9

Z każdym meczem pokazuje dobrą grę i trzeba w niego wierzyć. Oby tak dalej

1

To topowego napadziora i fajnie by było mieć zmiennika takiego Brobbeya z Sunderlandu

1

KLUB MEM. Inaczej tego nazwać nie można

4

Z Atletico nie możemy się potknąć.10 maja bdzie decydującym dniem

3

200 wywalcie na stół i można negocjować,ale wolałbym aby został

0

@Witektoziomal Nie strasz nawet mnie xD Chociaż w sumie Flick moze by coś z tego zrobił

1

40 mln za Casado? Brać i nie zastanawiać się

1

Nie no żadnego zawodnika Juve

2

Przy Torresie dajcie to -5 a nie Casado cierpi xD

25

A większość ludzi nie chciało go w Barcelonie. Ja tam wiedziałem że Flick coś z niego zrobi. Na spokojnie może wygryźć Kundela ze składu moim zdaniem

7

Co?! Jak to?! Arbeloi nie ma?! xD

0

Pierwszy mecz na wyjeździe ?

5

Ale brama Moliny. Znowu to zrobił

3

Karny w koncówce bedzie jak byk. Ale na razie pięknie się zapowiada

3

Dobrze mu zrobiła ta pielgrzymka. Brawo Arałujoooo

0

Co znowu joan bedzie nas ratować?

21

A niech strzela. Nam Bernal też strzela

0

Jeśli chcą tak bardzo bramkarza to albo zostawią Szczęsnego albo kupią Remiro. Innej możliwości nie chciałbym widzieć

3

@Kuchar 1-Rapha 2 Pedri 3 Eric

0

Jeśli miałbym wybierać to brałbym tego Abde. Szybki i korzystniejszy w ataku

0

Niech nie robią interesów z Atletico. nie wiem czy ten kane już podpisał kontrak ale jeśli nie,to brać go i nie zastanawiać się. Bo innego tak doświadczonego grajka to chyba nie znam

4

Pomimo ze zdrowy jest,to na wszelki wypadek Wojtek powinien stanąć. Dałby radę

8

Wojtek z Rayo na bramkę !

1

@PeterMaro Już zaufaliśmy Flickowi i tu chyb a każdy się podpiszę pod tym

12

Dla mnie niebywałe jak Flick Bernala dobrze przygotował po tej kontuzji. Ruszaj Flick i prowadź i osiągaj cele z naszymi chłopakami

0

@Elvisek Gramy u siebie pierwszy mecz. Doinformuj się ;)

1

@Elvisek Teraz mamy Atletico i pierwszy mecz na camp nou a pozniej jak wygramy dwumecz z atletico to półfinał z pary sporting arsenal

1

@AduŚ07 Są lepsi. Np Simon xD

7

Trzymaj się Joan ! Oby wrócił jak najszybciej

2

Mamy to ! Bój się atletico !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?