0

Rekin brawo !!! Brawo !

1

Dobra tabletke na nerwy wziac i zaczynamy ! Nie no musi byc dobrze ! Madrze musza zagrac

1

@czarny20 Yamalowi ze nie trenowal dobrze przed meczem

0

@TiganaPotrafil strzelic dwie bramy w ligowym z nimi to mam nadzieje ze nie zapomnial jak sie im strzela

10

Dawaj Ronny ! Przy takim dniu brameczka lub asysta musi byc !

0

Po sezonie domagamy sie zmiany kapitana na Raphinie a drugim ma byc Pedri

1

Lubię Flicka te zasady. Juz dawno powinien usiąść

1

Bardzo dobrze ! W koncu zasiadzie ile mozna bylo czekac. To Rapha albona prawej albo Ronny zagra. Oczywiscie wolalbym druga opcje

7

Mam nadzieje ze zadnej niespodzianki nam nie zrobia i nie pojda w karne

10

Cos czuje dzis Yamala moze Flick posadzic ale pewnie wezmie Raphinie na prawa i Marcus na lewa

9

Najpierw Cancelo pokaz na co cie stac a wtedy bedziemy myslec

14

@Barca8901 Nie ma co lekcewazyc rywala bopilka jest nieprzewidywalna. Mam nadzieje ze spacerek to bedzie

17

Nawet mi nie mowcie takich rzeczy ze moga byc karne. W 90 min sie wszystko rozstrzygnie

0

Digidong na lawe, Eric obok Pedriego,Cubarsi z Maldinim obrona i gramy

1

Dobra pewnie wiezadla mu poszly. Na bank

1

No Niemiec mozesz pomarzyc o mundialu. Wynocha z Bary a nie jeszcze sobie nadzieje robisz

14

Mi to by bylo z jednej strony na reke jakby Rony zagral

12

@majkiii Olmo bardzo potrzebny. Jak zdrowy jest to wali bramy

4

@majkiii No Gavi juz w lutym wraca

1

@pacior95 Dzieki Cancelo mozna rozne rotacje robic. Moze smialo Balde zastapic i w miejsce Kounde moze wejsc a dzieki tem,u jednego srodkowego obronce wiecej bedziemy miec. Strasznie ciekawy jestem jak sobie poradzi. Trzeba czekac na mecz z Realem Sociedad

3

@cracker Zrobi z niego zarodnika. Ja to wiem

16

Joan zjada go pod kazdym wzgledem. Slepy De la Fuente

0

@Coveta Walic przecinki. Cancelo wrocil na chalupe. Czekac teraz na oficjalke

0

@Coveta Nie mam alt na klawiaturze xd

3

@Riguelme Ja bym smialo nawet Balde posadzil i Martina za niego dal. Ale to juz Flick zadecyduje

9

No to witamy Cancelo ponownie ! Udowodnij tym niedowiarkom ze sie mylili co do ciebie

0

@zabibarca Wiec pewnie na Sociedad go wezmie albo na Lige mistrzow z Praga

4

@fotohobby Przy Flicku wyjdzie na ludzi. Ja tam w to wierze

0

Jakby podpisali jutro kontrakt to ciekawe czy bedzie mogl grac w Superpucharze

0

@kaczy1989 Po jestem postaw przecinek kolego xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?