11

Pomimo ze Realu nienawidze to Szacuneczek dla Militao sie należy. Szybkiego powrotu do zdrowia !

1

Moze nie na Eintracht ale na mecz z Osasuna spróbować go na środek obrony dać. Ciekawy jestem jakby sobie poradzil

1

Nie podobalo sie bo mial racje

0

Endrick w koncowce podobniez czerwona dostal z tego co pisza XDDDD

7

Viniego i Mekambe pokryc i City na luzie to wygrywa

16

Smialo pieniadze laduje na City dopoki kurs jest duzy XD

1

Hahhaha zalosne sedziowanie. Juz sie zaczyna zgrzyt XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Hahhaha wystarczyl jeden komentarz na fejsie ze mroz w Madrycie to juz mi wysylaja tabele z LM i 15 ligi mistrzow pisza XDD

0

@zabibarca Akurat dobry grajek,ale no z Sedzia sie nie dyskutuje

12

~Takie prezenty przed swietami to ja lubie. Ale Panowie skupiamy sie na naszej Barcy. Cieszy wynik ale chwila nieuwagi i my mozemy tak skonczyc.

0

KOOOOO ! Minus 4 w Madrycie !

1

Hahhaha teraz Carreras

0

@FCBGrzesiiek Po tej czerwonej kartce zaczeli padake grac

0

@Barcelonista94 Mialem wlasnie to pisac. Ladnie sie rozwinal

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Krystiansigma2734 Oby nie. Jak na razie ogladalem jaroslawa kreta i mrozik w Madrycie ma byc,ale oby pogoda sie nie zje... xd

0

@RymsonPL Juz Fran czerwień

0

Fran czerwien haha

0

@Krystiansigma2734 A to typowe u nich XD Olac cieplym moczem takie komentarze.

0

@Krystiansigma2734 Co on tam napisal? ktos powie? XD

0

Real przegra to cos czuje ze jutro nowinka bedzie o zmianie trenera xd

7

Real juz w pupcie dostaje. Nie ma co sie cieszyc bo karniaczek zaraz xd

1

@MagdJanko No wnioskuje ze to dluuuuga przerwa bedzie u niego

0

@bartoszek Ja juz pisalem wczesniej ze jesli pokryja Viniego i Mekambe to Real zostanie schowany do kieszeni

11

W Realu szpital pomalu sie robi. Szkoda Militao pomimo ze to Madryciarz. Zdrowiej !

0

@xszymekx4 Jak bysmy mieli dwoch przyjac to duzy wydatek bylby

0

Ogladam sobie teraz po trochu mecz Cr Palace i Bvb. Co do Guehi to zaje.. wyprowadza pileczke i jeszcze brame z rogala zdobyl. Co do Schlottembecka tez brama i czysci jak Martinez. Trzeba ktoregos z nich wziąć. Mega koty

14

Odpowiedz Raphinhi w stylu : Chyb was p... ze odejde

1

@szela1899 Jesli mamy myśleć o tej lidz mistrzow to Lapcio powinien już dzialac i ściągniecie obrońcy zima to priorytet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?