18 marca 2026, 19:07
0
Już się połamał
18 marca 2026, 19:04
1
Tak jest Mareczek ! Jadymy !
18 marca 2026, 17:37
2
Po wygraną ! VeB !
18 marca 2026, 16:37
5
Ale czuć ten stres przed meczem. Panyyy nie odwalcie nic !
18 marca 2026, 15:48
Olmo tam wpakować na napadziora
18 marca 2026, 15:11
@liberoFCB Zapewniam cię,że obrona będzie składać się z : Erica-Cubarsi-Maldini-Cancelo
18 marca 2026, 11:35
9
Nie no trzeba wygrać i tyle. Oby bez poważnych błędów
18 marca 2026, 11:21
@seicel Dziś zawiodła haha
17 marca 2026, 23:10
@Szpenio Przydałby się taki. Od dawna podoba mi się jego gra
Flick odpowiedzcie jutro Realowi że też mocni jesteśmy
17 marca 2026, 23:07
4
No niech awansują. Oby ten Bayern poinformował Real na boisku że dalej nie przejdą
17 marca 2026, 22:27
City z dwie jeszcze strzeli coś czuje
17 marca 2026, 17:07
10
Ja przy każdym Yamala nie patrzę bo takie wrażenie mam jakby miał nie trafić
17 marca 2026, 09:16
Komentarz usunięty przez użytkownika
16 marca 2026, 22:44
15
Trenera to mamy wymarzonego.Lapcio w nastepnym sezonie daj mu te transfery a zrobi drużynę marzeń
16 marca 2026, 17:10
Benfica i już wiadomo,że to by był drogi interes. Zawsze mnie zachwycał Doku i myśle ze mógłby się sprawdzić
16 marca 2026, 12:26
12
To by było piękne jakby City Remontadę zrobiło
15 marca 2026, 21:44
Zawiodłem się. Myslalem ze Wojtuś z cygarem będzie z Lapciem tańczył
15 marca 2026, 21:01
Lapcio zniszczył krótko mówiąc
15 marca 2026, 19:28
No mam nadzieję,że bedzie go częściej wpuszczał. Dobrze się zapowiada
15 marca 2026, 17:24
Brawo Flick ! Yamal na ławie,Pedri zszedł teraz. Baja
15 marca 2026, 09:12
Nie no Yamala to bym posadził na tej ławce bo chłop się zatyra a niedługo rewanż w lm
14 marca 2026, 12:19
Więcej nie choruj Gavito bo wszyscy wiemy jaki pożyteczny jesteś jak jesteś zdrów. W końcu walczak wraca
13 marca 2026, 16:57
@arczis92 Teee kolego De Jonga to zostaw
13 marca 2026, 15:34
Nie no kto by nie chciał Bastoniego. Dobry grajek
10 marca 2026, 19:51
Lewangolskiiiiiiiii w 1 składzie ! Jedziemy !
10 marca 2026, 18:11
@mesulete No tylko by pokazywało to ze nie ma zaufania do Araujo. Choć z drugiej strony na głeboką wodę by rzucił flick Cortesa. Zobaczymy jak składy sie pojawią co wymyślił
10 marca 2026, 17:54
@Kapitan9 Albo go wpuści,co wątpie w to albo Araujo. Raczej Araujo zacznie.
10 marca 2026, 17:50
7
Dawać Araujo od 1 min,na lewo Martin i na prawice Cancelo i gramy
10 marca 2026, 16:03
14
Ale nam się sztos trener trafił. Papa Flick !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Już się połamał
1
Tak jest Mareczek ! Jadymy !
2
Po wygraną ! VeB !
5
Ale czuć ten stres przed meczem. Panyyy nie odwalcie nic !
0
Olmo tam wpakować na napadziora
0
@liberoFCB Zapewniam cię,że obrona będzie składać się z : Erica-Cubarsi-Maldini-Cancelo
9
Nie no trzeba wygrać i tyle. Oby bez poważnych błędów
0
@seicel Dziś zawiodła haha
0
@Szpenio Przydałby się taki. Od dawna podoba mi się jego gra
2
Flick odpowiedzcie jutro Realowi że też mocni jesteśmy
4
No niech awansują. Oby ten Bayern poinformował Real na boisku że dalej nie przejdą
0
City z dwie jeszcze strzeli coś czuje
10
Ja przy każdym Yamala nie patrzę bo takie wrażenie mam jakby miał nie trafić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Trenera to mamy wymarzonego.Lapcio w nastepnym sezonie daj mu te transfery a zrobi drużynę marzeń
1
Benfica i już wiadomo,że to by był drogi interes. Zawsze mnie zachwycał Doku i myśle ze mógłby się sprawdzić
12
To by było piękne jakby City Remontadę zrobiło
4
Zawiodłem się. Myslalem ze Wojtuś z cygarem będzie z Lapciem tańczył
15
Lapcio zniszczył krótko mówiąc
9
No mam nadzieję,że bedzie go częściej wpuszczał. Dobrze się zapowiada
5
Brawo Flick ! Yamal na ławie,Pedri zszedł teraz. Baja
9
Nie no Yamala to bym posadził na tej ławce bo chłop się zatyra a niedługo rewanż w lm
4
Więcej nie choruj Gavito bo wszyscy wiemy jaki pożyteczny jesteś jak jesteś zdrów. W końcu walczak wraca
0
@arczis92 Teee kolego De Jonga to zostaw
1
Nie no kto by nie chciał Bastoniego. Dobry grajek
0
Lewangolskiiiiiiiii w 1 składzie ! Jedziemy !
0
@mesulete No tylko by pokazywało to ze nie ma zaufania do Araujo. Choć z drugiej strony na głeboką wodę by rzucił flick Cortesa. Zobaczymy jak składy sie pojawią co wymyślił
1
@Kapitan9 Albo go wpuści,co wątpie w to albo Araujo. Raczej Araujo zacznie.
7
Dawać Araujo od 1 min,na lewo Martin i na prawice Cancelo i gramy
14
Ale nam się sztos trener trafił. Papa Flick !