1

Szkoda Raphinhi ale pamiętajcie ze mamy dobrych zawodników i trzeba grać tym kim mamy. Wujas Flick ogarnie,ja mu ufam

1

@ZuczekFCB1899 Dobrze mu idzie xD

8

Markusik to jest twój czas ! Pokaż że warto zatrzymać cię w tym pięknym klubie

5

Zawodnik przejdzie badania, ale prawdopodobnie opuści mecz z Chorwacją. Jeśli wyjdzie na nich kontuzja, wróci do Barcelony. Nawet jeśli przeciązył tylko to niech wraca mimo tego

2

@wariacik96 No fajnie by było aby coś pokazał. To jest właśnie ten czas aby coś wniósł do drużyny

3

W takiej fazie wypadł nam... Ehh Marcusa nie widzę na lewej. Musi fermin grać w miejsce Raphy i Olmo w miejsce Fermina

3

Jeszcze dziś towarzyski Hiszpania gra i nie chce krakać ale mam czarne myśli... Pfe pfe lepiej nie krakać

5

Fajnie ze Polska wygrała,ale Martwi mnie ze Raphinha kontuzja i ciekawe na jak długo.. zaraz mecze z Atletico

2

Wiedziałem że tak bedzie ze ktoś ważny odpadnie przez kontuzje...

10

@Mroziu Oskarek z ławki wejdzie i brameczka

0

@addept Jeśli na takich warunkach ma być,to sam będę chciał aby wygrał,ale jak na razie według mnie Kane prowadzi

0

Moim zdaniem Kane na prowadzeniu pwoinien być. Trochę zostanie okradziony jak Yamal wygra

9

To jest wgl niesamowite. Przyszedł Flick i z Maldiniego dobrego stoperka zrobił i ogółem piłkarza, tak samo jak Martinez grał to nie spodziewałbym się ze filarem Barcy bedzie. Flick przekot

1

Klub mem a śmieją się z Barcy

2

Gdzie mi chcecie Maldiniego oddawać. Chyba waś coś boli. Sobie Araujo weźcie

0

Balde sprzedać i Grimaldo niech przyjdzie

1

To jest sezon Ewki. Za ten sezon złota piłka murowana

1

Wkurza mnie ten jego ojciec

29

Szkoda mi cię chłopie bo więszkość z nas chce cię na boisku

19

@Czyhrynski Yamalek ważniejszy i dlatego. Niestety...

0

Nie no spodziewałem się,że tak będzie

2

@Lukas_88 Araujo bym zostawił a Ter Stegen musi wylecieć

0

@Lukas_88 Już myslalem ze Pedriego już byś chciał sprzedać xd Ale fakt De Jong dopóki jest coś wart to powinien zostać sprzedany

0

@Lukas_88Tak zrozumiałem jakbyś chciał sprzedać tych co wymieniłeś? Dobrze zozumiałem?

0

@krzy_mlyn Pewnie będzie rotował pomiędzy Bernalem a nim,choć wolałbym aby Bernal grał

2

Digidong Bernalek już cię zjadł. Siadaj na ławie i podziwiaj

1

Załatw Lapcio Bastoniego, Vigiliego, Grimaldo i napadziora to szacuneczek większy u mnie bedziesz mieć

7

Kundelek moim też jest ulubionym i większości z nas. Yamal nie oddaje u mnie tak jak Pedri

2

@Goalski Moze inaczej : Po sezonie niech Flick zweryfikuje. Bardziej ufam mu niż nam i wie co robi

2

@Goalski A ty zapomnij o tym co było i skup się na teraźniejszości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?