0

@Barcatroll real się nie miesza, bo prawda jest taka, że te wszystkie chore przepisy ffp w Hiszpanii nikomu nie są na rękę.

5

No i zabrali asyste Frenkiemu, a już uciszał la bambe…

8

Co za asysta Frenkiego palce lizać

1

@Arkadio90 trudna piła

2

@Roni988 Jak nie ma olbrzymich przychodów jak ma topowe w piłce xd

0

@Nightraider to zależy od warunków, na jakich Olmo by został wypożyczony.

0

@Nightraider tyle, że to nie jest sytuacja jak każda inna, widać, że gość kocha ten klub, a nawet pomijając to, ma tu całe życie, przyjaciół, kumpli i z repki, rodzinę, nie zostawi tego na stałe. To pół roku w Milanie czy gdziekolwiek indziej w wypadku braku możliwości rejestracji, to jedyne rozwiązanie, nie możemy pozwolić, żeby stracił pół roku gry, bo to będzie nieodwracalne.

0

@Czarny_ck w studio pomeczowym jakiś ziutek mówił, że nie brałby przecieków o cięższych treningach za Flicka na poważnie, bo Robert Lewandowski to profesjonalista z takim doświadczeniem, że wie dokładnie z jakim obciążeniem trenować hahahaha

1

ktoś słucha tego studia na tvp? Co oni tam pieprzą za głupoty to aż żal słuchać xd

0

@madl1l3nho ty masz tak gigantyczne problemy z czytaniem ze zrozumieniem, że aż trochę głupio ci odpowiadać.. "Same x5 LM sie wygraly ze slabymi zespolami i szczesliwym losowaniem wiadomo :) stara spiewka" xd a gdzie ja napisałem coś takiego? Przeczytaj mój komentarz tak dużo razy, aż w końcu zrozumiesz, bo ewidentnie za pierwszym ci nie poszło xd Wręcz napisałem wprost, że zdominowaliście Europę w ostatnich latach, ale ty i tak nie zrozumiałeś hahaha to nawet jest trochę przykre w sumie.

2

@Exerion tyle, że to też jest rola trenera, aby dbać o odpowiednią motywację, zaangażowanie i mental piłkarzy. Ernesto był świetnym trenerem, ale ten mecz z lfc na Anfield… To jest rzecz obok której ciężko jest przejść obojętnie. Nie możesz doprowadzić do sytuacji w której piłkarze wychodzą na rewanż jakby już awansowali. A ta noc jest chyba najgorszą dla każdego kibica Barcy w ciągu ostatnich dekad, miazga z Bayernem się do tego nie umywa..

5

@madl1l3nho hahahahaha pięknie będzie wrzucić ten komentarz na twitterka, jak już traficie na jakiś bayern w barażach i do 1/8 nie wejdziecie XDDDD Panie, w poprzednich latach to wy poza indywidualnościami mieliście jakiś pomysł na grę i nie graliście Vazquezem na prawej i jakimś Asencio na środku, którego już hypujecie, tragiczny Milan was rozbił na Bernabeu, Barcelona was rozbiła na Bernabeu, Athletic was ograł prowadząc grę cały mecz, każdy poważny rywal was szybko zamiata z wyjątkiem Atalanty, co nie potrafiła wpakować piłki do pustej bramki z 3 metrów, no ale co się nawygrywacie z Alaves czy Valencia, to wasze XDDD No ale wy*ebane ego młodego kibica realu tego nie przyjmie, zanim zaczeliście dominować europe, wygraliście ligę mistrzów i la lige po razie przez 12 lat wydając koło miliarda euro na transfery, ale ty tego nie pamiętasz. Wszystko kiedyś dobiega końca i nawet jeśli nie my zajmiemy wasze miejsce, pięknie będzie patrzeć jak robi to ktokolwiek inny i rujnuje wasze napompowane do granic możliwości ega xd

2

@madl1l3nho dobra ziomek szczerze to mało mnie obchodzi twoja opinia, po kiego ch*ja wchodzisz na stronę rywala pisać komentarze, chyba, że chodzi o to, że wasza jest jakieś 15 lat za naszą, nikt się nie garnie do ogarnięcia tego syfu i lepiej ci się po prostu przesiaduje tutaj, jeśli tak to odpowiedz na ten komentarz. A no i w sumie to ja też bym się wk*rwił, ale potem zerkam na tabelę ligi mistrzów i jakoś mi lepiej xd

1

@madl1l3nho przecież on go klepnął w plecy, zresztą dostał za to żółtko xd

0

@[Oli] szczerze, to nie ich wina ze maja wlasciciela skur… tym bardziej mi ich szkoda po tym meczu, bo choć konkretnie sfrajerzyli końcówkę, to i tak zagrali zdecydowanie powyżej sufitu.

