"Hansi Flick uważa, że w finałach nie ma faworytów: Ważne jest to, żebyśmy pokazali jutro na boisku, jacy jesteśmy dobrzy" - Troche taka grozba zapachnialo xd Oby pokazali nasza sile
@addept No to prawda. Potrzebny jest ten srodkowy obronca. Mam nadzieje ze Lapcio cos ogarnie. Albo da Kundela na srodek jak przyjdzie Cancelo. Zobaczymy
7
@FCB24 A ja mysle ze przy Pedrim zagra dobry mecz
0
"Hansi Flick uważa, że w finałach nie ma faworytów: Ważne jest to, żebyśmy pokazali jutro na boisku, jacy jesteśmy dobrzy" - Troche taka grozba zapachnialo xd Oby pokazali nasza sile
2
Albo to taki ruch ze nie mamy kasy na srodkowego obronce to mu zaproponowali i zgodzil sie za niska kase grac
0
Patrzac na jego gre po kontuzji wyglada jakby sie bal ze znowu mu sie odnowi. Przynajmniej ja mam takie odczucie
4
Ale go pchaja wszedzie aby mial dobrze. NIE ZASLUZENIE DUZYMI LITERAMI
0
@MagdJanko Tak jak z Mekambe a pewnie zagra
2
Nie zycze nikomu zle ale na reke nam by bylo jakby Rodrygo odpadl i Rudriger tez pomimo ze to jest placek
5
Wedlug mnie w Obronie powinien Cubarsi z Erickiem zagrac. Maldini za wolny na ofensywe Realu. No ale ciekawy jestem na kogo postawi
15
Ale by to chodzilo : Raphinha,Lewy,Lapcio
1
Nie ma co sie napalać ze wygramy z Realem. Ja zamiast z pewnością to z ciekawością patrzę na ten finał. Ciekawie bedzie
0
Z ta gra Real jest do walnięcia
9
Smieszne. Psychol podpowiada psycholowi ze ma sie uspokoic xd
0
Dobra Atletico wraca
0
Nie no musimy ich w finale zgnoić
3
@RanDiFCB To by byly jaja jakby zaproponowali za Olmo np takie 50 mln xd
9
To w pucharze moglby zagrac przy dobrych wiatrach. Dawaj Cancelo robota jest do wykonania
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@mint Gdyby Araujo nie zawalil to zupelnie inaczej by wygladal ten wynik
0
@addept No to prawda. Potrzebny jest ten srodkowy obronca. Mam nadzieje ze Lapcio cos ogarnie. Albo da Kundela na srodek jak przyjdzie Cancelo. Zobaczymy
2
W srodku obrony w finale musi grac Eric z Cubarsim
0
@Natanael Guardiola dobry ale mi pasuje zdecydowanie Flick.
0
Dobra mamy to ! Czekamy jutro na drugiego finaliste i mam nadzieje ze bedzie to Atletico
2
Ale tu bedzie wje... Masakra. Brawo Raphinha !
8
Ronny po raz kolejny udowodnil zeby czesciej Yamala na lawie stawiac
5
Ronny Joga Bonito ;)
4
Raphinha ! Moja kochana Barca !
3
Simon wynocha z tej bramki w Hiszpanii. Daj najlepszemu dla mnie bramkarzowi Joanowi postac
1
Ronnyy z golem ! Brawo!
1
Ferminek ale bomba ! Dobra w 1 polowie moze to skonczymy. Brawo!
0
Rekin brawo !!! Brawo !