7

@FCB24 A ja mysle ze przy Pedrim zagra dobry mecz

0

"Hansi Flick uważa, że w finałach nie ma faworytów: Ważne jest to, żebyśmy pokazali jutro na boisku, jacy jesteśmy dobrzy" - Troche taka grozba zapachnialo xd Oby pokazali nasza sile

2

Albo to taki ruch ze nie mamy kasy na srodkowego obronce to mu zaproponowali i zgodzil sie za niska kase grac

0

Patrzac na jego gre po kontuzji wyglada jakby sie bal ze znowu mu sie odnowi. Przynajmniej ja mam takie odczucie

4

Ale go pchaja wszedzie aby mial dobrze. NIE ZASLUZENIE DUZYMI LITERAMI

0

@MagdJanko Tak jak z Mekambe a pewnie zagra

2

Nie zycze nikomu zle ale na reke nam by bylo jakby Rodrygo odpadl i Rudriger tez pomimo ze to jest placek

5

Wedlug mnie w Obronie powinien Cubarsi z Erickiem zagrac. Maldini za wolny na ofensywe Realu. No ale ciekawy jestem na kogo postawi

15

Ale by to chodzilo : Raphinha,Lewy,Lapcio

1

Nie ma co sie napalać ze wygramy z Realem. Ja zamiast z pewnością to z ciekawością patrzę na ten finał. Ciekawie bedzie

0

Z ta gra Real jest do walnięcia

9

Smieszne. Psychol podpowiada psycholowi ze ma sie uspokoic xd

0

Dobra Atletico wraca

0

Nie no musimy ich w finale zgnoić

3

@RanDiFCB To by byly jaja jakby zaproponowali za Olmo np takie 50 mln xd

9

To w pucharze moglby zagrac przy dobrych wiatrach. Dawaj Cancelo robota jest do wykonania

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@mint Gdyby Araujo nie zawalil to zupelnie inaczej by wygladal ten wynik

0

@addept No to prawda. Potrzebny jest ten srodkowy obronca. Mam nadzieje ze Lapcio cos ogarnie. Albo da Kundela na srodek jak przyjdzie Cancelo. Zobaczymy

2

W srodku obrony w finale musi grac Eric z Cubarsim

0

@Natanael Guardiola dobry ale mi pasuje zdecydowanie Flick.

0

Dobra mamy to ! Czekamy jutro na drugiego finaliste i mam nadzieje ze bedzie to Atletico

2

Ale tu bedzie wje... Masakra. Brawo Raphinha !

8

Ronny po raz kolejny udowodnil zeby czesciej Yamala na lawie stawiac

5

Ronny Joga Bonito ;)

4

Raphinha ! Moja kochana Barca !

3

Simon wynocha z tej bramki w Hiszpanii. Daj najlepszemu dla mnie bramkarzowi Joanowi postac

1

Ronnyy z golem ! Brawo!

1

Ferminek ale bomba ! Dobra w 1 polowie moze to skonczymy. Brawo!

0

Rekin brawo !!! Brawo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?