5

@xavi890 kurde to liga w tym roku konczy sie w styczniu? Ciekawa reforma

4

Mam nadzieję, że faktycznie zasady są takie same wobec wszystkich i zobaczymy 3 mecze zawieszenia piniego :D

0

kimbappu bije w tym roku kolejny rekord, tym razem chodzi o rekord spalonych w sezonie xd

8

on chcem tylko grac w pilkem….

2

hahahahahaha to nawet zabawne nie wiem tylko czy sie smiac czy plakac

0

@Kubsoleon poprzedni sezon skonczyl sie ponad pol roku temu, a chlop cala jesien przesiedzial na lawce xd

0

@czarek78 chłop od pół roku siedzi na ławce, łapie ochłapy, kluby ll muszą liczyć każde euro, jedno euro więcej byłoby frajerstwem girony xd

0

@szymonekk dlatego ja zawsze opłukuje jajka gorącą wodą przez parędziesiąt sekund przed wrzuceniem, ilu ludzi tyle sposobów:D

5

@szymonekk jak 8 minut na miękko panie kolego co pan do letniej wody je wrzucasz i od tego momentu mierzysz czas? hahaha

0

A jak to wygląda w lidze mistrzów? Christensen też wchodzi w jego miejsce, czy jak? Bo jeśli nie, to przynajmniej się nie połamie w meczu z jakimś Getafe i będzie swieżutki chłopaczyna, as w talii na ławeczce, trzeba szukać pozytywów panowie xdd

0

@Wojciech123 według Biblii bóg stworzył nas na swoje podobieństwo, oraz według niej jest duchem, a jednocześnie jest osobowy. Ewangelia Jana 4:24: “Bóg jest Duchem, a ci, którzy mu cześć oddają, winni mu ją oddawać w Duchu i w prawdzie”. O to mi chodziło, więc albo nie zrozumiałeś, albo marny z ciebie wierzący, jeśli ateista musi tłumaczyć ci takie rzeczy. Także doczytaj do końca, bo jestem dosyć ciekawy, jakie logiczne fikołki wykonasz, aby zaprzeczyć mojej tezie.

1

@Wojciech123 Ludzie wymyślili religie po to, aby nadać sens życiu i przede wszystkim śmierci. Prawda jest taka, że w całej historii tego świata, nie znaleziono ani jednego dowodu na istnienie boga, który w dodatku według naszej religii, jest osobą taką, jak my, a nas stworzył na swoje podobieństwo. Wszystkie argumenty które mają dowodzić istnieniu boga, są tyle samo warte, co domniemania o elfie gandalfie, który wyczarował wszechświat. Teolodzy pieprzą bzdury, że przecież wszystko musi mieć swojego stwórcę, kierując się dalej tą zasadą - bóg również musi mieć swojego stwórcę. W tym momencie teolodzy twierdzą, że bóg tego stwórcy mieć jednak nie musi, ale w takim wypadku, równie dobrze wszechświat nie musiałby być przez nikogo stworzony. Mógłbym się teraz rozpisywać godzinami i argumentować, dlaczego wszelkiego rodzaju bogowie, których ludzie w historii wymyślili sobie tysiące i będą wymyślali kolejnych, są irracjonalnym wymysłem, ale to i tak nie ma sensu dlatego, że jeśli ktoś wierzy od dziecka w cokolwiek i wychowuje się w tej wierze, nieważne jak niewytłumaczalne i dziwne by to by było, to mózg będzie szukał nawet najbardziej pokrętnych argumentów na potwierdzenie swojej tezy. Każdy ma prawo wierzyć w co chcę, ale nie pisz gościowi, że nie jest zbyt bystry, kiedy sam wierzysz w nadprzyrodzony byt, mimo posiadanej wiedzy o tzw. "Wielkim Wybuchu", który takowe domniemania powinien ostatecznie zakończyć, ale tak jak mówię, jest to po prostu niemożliwe, ze względu na ludzką naturę. I na koniec zadam jedno pytanie. Skoro bóg "wzywa nas do siebie", czyli tak na prawdę decyduję o tym, kiedy umieramy, a sam jest definicją "dobra", dlaczego nie zakończy życia seryjnego, zanim ten bestialsko zgw.. oraz zamor.. 12 letnią, wierzącą dziewczynkę? Jeśli bóg istnieje i miał możliwość stworzenia wszechświata, to musi mieć możliwość ingerencji w wydarzenia tego wszechświata, a jeśli ma takową możliwość, a mimo wszystko pozwala na coś takiego, to jakim prawem nazywamy go definicją dobra?

0

Znając życie, to ll da nam jeszcze dwa, trzy dni na ogarnięcie tego i finalnie go zarejestrują, mimo wszystko bym jeszcze nie panikował.

1

@th@les Olmo był zarejestrowany w jego miejsce do końca roku, teraz Christensen po prostu wraca do kadry.

0

@Nightraider Tak masz rację, mój błąd, ale tak czy siak na Davida w zimę nie ma żadnych szans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?