8 grudnia 2025, 14:30
11
Pomimo ze Realu nienawidze to Szacuneczek dla Militao sie należy. Szybkiego powrotu do zdrowia !
8 grudnia 2025, 11:46
1
Moze nie na Eintracht ale na mecz z Osasuna spróbować go na środek obrony dać. Ciekawy jestem jakby sobie poradzil
8 grudnia 2025, 00:15
Nie podobalo sie bo mial racje
8 grudnia 2025, 00:14
0
Endrick w koncowce podobniez czerwona dostal z tego co pisza XDDDD
7 grudnia 2025, 23:57
7
Viniego i Mekambe pokryc i City na luzie to wygrywa
7 grudnia 2025, 23:42
16
Smialo pieniadze laduje na City dopoki kurs jest duzy XD
7 grudnia 2025, 23:30
Hahhaha zalosne sedziowanie. Juz sie zaczyna zgrzyt XD
7 grudnia 2025, 23:26
Komentarz usunięty przez użytkownika
7 grudnia 2025, 23:25
9
Hahhaha wystarczyl jeden komentarz na fejsie ze mroz w Madrycie to juz mi wysylaja tabele z LM i 15 ligi mistrzow pisza XDD
7 grudnia 2025, 23:09
@zabibarca Akurat dobry grajek,ale no z Sedzia sie nie dyskutuje
7 grudnia 2025, 23:02
12
~Takie prezenty przed swietami to ja lubie. Ale Panowie skupiamy sie na naszej Barcy. Cieszy wynik ale chwila nieuwagi i my mozemy tak skonczyc.
7 grudnia 2025, 22:57
KOOOOO ! Minus 4 w Madrycie !
7 grudnia 2025, 22:56
Hahhaha teraz Carreras
7 grudnia 2025, 22:52
@FCBGrzesiiek Po tej czerwonej kartce zaczeli padake grac
7 grudnia 2025, 22:51
@Barcelonista94 Mialem wlasnie to pisac. Ladnie sie rozwinal
7 grudnia 2025, 22:39
7 grudnia 2025, 22:33
@Krystiansigma2734 Oby nie. Jak na razie ogladalem jaroslawa kreta i mrozik w Madrycie ma byc,ale oby pogoda sie nie zje... xd
7 grudnia 2025, 22:29
@RymsonPL Juz Fran czerwień
7 grudnia 2025, 22:28
Fran czerwien haha
@Krystiansigma2734 A to typowe u nich XD Olac cieplym moczem takie komentarze.
7 grudnia 2025, 22:24
@Krystiansigma2734 Co on tam napisal? ktos powie? XD
7 grudnia 2025, 22:21
Real przegra to cos czuje ze jutro nowinka bedzie o zmianie trenera xd
7 grudnia 2025, 22:18
Real juz w pupcie dostaje. Nie ma co sie cieszyc bo karniaczek zaraz xd
7 grudnia 2025, 21:35
@MagdJanko No wnioskuje ze to dluuuuga przerwa bedzie u niego
7 grudnia 2025, 21:29
@bartoszek Ja juz pisalem wczesniej ze jesli pokryja Viniego i Mekambe to Real zostanie schowany do kieszeni
7 grudnia 2025, 21:28
W Realu szpital pomalu sie robi. Szkoda Militao pomimo ze to Madryciarz. Zdrowiej !
7 grudnia 2025, 19:56
@xszymekx4 Jak bysmy mieli dwoch przyjac to duzy wydatek bylby
7 grudnia 2025, 19:22
Ogladam sobie teraz po trochu mecz Cr Palace i Bvb. Co do Guehi to zaje.. wyprowadza pileczke i jeszcze brame z rogala zdobyl. Co do Schlottembecka tez brama i czysci jak Martinez. Trzeba ktoregos z nich wziąć. Mega koty
7 grudnia 2025, 15:16
14
Odpowiedz Raphinhi w stylu : Chyb was p... ze odejde
7 grudnia 2025, 09:34
@szela1899 Jesli mamy myśleć o tej lidz mistrzow to Lapcio powinien już dzialac i ściągniecie obrońcy zima to priorytet
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
11
Pomimo ze Realu nienawidze to Szacuneczek dla Militao sie należy. Szybkiego powrotu do zdrowia !
1
Moze nie na Eintracht ale na mecz z Osasuna spróbować go na środek obrony dać. Ciekawy jestem jakby sobie poradzil
1
Nie podobalo sie bo mial racje
0
Endrick w koncowce podobniez czerwona dostal z tego co pisza XDDDD
7
Viniego i Mekambe pokryc i City na luzie to wygrywa
16
Smialo pieniadze laduje na City dopoki kurs jest duzy XD
1
Hahhaha zalosne sedziowanie. Juz sie zaczyna zgrzyt XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Hahhaha wystarczyl jeden komentarz na fejsie ze mroz w Madrycie to juz mi wysylaja tabele z LM i 15 ligi mistrzow pisza XDD
0
@zabibarca Akurat dobry grajek,ale no z Sedzia sie nie dyskutuje
12
~Takie prezenty przed swietami to ja lubie. Ale Panowie skupiamy sie na naszej Barcy. Cieszy wynik ale chwila nieuwagi i my mozemy tak skonczyc.
0
KOOOOO ! Minus 4 w Madrycie !
1
Hahhaha teraz Carreras
0
@FCBGrzesiiek Po tej czerwonej kartce zaczeli padake grac
0
@Barcelonista94 Mialem wlasnie to pisac. Ladnie sie rozwinal
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Krystiansigma2734 Oby nie. Jak na razie ogladalem jaroslawa kreta i mrozik w Madrycie ma byc,ale oby pogoda sie nie zje... xd
0
@RymsonPL Juz Fran czerwień
0
Fran czerwien haha
0
@Krystiansigma2734 A to typowe u nich XD Olac cieplym moczem takie komentarze.
0
@Krystiansigma2734 Co on tam napisal? ktos powie? XD
0
Real przegra to cos czuje ze jutro nowinka bedzie o zmianie trenera xd
7
Real juz w pupcie dostaje. Nie ma co sie cieszyc bo karniaczek zaraz xd
1
@MagdJanko No wnioskuje ze to dluuuuga przerwa bedzie u niego
0
@bartoszek Ja juz pisalem wczesniej ze jesli pokryja Viniego i Mekambe to Real zostanie schowany do kieszeni
11
W Realu szpital pomalu sie robi. Szkoda Militao pomimo ze to Madryciarz. Zdrowiej !
0
@xszymekx4 Jak bysmy mieli dwoch przyjac to duzy wydatek bylby
0
Ogladam sobie teraz po trochu mecz Cr Palace i Bvb. Co do Guehi to zaje.. wyprowadza pileczke i jeszcze brame z rogala zdobyl. Co do Schlottembecka tez brama i czysci jak Martinez. Trzeba ktoregos z nich wziąć. Mega koty
14
Odpowiedz Raphinhi w stylu : Chyb was p... ze odejde
1
@szela1899 Jesli mamy myśleć o tej lidz mistrzow to Lapcio powinien już dzialac i ściągniecie obrońcy zima to priorytet