24 marca 2026, 20:16
9
Z każdym meczem pokazuje dobrą grę i trzeba w niego wierzyć. Oby tak dalej
24 marca 2026, 18:38
1
To topowego napadziora i fajnie by było mieć zmiennika takiego Brobbeya z Sunderlandu
24 marca 2026, 16:48
KLUB MEM. Inaczej tego nazwać nie można
24 marca 2026, 12:39
4
Z Atletico nie możemy się potknąć.10 maja bdzie decydującym dniem
24 marca 2026, 09:23
3
200 wywalcie na stół i można negocjować,ale wolałbym aby został
23 marca 2026, 22:24
0
@Witektoziomal Nie strasz nawet mnie xD Chociaż w sumie Flick moze by coś z tego zrobił
23 marca 2026, 22:14
40 mln za Casado? Brać i nie zastanawiać się
23 marca 2026, 18:59
Nie no żadnego zawodnika Juve
23 marca 2026, 18:51
2
Przy Torresie dajcie to -5 a nie Casado cierpi xD
23 marca 2026, 18:49
25
A większość ludzi nie chciało go w Barcelonie. Ja tam wiedziałem że Flick coś z niego zrobi. Na spokojnie może wygryźć Kundela ze składu moim zdaniem
23 marca 2026, 15:48
7
Co?! Jak to?! Arbeloi nie ma?! xD
23 marca 2026, 13:22
Pierwszy mecz na wyjeździe ?
22 marca 2026, 22:30
5
Ale brama Moliny. Znowu to zrobił
22 marca 2026, 22:01
Karny w koncówce bedzie jak byk. Ale na razie pięknie się zapowiada
22 marca 2026, 14:28
Dobrze mu zrobiła ta pielgrzymka. Brawo Arałujoooo
22 marca 2026, 14:05
Co znowu joan bedzie nas ratować?
22 marca 2026, 00:11
21
A niech strzela. Nam Bernal też strzela
21 marca 2026, 21:49
Jeśli chcą tak bardzo bramkarza to albo zostawią Szczęsnego albo kupią Remiro. Innej możliwości nie chciałbym widzieć
21 marca 2026, 09:42
@Kuchar 1-Rapha 2 Pedri 3 Eric
21 marca 2026, 06:37
Jeśli miałbym wybierać to brałbym tego Abde. Szybki i korzystniejszy w ataku
19 marca 2026, 21:32
Niech nie robią interesów z Atletico. nie wiem czy ten kane już podpisał kontrak ale jeśli nie,to brać go i nie zastanawiać się. Bo innego tak doświadczonego grajka to chyba nie znam
19 marca 2026, 18:43
Pomimo ze zdrowy jest,to na wszelki wypadek Wojtek powinien stanąć. Dałby radę
19 marca 2026, 13:17
8
Wojtek z Rayo na bramkę !
19 marca 2026, 10:05
@PeterMaro Już zaufaliśmy Flickowi i tu chyb a każdy się podpiszę pod tym
19 marca 2026, 09:44
12
Dla mnie niebywałe jak Flick Bernala dobrze przygotował po tej kontuzji. Ruszaj Flick i prowadź i osiągaj cele z naszymi chłopakami
19 marca 2026, 07:33
@Elvisek Gramy u siebie pierwszy mecz. Doinformuj się ;)
18 marca 2026, 23:19
@Elvisek Teraz mamy Atletico i pierwszy mecz na camp nou a pozniej jak wygramy dwumecz z atletico to półfinał z pary sporting arsenal
18 marca 2026, 21:58
@AduŚ07 Są lepsi. Np Simon xD
18 marca 2026, 20:46
Trzymaj się Joan ! Oby wrócił jak najszybciej
18 marca 2026, 20:07
Mamy to ! Bój się atletico !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
9
Z każdym meczem pokazuje dobrą grę i trzeba w niego wierzyć. Oby tak dalej
1
To topowego napadziora i fajnie by było mieć zmiennika takiego Brobbeya z Sunderlandu
1
KLUB MEM. Inaczej tego nazwać nie można
4
Z Atletico nie możemy się potknąć.10 maja bdzie decydującym dniem
3
200 wywalcie na stół i można negocjować,ale wolałbym aby został
0
@Witektoziomal Nie strasz nawet mnie xD Chociaż w sumie Flick moze by coś z tego zrobił
1
40 mln za Casado? Brać i nie zastanawiać się
1
Nie no żadnego zawodnika Juve
2
Przy Torresie dajcie to -5 a nie Casado cierpi xD
25
A większość ludzi nie chciało go w Barcelonie. Ja tam wiedziałem że Flick coś z niego zrobi. Na spokojnie może wygryźć Kundela ze składu moim zdaniem
7
Co?! Jak to?! Arbeloi nie ma?! xD
0
Pierwszy mecz na wyjeździe ?
5
Ale brama Moliny. Znowu to zrobił
3
Karny w koncówce bedzie jak byk. Ale na razie pięknie się zapowiada
3
Dobrze mu zrobiła ta pielgrzymka. Brawo Arałujoooo
0
Co znowu joan bedzie nas ratować?
21
A niech strzela. Nam Bernal też strzela
0
Jeśli chcą tak bardzo bramkarza to albo zostawią Szczęsnego albo kupią Remiro. Innej możliwości nie chciałbym widzieć
3
@Kuchar 1-Rapha 2 Pedri 3 Eric
0
Jeśli miałbym wybierać to brałbym tego Abde. Szybki i korzystniejszy w ataku
0
Niech nie robią interesów z Atletico. nie wiem czy ten kane już podpisał kontrak ale jeśli nie,to brać go i nie zastanawiać się. Bo innego tak doświadczonego grajka to chyba nie znam
4
Pomimo ze zdrowy jest,to na wszelki wypadek Wojtek powinien stanąć. Dałby radę
8
Wojtek z Rayo na bramkę !
1
@PeterMaro Już zaufaliśmy Flickowi i tu chyb a każdy się podpiszę pod tym
12
Dla mnie niebywałe jak Flick Bernala dobrze przygotował po tej kontuzji. Ruszaj Flick i prowadź i osiągaj cele z naszymi chłopakami
0
@Elvisek Gramy u siebie pierwszy mecz. Doinformuj się ;)
1
@Elvisek Teraz mamy Atletico i pierwszy mecz na camp nou a pozniej jak wygramy dwumecz z atletico to półfinał z pary sporting arsenal
1
@AduŚ07 Są lepsi. Np Simon xD
7
Trzymaj się Joan ! Oby wrócił jak najszybciej
2
Mamy to ! Bój się atletico !