1

Jeszcze niech znajda srodkowego obronce i bedzie elegancko

1

@Dawidooooo Jeszcze tak sie nie cieszmy. Nie bylo jeszcze oficjalki

0

@Hasszz Jeszcze wyjdzie ze Cancelo zdazy zagrac z Bilbao xd

3

Jak ma to byc niewielka czesc pokryta wynagrodzeni to gites. Przyda sie na pewno

0

Tak niektorzy pisza ze nie chca Cancelo a ja wierze ze Flick z niego ludzi by zrobil

0

@Krystiansigma2734 Ale ty nie porównuj trenowanie Xaviego do Trenowania Flicka. Ja wierze ze Flick z Kounde zrobilby solidnego srodkowego obronce i nawet nie zdziwilbym sie jakby z Cancelo zawodnika zrobil.

1

Dobra Real Realem,ale proponuje sobie zobaczyc co brame Reed wpakowal w Fulham. Moze sie bic o puskasa

0

Jechac z nimi aby mroz byl tam niezly !

19

Ter Stegen ty jesczcze chcesz walczyc z Joanem o miejsce w skladzie? Wez chlopie usiadz,odejdz najlepiej i ogladaj prawdziwego lotnika

0

@luckyluke8wwa Tak zgadza sie

3

Ale jedno mozna na plus wywnioskowac tez z Barcy : Nauczyli sie grac do konca

16

A teraz zawodnicy prosze rece calowac Joanowi. Jezus ile nerwow.. Bardzo wazne 3 pkt

2

Przy mojej chorobie nerwicy nie powinienem takich meczy ogladac XD

3

LEWY KO ! Po meczu

1

Ale okieno zaladowal

1

Olmooooooooooooooooooo !!

0

Jak tak dalej pojdzie to brame nam walna i taki bedzie final..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Garcie powinni po golej d... callowac

3

Pedri i Lewy wchodza

2

Co zrobil Digidong. Pedri wróć

0

@Krzysiek872 To powinienes sie tez cieszyc ze mamy top bramkarza. No ale skoro taki stary jestes to wiadomo ze narzekac bedziesz

6

@Krzysiek872 Czuc madrycka sciere.. Wypad Viniego pocieszac

0

Pedri musi wejsc. Raphinha slabo 1 polowa

5

Joan co jest kocur to nie mam pytan.

0

Ladnie tam Garcia popchnal naszego xd Brawo Joan

1

@zbyglu Hesgol wpisz

1

Gwizdy niczym na stadionie Besiktasu

2

Ławeczką ladnie mozemy postraszyć

0

@czarny20 Mielismy mielismy. Robi wrazenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?