5 stycznia 2026, 20:33
1
Jeszcze niech znajda srodkowego obronce i bedzie elegancko
5 stycznia 2026, 20:25
@Dawidooooo Jeszcze tak sie nie cieszmy. Nie bylo jeszcze oficjalki
5 stycznia 2026, 19:28
0
@Hasszz Jeszcze wyjdzie ze Cancelo zdazy zagrac z Bilbao xd
5 stycznia 2026, 19:19
3
Jak ma to byc niewielka czesc pokryta wynagrodzeni to gites. Przyda sie na pewno
5 stycznia 2026, 18:33
Tak niektorzy pisza ze nie chca Cancelo a ja wierze ze Flick z niego ludzi by zrobil
4 stycznia 2026, 23:11
@Krystiansigma2734 Ale ty nie porównuj trenowanie Xaviego do Trenowania Flicka. Ja wierze ze Flick z Kounde zrobilby solidnego srodkowego obronce i nawet nie zdziwilbym sie jakby z Cancelo zawodnika zrobil.
4 stycznia 2026, 18:20
Dobra Real Realem,ale proponuje sobie zobaczyc co brame Reed wpakowal w Fulham. Moze sie bic o puskasa
4 stycznia 2026, 15:59
Jechac z nimi aby mroz byl tam niezly !
3 stycznia 2026, 23:11
19
Ter Stegen ty jesczcze chcesz walczyc z Joanem o miejsce w skladzie? Wez chlopie usiadz,odejdz najlepiej i ogladaj prawdziwego lotnika
3 stycznia 2026, 23:10
@luckyluke8wwa Tak zgadza sie
3 stycznia 2026, 23:02
Ale jedno mozna na plus wywnioskowac tez z Barcy : Nauczyli sie grac do konca
3 stycznia 2026, 22:57
16
A teraz zawodnicy prosze rece calowac Joanowi. Jezus ile nerwow.. Bardzo wazne 3 pkt
3 stycznia 2026, 22:53
2
Przy mojej chorobie nerwicy nie powinienem takich meczy ogladac XD
3 stycznia 2026, 22:52
LEWY KO ! Po meczu
3 stycznia 2026, 22:49
Ale okieno zaladowal
3 stycznia 2026, 22:48
Olmooooooooooooooooooo !!
3 stycznia 2026, 22:39
Jak tak dalej pojdzie to brame nam walna i taki bedzie final..
3 stycznia 2026, 22:27
Komentarz usunięty przez użytkownika
3 stycznia 2026, 22:26
5
Garcie powinni po golej d... callowac
3 stycznia 2026, 22:24
Pedri i Lewy wchodza
3 stycznia 2026, 22:15
Co zrobil Digidong. Pedri wróć
3 stycznia 2026, 21:51
@Krzysiek872 To powinienes sie tez cieszyc ze mamy top bramkarza. No ale skoro taki stary jestes to wiadomo ze narzekac bedziesz
3 stycznia 2026, 21:47
6
@Krzysiek872 Czuc madrycka sciere.. Wypad Viniego pocieszac
3 stycznia 2026, 21:43
Pedri musi wejsc. Raphinha slabo 1 polowa
3 stycznia 2026, 21:40
Joan co jest kocur to nie mam pytan.
3 stycznia 2026, 21:23
Ladnie tam Garcia popchnal naszego xd Brawo Joan
3 stycznia 2026, 21:21
@zbyglu Hesgol wpisz
3 stycznia 2026, 20:38
Gwizdy niczym na stadionie Besiktasu
3 stycznia 2026, 20:34
Ławeczką ladnie mozemy postraszyć
3 stycznia 2026, 20:03
@czarny20 Mielismy mielismy. Robi wrazenie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Jeszcze niech znajda srodkowego obronce i bedzie elegancko
1
@Dawidooooo Jeszcze tak sie nie cieszmy. Nie bylo jeszcze oficjalki
0
@Hasszz Jeszcze wyjdzie ze Cancelo zdazy zagrac z Bilbao xd
3
Jak ma to byc niewielka czesc pokryta wynagrodzeni to gites. Przyda sie na pewno
0
Tak niektorzy pisza ze nie chca Cancelo a ja wierze ze Flick z niego ludzi by zrobil
0
@Krystiansigma2734 Ale ty nie porównuj trenowanie Xaviego do Trenowania Flicka. Ja wierze ze Flick z Kounde zrobilby solidnego srodkowego obronce i nawet nie zdziwilbym sie jakby z Cancelo zawodnika zrobil.
1
Dobra Real Realem,ale proponuje sobie zobaczyc co brame Reed wpakowal w Fulham. Moze sie bic o puskasa
0
Jechac z nimi aby mroz byl tam niezly !
19
Ter Stegen ty jesczcze chcesz walczyc z Joanem o miejsce w skladzie? Wez chlopie usiadz,odejdz najlepiej i ogladaj prawdziwego lotnika
0
@luckyluke8wwa Tak zgadza sie
3
Ale jedno mozna na plus wywnioskowac tez z Barcy : Nauczyli sie grac do konca
16
A teraz zawodnicy prosze rece calowac Joanowi. Jezus ile nerwow.. Bardzo wazne 3 pkt
2
Przy mojej chorobie nerwicy nie powinienem takich meczy ogladac XD
3
LEWY KO ! Po meczu
1
Ale okieno zaladowal
1
Olmooooooooooooooooooo !!
0
Jak tak dalej pojdzie to brame nam walna i taki bedzie final..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Garcie powinni po golej d... callowac
3
Pedri i Lewy wchodza
2
Co zrobil Digidong. Pedri wróć
0
@Krzysiek872 To powinienes sie tez cieszyc ze mamy top bramkarza. No ale skoro taki stary jestes to wiadomo ze narzekac bedziesz
6
@Krzysiek872 Czuc madrycka sciere.. Wypad Viniego pocieszac
0
Pedri musi wejsc. Raphinha slabo 1 polowa
5
Joan co jest kocur to nie mam pytan.
0
Ladnie tam Garcia popchnal naszego xd Brawo Joan
1
@zbyglu Hesgol wpisz
1
Gwizdy niczym na stadionie Besiktasu
2
Ławeczką ladnie mozemy postraszyć
0
@czarny20 Mielismy mielismy. Robi wrazenie