CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i klasa, dodatkowe pół godzinki i dodatkowy wpyerdol od Barcy w pucharze, obyśmy ich trafili w ćwierćfinale xd
0
@BORO_12 To wszystko to tylko gdybanie z obu stron. Prawda jest taka, że Nico trzeba brać póki jest okazja, bo jak wypali to mamy skrzydła na lata.
0
@BORO_12 Ale ty nie możesz porównywać między sobą ludzi w ten sposób, każdy z nich ma inną genetykę i inaczej reaguje na przeciążenia, Yamal tak samo jest totalnie zajeżdżany jak na ten wiek, zobacz ile minut zgarniają chłopaki w jego wieku, jeśli się przebiją do dorosłej piłki w ogóle tak szybko. Swoją drogą Lamine to jest jakąś chorą anomalią, nie tylko czysto piłkarsko, ale też fizycznie, że on wytrzymuje w takim wieku, takie obciążenie, nie łapiąc poważniejszych kontuzji i masowo mięśniówek, przez całą "dorosłą" karierę opuścił zaledwie 8 meczów z ich powodu, Nico może być pod tym względem słabszy od młodego, co jest całkowicie normalne, gdy weźmiemy pod uwagę skalę absurdu przypadku Yamala. Ale do brzegu, chodzi mi o to, że nie możesz porównywać piłkarzy w taki sposób. Napisałem ci jakie mogą być przyczyny formy i zajechania Nico. Nie wiemy w jaki sposób i na jakiej intensywności przygotował go Valverde do sezonu i w jego trakcie, wiemy, że Hansi w Barcelonie zrobił to najlepiej, jak się dało. Ja jestem wręcz przekonany, że gdyby Nico finalnie trafił na Montjuïc jeszcze w lecie, gdyby od sierpnia pracował już z Flickiem, to na ten moment miałby wykręcone liczby pokroju Raphy i byłby w wyścigu o złotą piłkę. Powodów jego słabszej formy w BILBAO może być milion, tak samo jak argumentów dlaczego w Barcelonie wyglądałby zdecydowanie lepiej, sam widziałeś jak skrzydła Hiszpanii chodziły na euro, sam w lecie byłeś zresztą za jego transferem, na prawdę uważasz, że słabsze pół roku w takich okolicznościach w mocnym, ale jednak nie topowym klubie, przekreśla umiejętności, talent i magię Nico? Do tego te wszystkie smaczki związane z repką, Yamalem i chłopakami, nie no przekreślać coś takiego, żeby brać jakiegoś kur... Lookmana z Atalanty który jest kotem w worku i żadnej innej lidze się nie sprawdził to jest dla mnie nie wytłumaczalne xd Nie ważne jak to będziesz argumentował, nie przyznam ci racji.
0
@BORO_12 Nie zwaliłem calej formy Nico na Bilbao, zresztą nie uważam, że to choćby w połowie wina stylu gry i klubu, uważam, że głównie zajechał go poprzedni sezon z mistrzostwami europy i zaledwie 3 tygodnie przerwy między sezonami po Euro. Tak, Pedri, Lamine i reszta też w nich uczestniczyli i też mieli krótką przerwę, a wyglądają świetnie pod względem fizycznym, ale ich jednak do sezonu i w jego trakcie przygotowywał Flick, a nie Valverde…
Sprowadzenie 28 latka, który jedyne gdzie się sprawdził, to w Atalancie, zespole, który skroił się pod niego, to jest gigantyczna głupota i nic tego nie zmieni. Liczbę goli i asyst w Serie A, można sobie o kant d… obić, a i tak tych liczb jakichś wyśmienitych nie ma jak na tą totalnie przecietną ligę, a porównanie rozwoju Lookmana do Modricia to już jest jednak gruba przesada xd Dam sobie rękę uciąć, że po sezonie odejdzie do jakiegoś Leverkusen, Man U czy innej drużyny z tej drugiej półki i w niej przepadnie.
0
Co oni grają, matko boska…
1
@luki9v chciałeś to masz ;D
0
La zabawa panowie, spacerek
6
Ale to jest amatorka, co oni tam tworzą w tej realizacji xd
0
@BORO_12 Napisałem w poprzednim wpisie, a zaprzestanie odpowiedzi nie dotyczyło tego konkretnego wpisu, a ogólnie wszystkich, ale ty albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, albo po prostu nie przeczytałeś xd „Nico jest fatalny, bo nie robi w tym sezonie liczb w dobrze poukładanym, ale jednocześnie siermiężnie grającym Bilbao z Valverde, który nigdy ofensywnym wirtuozem nie był, po sezonie w którym został zajechany jak wół, ale Lookmana by chciał hahah xdd 27-letniego Lookmana co przez prawie całą karierę zawodził, nigdy nie przebił się z młodzieżówek do kadry Anglii, więc wybrał finalnie Nigerię, tułał się po wypożyczeniach, aż finalnie, nagle trafił mu się pasujący pod niego trener z samą Atalantą, gdzie wszystko się zgrało perfekcyjnie i zaczął grać na jakimkolwiek poziomie, więc teraz bierzmy go za 60 baniek i dajmy mu kontrakt do 2030, żebyśmy mieli kolejne drewno na utrzymaniu xd”. Tu masz moje argumenty.
