pogubić punkty z jakąś Sevilla, Getafe na wyjeździe, czy z Sociedad. Tym bardziej, że oni fizycznie wyglądają fatalnie od początku. Wszystko w naszych rękach, a raczej nogach.
0
Wypychają go z klubu, ale chcą, żeby ktoś opłacał całą jego pensję XD Nie no w United to już się totalnie z ch... na łby pozamieniali w ostatnich latach...
2
@KASIA1995 hahahaha szybko zakończyła karierę koleżanka xdd
3
@maciekofcb co ma psychika do umiejętności xd To że był irytujący to jedno, ale to nie odbiera mu tego, jak genialnym był piłkarzem.
19
Jeden z najlepszych lewych obrońców XXI wieku bez dwóch zdań. 168 g/a w 656 meczach na tej pozycji, chore liczby.
3
„Brak Varu doprowadził do wielu błędów, w tym nieprzyznania dwóch jedenastek” xd przecież to jest żałosne. Przez 100 lat sędziowie musieli sobie radzić bez varu, rozumiem jak ważny on jest i że w niektórych sytuacjach jest wręcz niezastąpiony, ale no matko, czy sędzia w dzisiejszej piłce jest w ogóle potrzebny, skoro bez varu i tak jest bezużyteczny??
1
Bayern co mi kupon zaorał, nawet p$g weszło xd
0
Komentarz usunięty
6
Brak słów, odebrało mi mowę, 4 godziny po meczu nadal jestem w ciężkim szoku. Hansi robi zmianę formacji, po której ładujemy dwa gole, pieczętujemy remontadę i meldujemy się w 1/8. Co to jest za trener, co to jest za gość, prowadź generale!! Visca Barça!!!
1
@Duriel ej, ale to real nie wejdzie do ósemki w lidze mistrzów.
p.s benfica zatopiona, a kolejny klasyk już niebawem, powodzonka ;D
3
Głos mi wysiadł
9
Co tu się odpierdala
0
@Blue9 jak już się chcesz odnosić do historii w sporcie która nie ma żadnego znaczenia i wpływu na teraźniejszość, to ja nie pamiętam tak tragicznie grającego Realu, a przynajmniej nie miałem okazji takiego oglądać przez ostatnie 20 lat. Tam nie ma niczego, pojedyncze przebłyski Bellinghama, piniciusa czy ostatnio Mbappe ugrywają im mecze z tragicznymi i słabymi zespołami, a jak przychodzi im zagrać z dobrze zorganizowaną drużyną, to się okazuję, że indywidualności na taki poziom nie wystarczą. Za długo oglądam i za długo uprawiałem ten sport, żeby tego nie widzieć, dajcie już spokój z tym czarnowidzeniem, bo śmiesznie się to czyta, w marcu to oni będą poza ligą mistrzów. Pierwsza poważna drużyna ich eliminuje.
0
@Duriel no i klasycznie odwołania do historii xd nikogo to już nie obchodzi człowieku, to jest sport, liczy się co jest tu i teraz, historia nie ma żadnego wpływu na teraźniejszość. Wracaj na notatnik, zaproponuj tam naczelnym jakieś wsparcie czy coś, może ogarną stronę i nie będziesz musiał siedzieć na tej rywala xD A tu i teraz to was na tamten moment sezonu siódmy w serie a Milan robi bez mydła na Bernabeu, nie wspominając o Barcelonie, bo prawie dwucyfrówkę przyjeliście w dwóch meczach, a dalej wyrastają takie chwasty i zaśmiecają nam stronę.
9
Kompromitujesz się pan, panie Laporta…
2
@SergioBusquets5 Ale po co ty w ogóle dyskutujesz z fanatykiem xd Jak dostaną na dziurę w lm to się co poniektórzy powybudzają, bo oni dalej żyją w przekonaniu, że Real na wiosnę odpali xD
2
@Lokusekpl No wygrał i co z tego? Jaki to ma związek z obecną formą realu, zarządzaniem kadrą w tym sezonie? Nie no nawet starzy kibice go wywożą na taczkach z tego co czytam na rm.pl
Tabela ll i przepychanie wyników z ogórami maskuje wygląd smietankowych w tym sezonie, cale szczęście, bo potem wyjdą na faze pucharową ligi mistrzów i pierwsza lepsza drużyna ich po prostu skompromituje.
0
@Blue9 xd ty to spójrz na ich grę w tym sezonie, wyniki z topowymi zespołami czy nawet z tej drugiej czy trzeciej półki jak Milan czy Athletic, na tabelę ligi mistrzów, ale co się nacieszą przepychaniem meczów z Celtami i innymi Alavesami to ich. Gumożujec ma to do siebie, że się dość szybko wypala, już drugi raz się to dzieje w Realu, działo się to w Milanie i w pewnym momencie dziadzia nawet do Evertonu zawitał.
6
4 gole Villarrealu w 8 minut xd
2
HAHAHHAAHAH co ten brahim XDDD
2
Nawet, gdyby sędziowie nie gwizdali pod białych i przyjmując, że po prostu są tacy chyjowi, to jaki sens i wartość ma liga, w której o końcowym układzie tabeli, decydują błędy sędziowskie?
2
@MaryNara Większej głupoty dziś nie usłyszę, mamy 23:59
6
@kpiarz zgadzam się, tym bardziej z taką patologią, jaka się od*ierdala na varze w tym sezonie. Ta liga i tak straciła już jakąkolwiek wartość, przynajmniej w moich oczach.
0
@Smixu nawet remis bym brał w ciemno
0
@Ronad10 hahaha, żeby tylko większość :D Pontevedra tam ponad 80% posiadania piłki wykręciła, wstyd jak ch… xd
0
@BORO_12 No kontraktu na pewno nie przeczeka, jeśli będzie odchodził to tak, żeby dać Athleticowi zarobić, więc fakt klauzula to jedyna opcja.
0
@BORO_12 Nico ma kontrakt do 2027, tak na prawdę jakby szwagry dobrze rozegrały negocjacje, to można go ogarnąć za mniej niż wynosi klauzula wykupu. Tym bardziej po słabszym sezonie, ale nie wiem czy jest na co liczyć, bo A - szwagry to szwagry, nie mistrzowie negocjacji, a B - Athletic pewnie finalnie będzie odsyłał do klauzuli wykupu i nie będzie negocjował, choć kto wie. Ja mam wielką nadzieję, że do nas trafi, bo jestem wręcz przekonany, że we Flickswagenie, będzie totalnym hitem.
21
@CyPeK u nas wszyscy masowo wyjeżdżali z kontuzjami, w ostatnich latach znacznie częściej niż w innych klubach. Flick zaczął im prawdziwe treningi i mięśniówek praktycznie nie ma. Jak Griezzy przychodził z ATM i mówił, że był wręcz zaskoczony poziomem i intensywnością treningów w Barcelonie, to nic dziwnego, że tak to wyglądało. Pan Trener przez duże „T” z Niemiec to nam spadł z nieba..