10 marca 2026, 17:54
1
@Kapitan9 Albo go wpuści,co wątpie w to albo Araujo. Raczej Araujo zacznie.
10 marca 2026, 17:50
7
Dawać Araujo od 1 min,na lewo Martin i na prawice Cancelo i gramy
10 marca 2026, 16:03
14
Ale nam się sztos trener trafił. Papa Flick !
10 marca 2026, 13:41
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10 marca 2026, 09:53
@4Fabregas4 LG 32 cale ale nie no aż tak zryty nie jestem aby wyrzucaćxD
10 marca 2026, 08:47
17
Jak znowu wystawi tego Ferrana to chyba telewizor przez okno wyrzucę
7 marca 2026, 23:03
12
Mecz wygrany i do zapomnienia. Teraz skupić się trzeba na Newcastle
7 marca 2026, 20:34
2
@torondirn Oby tak było jak mówisz
7 marca 2026, 20:32
Jejku jak sie cieszę że Ferran w wyjściowym składzie jest....
6 marca 2026, 22:59
3
Ale wałek poszedł. Tam faul był i nawet nie sprawdził. No ale to Real
6 marca 2026, 15:15
@xavi890nie spinaj się. Nie warto xd
6 marca 2026, 14:46
@xavi890 Przeczytałem ze po kadrze wystapi ale moze być tak ze wcześnie,dlatego napisałem ze moze zrobi niespodzianke jakąś. Nie spinej się xd
6 marca 2026, 14:16
Niespodziankę pewnie robi. Zagra pewnie jutro Gavi coś czuję
6 marca 2026, 06:04
Dobra Lapcio nie pitol ze Ferran jest świetny. Sprzedać dopóki jest coś wart
5 marca 2026, 23:19
8
A Flick skadł nasze serca. Obyś jak najdłużej został. Wygraj to Lapcio !
5 marca 2026, 11:46
Wydaje mi się ze Lapcio bez powodu nie był u arabów. Coś czuję że to może być mocne letnie okienko. No ale zobaczymy. Dopóki nie bedzie oficjalki ze wrocilismy do zasady 1:1 to nie uwierzę
5 marca 2026, 11:43
19
Lapcio wszystkich zjada. Wygrana na chilku
5 marca 2026, 08:47
5
Nie no zdjęcie rozwaliło mi łeb xD Takie troche hitlerowskie bym powiedział
4 marca 2026, 16:27
26
Zauważyłem to że szybko podawali te piłeczki. Szacun młodzież !
4 marca 2026, 12:19
@LukaszFan No i wtedy Araujo na środek
4 marca 2026, 11:03
4
No to teraz Flick bedzie musiał na prawej grać Garcią a na lewej Cancelo
3 marca 2026, 23:40
@MagdJanko No balde coś cienko w tym sezonie
3 marca 2026, 23:17
Do nikogo nie można mieć pretensji o prócz jednego zawodnika. Ferran prosze cię pakuj się i idź gdzie indziej
3 marca 2026, 23:04
Pięknie walczyli ale no cóż... Taka jest piłka. Brawo Panowie za walkę !
3 marca 2026, 22:41
Ale to kocur jest z tego Bernala. Niech cię omijają kontuzje chłopie. A teraz dawać po 4 brame 1
3 marca 2026, 22:06
@Elvisek Juz nie ma tak. Jak będzie 4:0 to dogrywka bedzie czy tam karne
3 marca 2026, 21:55
@Guillegavira No Bernal musi obok Pedriego być
Jeszcze 2 polowa. Trrafić 3 bramy, 0 z tyłu i zadowoleni będziemy
3 marca 2026, 21:52
Pamiętajcie : NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE
3 marca 2026, 21:45
Jakby jeszcze trafili na 2:0 to posra sie atletico w 2 polowie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@Kapitan9 Albo go wpuści,co wątpie w to albo Araujo. Raczej Araujo zacznie.
7
Dawać Araujo od 1 min,na lewo Martin i na prawice Cancelo i gramy
14
Ale nam się sztos trener trafił. Papa Flick !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@4Fabregas4 LG 32 cale ale nie no aż tak zryty nie jestem aby wyrzucaćxD
17
Jak znowu wystawi tego Ferrana to chyba telewizor przez okno wyrzucę
12
Mecz wygrany i do zapomnienia. Teraz skupić się trzeba na Newcastle
2
@torondirn Oby tak było jak mówisz
0
Jejku jak sie cieszę że Ferran w wyjściowym składzie jest....
3
Ale wałek poszedł. Tam faul był i nawet nie sprawdził. No ale to Real
0
@xavi890nie spinaj się. Nie warto xd
1
@xavi890 Przeczytałem ze po kadrze wystapi ale moze być tak ze wcześnie,dlatego napisałem ze moze zrobi niespodzianke jakąś. Nie spinej się xd
0
Niespodziankę pewnie robi. Zagra pewnie jutro Gavi coś czuję
3
Dobra Lapcio nie pitol ze Ferran jest świetny. Sprzedać dopóki jest coś wart
8
A Flick skadł nasze serca. Obyś jak najdłużej został. Wygraj to Lapcio !
0
Wydaje mi się ze Lapcio bez powodu nie był u arabów. Coś czuję że to może być mocne letnie okienko. No ale zobaczymy. Dopóki nie bedzie oficjalki ze wrocilismy do zasady 1:1 to nie uwierzę
19
Lapcio wszystkich zjada. Wygrana na chilku
5
Nie no zdjęcie rozwaliło mi łeb xD Takie troche hitlerowskie bym powiedział
26
Zauważyłem to że szybko podawali te piłeczki. Szacun młodzież !
1
@LukaszFan No i wtedy Araujo na środek
4
No to teraz Flick bedzie musiał na prawej grać Garcią a na lewej Cancelo
2
@MagdJanko No balde coś cienko w tym sezonie
3
Do nikogo nie można mieć pretensji o prócz jednego zawodnika. Ferran prosze cię pakuj się i idź gdzie indziej
2
Pięknie walczyli ale no cóż... Taka jest piłka. Brawo Panowie za walkę !
4
Ale to kocur jest z tego Bernala. Niech cię omijają kontuzje chłopie. A teraz dawać po 4 brame 1
0
@Elvisek Juz nie ma tak. Jak będzie 4:0 to dogrywka bedzie czy tam karne
3
@Guillegavira No Bernal musi obok Pedriego być
3
Jeszcze 2 polowa. Trrafić 3 bramy, 0 z tyłu i zadowoleni będziemy
12
Pamiętajcie : NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE
1
Jakby jeszcze trafili na 2:0 to posra sie atletico w 2 polowie