1

@Kapitan9 Albo go wpuści,co wątpie w to albo Araujo. Raczej Araujo zacznie.

7

Dawać Araujo od 1 min,na lewo Martin i na prawice Cancelo i gramy

14

Ale nam się sztos trener trafił. Papa Flick !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@4Fabregas4 LG 32 cale ale nie no aż tak zryty nie jestem aby wyrzucaćxD

17

Jak znowu wystawi tego Ferrana to chyba telewizor przez okno wyrzucę

12

Mecz wygrany i do zapomnienia. Teraz skupić się trzeba na Newcastle

2

@torondirn Oby tak było jak mówisz

0

Jejku jak sie cieszę że Ferran w wyjściowym składzie jest....

3

Ale wałek poszedł. Tam faul był i nawet nie sprawdził. No ale to Real

0

@xavi890nie spinaj się. Nie warto xd

1

@xavi890 Przeczytałem ze po kadrze wystapi ale moze być tak ze wcześnie,dlatego napisałem ze moze zrobi niespodzianke jakąś. Nie spinej się xd

0

Niespodziankę pewnie robi. Zagra pewnie jutro Gavi coś czuję

3

Dobra Lapcio nie pitol ze Ferran jest świetny. Sprzedać dopóki jest coś wart

8

A Flick skadł nasze serca. Obyś jak najdłużej został. Wygraj to Lapcio !

0

Wydaje mi się ze Lapcio bez powodu nie był u arabów. Coś czuję że to może być mocne letnie okienko. No ale zobaczymy. Dopóki nie bedzie oficjalki ze wrocilismy do zasady 1:1 to nie uwierzę

19

Lapcio wszystkich zjada. Wygrana na chilku

5

Nie no zdjęcie rozwaliło mi łeb xD Takie troche hitlerowskie bym powiedział

26

Zauważyłem to że szybko podawali te piłeczki. Szacun młodzież !

1

@LukaszFan No i wtedy Araujo na środek

4

No to teraz Flick bedzie musiał na prawej grać Garcią a na lewej Cancelo

2

@MagdJanko No balde coś cienko w tym sezonie

3

Do nikogo nie można mieć pretensji o prócz jednego zawodnika. Ferran prosze cię pakuj się i idź gdzie indziej

2

Pięknie walczyli ale no cóż... Taka jest piłka. Brawo Panowie za walkę !

4

Ale to kocur jest z tego Bernala. Niech cię omijają kontuzje chłopie. A teraz dawać po 4 brame 1

0

@Elvisek Juz nie ma tak. Jak będzie 4:0 to dogrywka bedzie czy tam karne

3

@Guillegavira No Bernal musi obok Pedriego być

3

Jeszcze 2 polowa. Trrafić 3 bramy, 0 z tyłu i zadowoleni będziemy

12

Pamiętajcie : NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE

1

Jakby jeszcze trafili na 2:0 to posra sie atletico w 2 polowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?