Zawodnik przejdzie badania, ale prawdopodobnie opuści mecz z Chorwacją. Jeśli wyjdzie na nich kontuzja, wróci do Barcelony. Nawet jeśli przeciązył tylko to niech wraca mimo tego
To jest wgl niesamowite. Przyszedł Flick i z Maldiniego dobrego stoperka zrobił i ogółem piłkarza, tak samo jak Martinez grał to nie spodziewałbym się ze filarem Barcy bedzie. Flick przekot
1
Szkoda Raphinhi ale pamiętajcie ze mamy dobrych zawodników i trzeba grać tym kim mamy. Wujas Flick ogarnie,ja mu ufam
1
@ZuczekFCB1899 Dobrze mu idzie xD
8
Markusik to jest twój czas ! Pokaż że warto zatrzymać cię w tym pięknym klubie
5
Zawodnik przejdzie badania, ale prawdopodobnie opuści mecz z Chorwacją. Jeśli wyjdzie na nich kontuzja, wróci do Barcelony. Nawet jeśli przeciązył tylko to niech wraca mimo tego
2
@wariacik96 No fajnie by było aby coś pokazał. To jest właśnie ten czas aby coś wniósł do drużyny
3
W takiej fazie wypadł nam... Ehh Marcusa nie widzę na lewej. Musi fermin grać w miejsce Raphy i Olmo w miejsce Fermina
3
Jeszcze dziś towarzyski Hiszpania gra i nie chce krakać ale mam czarne myśli... Pfe pfe lepiej nie krakać
5
Fajnie ze Polska wygrała,ale Martwi mnie ze Raphinha kontuzja i ciekawe na jak długo.. zaraz mecze z Atletico
2
Wiedziałem że tak bedzie ze ktoś ważny odpadnie przez kontuzje...
10
@Mroziu Oskarek z ławki wejdzie i brameczka
0
@addept Jeśli na takich warunkach ma być,to sam będę chciał aby wygrał,ale jak na razie według mnie Kane prowadzi
0
Moim zdaniem Kane na prowadzeniu pwoinien być. Trochę zostanie okradziony jak Yamal wygra
9
To jest wgl niesamowite. Przyszedł Flick i z Maldiniego dobrego stoperka zrobił i ogółem piłkarza, tak samo jak Martinez grał to nie spodziewałbym się ze filarem Barcy bedzie. Flick przekot
1
Klub mem a śmieją się z Barcy
2
Gdzie mi chcecie Maldiniego oddawać. Chyba waś coś boli. Sobie Araujo weźcie
0
Balde sprzedać i Grimaldo niech przyjdzie
1
To jest sezon Ewki. Za ten sezon złota piłka murowana
1
Wkurza mnie ten jego ojciec
29
Szkoda mi cię chłopie bo więszkość z nas chce cię na boisku
19
@Czyhrynski Yamalek ważniejszy i dlatego. Niestety...
0
Nie no spodziewałem się,że tak będzie
2
@Lukas_88 Araujo bym zostawił a Ter Stegen musi wylecieć
0
@Lukas_88 Już myslalem ze Pedriego już byś chciał sprzedać xd Ale fakt De Jong dopóki jest coś wart to powinien zostać sprzedany
0
@Lukas_88Tak zrozumiałem jakbyś chciał sprzedać tych co wymieniłeś? Dobrze zozumiałem?
0
@krzy_mlyn Pewnie będzie rotował pomiędzy Bernalem a nim,choć wolałbym aby Bernal grał
2
Digidong Bernalek już cię zjadł. Siadaj na ławie i podziwiaj
1
Załatw Lapcio Bastoniego, Vigiliego, Grimaldo i napadziora to szacuneczek większy u mnie bedziesz mieć
7
Kundelek moim też jest ulubionym i większości z nas. Yamal nie oddaje u mnie tak jak Pedri
2
@Goalski Moze inaczej : Po sezonie niech Flick zweryfikuje. Bardziej ufam mu niż nam i wie co robi
2
@Goalski A ty zapomnij o tym co było i skup się na teraźniejszości