0

Już się połamał

1

Tak jest Mareczek ! Jadymy !

2

Po wygraną ! VeB !

5

Ale czuć ten stres przed meczem. Panyyy nie odwalcie nic !

0

Olmo tam wpakować na napadziora

0

@liberoFCB Zapewniam cię,że obrona będzie składać się z : Erica-Cubarsi-Maldini-Cancelo

9

Nie no trzeba wygrać i tyle. Oby bez poważnych błędów

0

@seicel Dziś zawiodła haha

0

@Szpenio Przydałby się taki. Od dawna podoba mi się jego gra

2

Flick odpowiedzcie jutro Realowi że też mocni jesteśmy

4

No niech awansują. Oby ten Bayern poinformował Real na boisku że dalej nie przejdą

0

City z dwie jeszcze strzeli coś czuje

10

Ja przy każdym Yamala nie patrzę bo takie wrażenie mam jakby miał nie trafić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Trenera to mamy wymarzonego.Lapcio w nastepnym sezonie daj mu te transfery a zrobi drużynę marzeń

1

Benfica i już wiadomo,że to by był drogi interes. Zawsze mnie zachwycał Doku i myśle ze mógłby się sprawdzić

12

To by było piękne jakby City Remontadę zrobiło

4

Zawiodłem się. Myslalem ze Wojtuś z cygarem będzie z Lapciem tańczył

15

Lapcio zniszczył krótko mówiąc

9

No mam nadzieję,że bedzie go częściej wpuszczał. Dobrze się zapowiada

5

Brawo Flick ! Yamal na ławie,Pedri zszedł teraz. Baja

9

Nie no Yamala to bym posadził na tej ławce bo chłop się zatyra a niedługo rewanż w lm

4

Więcej nie choruj Gavito bo wszyscy wiemy jaki pożyteczny jesteś jak jesteś zdrów. W końcu walczak wraca

0

@arczis92 Teee kolego De Jonga to zostaw

1

Nie no kto by nie chciał Bastoniego. Dobry grajek

0

Lewangolskiiiiiiiii w 1 składzie ! Jedziemy !

0

@mesulete No tylko by pokazywało to ze nie ma zaufania do Araujo. Choć z drugiej strony na głeboką wodę by rzucił flick Cortesa. Zobaczymy jak składy sie pojawią co wymyślił

1

@Kapitan9 Albo go wpuści,co wątpie w to albo Araujo. Raczej Araujo zacznie.

7

Dawać Araujo od 1 min,na lewo Martin i na prawice Cancelo i gramy

14

Ale nam się sztos trener trafił. Papa Flick !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?