1
Co za wejście Araujo, w starym dobrym stylu.
0
@BORO_12 człowieku, ale to ty jesteś trollem. Pomijając to, to bardzo dobrze, nie odpowiadaj, gościa wyżej atakujesz, że ci nie przytacza argumentów, a jak ktoś już ci je przytoczy to je pomijasz, ty się kompromitujesz swoimi „opiniami” średnio raz w tygodniu. Ja ci już nawet przestałem odpowiadać na te wypociny, ale jak zobaczyłem, żeby brać Lookmana, a zrezygnować z Nico to mi szczena opadła i nie dałem rady xd
3
Ale to wszystko chodzi, Pan trener to jest gość :D
3
Gavi co wykończył, co za powrót :DD
30
"Powitanie moich byłych kolegów z drużyny dało mi pozytywne uczucie, jakbym zrobił tam coś wielkiego..." - Mówi to zdobywca bramki z 92 minuty na 2:1 w klasyku, jakby nie zrobił czegoś wielkiego.. Prawdziwy Culé, zostaniesz w naszych sercach na zawsze Franck.
0
@krol211 90% jego wpisy to takie p...rdolenie, że czasem się człowiek za głowę łapie.. Nico jest fatalny, bo nie robi w tym sezonie liczb w dobrze poukładanym, ale jednocześnie siermiężnie grającym Bilbao z Valverde, który nigdy ofensywnym wirtuozem nie był, po sezonie w którym został zajechany jak wół, ale Lookmana by chciał hahah xdd 27-letniego Lookmana co przez prawie całą karierę zawodził, nigdy nie przebił się z młodzieżówek do kadry Anglii, więc wybrał finalnie Nigerię, tułał się po wypożyczeniach, aż finalnie, nagle trafił mu się pasujący pod niego trener z samą Atalantą, gdzie wszystko się zgrało perfekcyjnie i zaczął grać na jakimkolwiek poziomie, więc teraz bierzmy go za 60 baniek i dajmy mu kontrakt do 2030, żebyśmy mieli kolejne drewno na utrzymaniu xd Na tak durny pomysł to nawet w Barcelonie nie wpadną. Brać tego Nico póki można, bo potem będą płacze na la bambie, wszyscy już widzieli co Nico w topowej formie fizycznej i mentalnej potrafi robić do spółki z Yamalem.
8
Przy poprzednim przedłużeniu umowy z Araujo była podobna sytuacja, coś może być na rzeczy.
23
@Terroriser przecież on to nagrywał od razu po meczu xd
0
@kamiVeB kontuzja Inigo sprawia, że pozostanie Araujo w klubie jest na ten moment priorytetem, bo inaczej tak na prawdę zostaniemy bez drugiego śo. Nie wiadomo w jakiej formie wróci Christensen po tak długiej kontuzji, o Ericu nie ma co nawet wspominać. Jedyna opcja na wypadek jego odejścia to przyśpieszenie ściągnięcia Taha, bądź jakieś wypożyczenie do końca sezonu, a po wczorajszym występie Ronalda jestem przekonany, że nadal jest światowej klasy śo.
7
@Chudini123 19 goli, 11 asyst w 27 meczach
0
hahahahha tak sie bawi brasiiill
1
Mamy to! Her Flicku prowadź
1
jahahahahahahahah ten Winicjusz
1
Na początku meczu było zbliżenie na Lapcia to cały stadion go wygwizdał, a teraz oklaskiwał, a wygwizdał Winicjusza, no ciekawe to jest wszystko xdd
1
Wojtek zadbał o nasze emocje :D
0
@Azazel_Pazuzu normalnie dałbym herbik, ale zajeżdża klątwą xd
0
hahahaha caly real ale ciency sa niesamowicie
0
Włazi mu na plecy Winicjusz XDDD
0
@Barcatroll real się nie miesza, bo prawda jest taka, że te wszystkie chore przepisy ffp w Hiszpanii nikomu nie są na rękę.
5
No i zabrali asyste Frenkiemu, a już uciszał la bambe…
8
Co za asysta Frenkiego palce lizać